DZIAŁ ---- ASTRA - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ladne dzieki
  
 
Cytat:
2004-05-17 20:26:17, nitas pisze:
Mam pytanie co do deski rozdzileczej typu Digital. Czy można ja bez problemu zamontowac w Astrze?
można , Kwiatki miał jako pierwszy, potem już ruszyło lawinowo. Ja też mam - jedna noc i kratka piwa -
Jaki jest tego mniej wiecej koszt?
Możesz mieć komplet już do 300,-PLN
Jakie są wskazania na odnośnie kilometrów na takim wyświetlaczu: czy tyle ile ktoś przejechał swojim autem z takimi zegarami, czy można ustawić te zegary na rzeczywisty przebieg samochodu?

Przestawiasz bez problemów - u mnie jest przebieg rzeczywisty.

  
 
Orientuje sie ktos czy przy zmianie zegarow z tych bez obrotomierza na taki z obrotomierzem trzeba cos przerabiac lub ciagnac dodatkowe instalacje do odczytu obrotow ? Czy wystarczy tylko wywalic stare i wlozyc nowe i wszystko dziala ??
  
 
WItam
Ja jak zmienialem zegarki to nie musialem nic przerabiac ani nawet ciagac dodatkowego kabelka podlaczylem i dziala


[ wiadomość edytowana przez: Nikon dnia 2004-11-01 16:50:35 ]
  
 
witam
potrzebowalbym schematy elektryczny pompy wtryskowej
OPEL ASTRA II 2.0 16V DTL rocznik 99
moze ktos posiada taka pompe do sprzedania
  
 
elo
potrzebna pomoc, dzisiaj na niezbyt rownym przejezdzie kolejowym zapalila mi sie lampka ETC, i co gorsza pali sie przy kazdym uruchomieniu samochodu, no i oczywiscie system nei dziela, w samochodzie astra c20ex z 93 roku, czy ktos z was mial podobne problemy.
  
 
Witam
Mam problemy z centralnym zamkiem i podłączeniem imobilajzera do Astry1.4 94. Czy ktoś ma schemat do tego auta?

pozdrawiam
  
 
Podaj maila to ci przesle.
  
 
Panowie mam pytanie - czy ktos z Was bawil sie w wymiane lozyska dociku sprzegla _ cos mi sie wydaje, ze ostatnio zaczyna wyc i czas je zmienic - nie wiem czy dam rade samemu...warunki mam tylko nie wiem czy warto sie meczyc, byc moze taka przyjemnosc u mechanika nie kosztuje zbyt wiele - wiecie cos na ten temat ????

  
 
sie ma astrowicze mam pytanie bo nie moge dpczytac w instrukcji ile mam litrów w baku jak zapala mi sie rezerwa?? tzn powiem inaczej,ona sie zapala a potem gasnie bo wskaznik sie powoli podnosi,ale po pewnym czasie( i przejechanych kilometrach ) zapala sie na stałe lampka rezerwy i juz nie gasnie...pytanie ile wtedy mam litró w baku?? jest to chociaż z 5 ltr??odpowiedzcie bo bida piszczy i non stop na rezerwie sie bujam
  
 
Niech się zgłaszają wszystkie Mazowieckie ASTRY. Ile ich jest
  
 
a jak mam taki problem, jak nacisne na klakson to mi bezpiecznik strzela, za kazdym razem! co to moze byc? jakies zwarcie? gdzie ?


acha no i jeszcze niebieski dym z rury zarowno na gazie jak i benzynie ??????


[ wiadomość edytowana przez: ogo dnia 2004-07-21 23:18:06 ]
  
 
Cytat:
2004-07-21 23:17:25, ogo pisze:
a jak mam taki problem, jak nacisne na klakson to mi bezpiecznik strzela, za kazdym razem! co to moze byc? jakies zwarcie? gdzie ?


acha no i jeszcze niebieski dym z rury zarowno na gazie jak i benzynie ??????


[ wiadomość edytowana przez: ogo dnia 2004-07-21 23:18:06 ]



wiązka z przewodem od klaksonu idzie chyba koło zbiorniczka wyrównawczego. Zobacz czy coś się nie przetarło.

Jeśli chodzi o dym to poszły pierścienie na tłokach i trzeba je wymienić, bo rozumiem, że olej znika szybko
  
 
Ale w tym wątku ruch
  
 
Astra do wieży, zgłoś się Tu kolejna Mazowiecka Astra, na dodatek kombi, proszę o pozwolenie na lądowanie Dzięki....bzzz....bzzz....bzzz.... Astra do wieży, szczęśliwie wylądawałem, dziękuję, pozdrawiam, odbiór.....

Dobra, koniec pisania głupot z mojej strony
Kolejna Mazowiecka Asterka się kłania A dokładniej warszawska, a jeszcze dokładniej - ursynowska... Pozdro
  
 
Zgłasza sie kolejka Astra Kombi, też z Warszawy.

Pod działem Astry podpisuję sie rękami i nogami.
Pozdrawiam wszystkich Astrowiczów

  
 
Czy w wersji zegarow bez obrotomierza jest lampka rezerwy ??
  
 
Pozdro z piernikowego miasta. jutro ATzlot w Pile. Szkoda , ze to juz nie ATS Torun - oby Zaleski pierwszy jechal przez ten nasz pier...... wiadukt bo snilo mi sie, ze bedzie katastrofa budowlana.
  
 
ma ktos ten osprzet do elektrycznych szyb do astry f 3 drzwiowej??bo meczy mnie krecenie korbkami
chetnie kupie jesli sprawne i po korzystnej cenie
  
 
Cytat:
2004-08-19 15:10:55, czeci pisze:
Czy w wersji zegarow bez obrotomierza jest lampka rezerwy ??



No chyba w każdym aucie jest lampka rezerwy.

Ze swojego doświadczenia zaobserwowałem dziwną rzecz. Jak zapala mi sie rezerwa to jade z 20km potem wyłączam silnik i właczam i już mam ponad rezerwę
Takie perpetum mobile
Oraz w 2.0 dti rezerwa starcza na jakieś 100km spokojnej jazdy. Nie wiem jak to jest w innych astrach.