FORUM TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od dzisiaj na forum moga pisać jedynie zarejestrowani w LOB.

Zmiany, zmiany, zmiany
  
 
I stało się!!!
O 12:15.
  
 
Z jednej strony dobrze... ale z drugiej... czy ja wiem.... ale to Wy jesteśce adminami
  
 
I bardzo dobrze rules is rules
  
 
W związku z wieloma prv - informuje, jesli nie chcesz być częścią LOB, a jedynie napisac kilka bzdurnych postów typu: mam omege cieszcie sie wraz ze mna/mam omegę nie cieszy mnie to auto/jaki olej wlać/jakie opony załozyć/mam problem - darujcie sobie. nawet jak "przeciekniecie" i dostaniecie dostep do forum, co czas jakiś robimy weryfikacje i usuwamy trupy
  
 
Jednocześnie mogę polecić takim osobom rejestrację na forum OKP, tam takie tematy znajdą szczere zainteresowanie, poza tym mozna się wiele dowiedzieć nt swojego auta , dzięki czemu zostanie ukojony bół po pogrzebie .
  
 
Coś mi się wydaje Urg że masz jakąś fobię na nowych userów. Chcesz stworzyć elitarny klub LOB? Jeżeli tak to ok ale nie zamykajcie drzwi przed nowymi użytkownikami Omeg. Sami też kiedyś byliście zieloni w tym temacie.
  
 
Cytat:
2005-04-29 08:40:49, DS pisze:
Coś mi się wydaje Urg że masz jakąś fobię na nowych userów. Chcesz stworzyć elitarny klub LOB? Jeżeli tak to ok ale nie zamykajcie drzwi przed nowymi użytkownikami Omeg. Sami też kiedyś byliście zieloni w tym temacie.



Oj obywatelu DS. Jesteście z nami od niedawna, a już macie wyrobione zdanie na temat czasów, w których tu nie bywaliście. Nie pospieszyliście się odrobinkę z osądem?
  
 
Miklo,
Pokaż mi gdzie się odnoszę do czasów gdy mnie nie było na forum...
Jak czytam że ktoś kto potencjalnie chciałby się dowiedzieć coś o swojej Omesi to obywatel drugiej kategorii i won z nim na OKP.
To sorry, nie rozumiem takiego zachowania.

Mnie osobiście też denerwuje gdy ktoś nowy pakuje pyta o coś nie używając funkcji szukaj. Ale też trzeba zrozumieć nowych nie zaznajomionych z internetem

I na koniec bez urazy, jestem człowiekiem który od razu piszę co myśli bez używania wazeliny
  
 
DS, spokojnie, powinieneś i rozumieć tych, co mają omesię jakiś czas i są na forum jakiś czas, czasempadają pytania conajmniej zabawne.
co do wazeliny, to nikt u nas na jej używaniu daleko nie zajechał, co najwyżej się pośliznął , a co do OKP to trochę nieelegancko piszesz z tym "won", po prostu tam takie pytania powtarzane są często i użytkownicy nie maja o to pretensji do siebie, dlatego o tym napisałem.
To, że z niezrozumiałych dla nas powodów jesteśmy posądzani o zamiłowanie do nieuprzejmość z premedytacją, to trudno, jedynym na to lekarstwem jest jak to się okazuje pojawienie się na zlocie. Znajomość na żywo już wielu postawiła na nogi
A tak na margioesie to gdzie konkretnie Bieszczady? siła wspomnień posiadam z tego pięknego zakątka Polski, pozdro z tej wstrętnej warszawki
  
 
Bieszczady to tak z przekory napisałem, bo jak wstawiam Krosno to tylklo kojaży się z Krosnem Odrzańskim
Chętnie pojawię się na zlocie jak tylko praca mi na to powoli, czytaj szef.
  
 
Cytat:
Coś mi się wydaje Urg że masz jakąś fobię na nowych userów. Chcesz stworzyć elitarny klub LOB? Jeżeli tak to ok ale nie zamykajcie drzwi przed nowymi użytkownikami Omeg. Sami też kiedyś byliście zieloni w tym temacie.



ad1=tak
ad2=tak
ad3=nie zamykam ale głupoty nie zniese
ad4=ufoki nie sa zielone tylko szare