[126] moj nowy pocisk :P - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No ładniutki ładniutki
PZDR
  
 
świetny !! za taka kase to extra - sprzedaj mi ten bagaznik bo PG chcial zebym mu na czyms takim drzwi przywiozl
  
 
stasiu ja Ci sprzedam w moim PRL Monster Garage mam 2 takie sztuki + jedną chyba jeszcze z lat 70 od dużego fiata... A wogóle to mam chyba z 10 pudełek nowiutkich klocków do 125 albo poldka i oryginalny, nowiutki, nie rozpakowany gaźnik do dużego fiata (solex albo weber - nie pamietam) ...
  
 


Zajepjisty :]
  
 
Cytat:
2005-02-12 18:59:14, killer126FL pisze:
no krzych00 - podobuje mie sie - taki ladny dziwiczy malan - ale spory ma przebieg jak na te kilka latek..



Natłuczone jak cholera. Ja mam połowe z tego
  
 
hmn...no ja w sumie mam rok mlodszego bo 2000r i mam 68kkm...

a co do autka..tj konkretne...zafunduj mu chromy..fajnie bedzie wygladał....tak rasowo..
  
 
no kurwa takie to ja lubie
tez mam do swojego taki bagaznik pewnie do czerwonych dodawali za pol darmo dobry zeby graty wozic
  
 
no no niezły okaz....ciekawe jak będzie wyglądał po przeróbkach.
  
 
co do przebiegu. gostek codziennie dojezdza do roboty 40km w 2 strony wiec musial naklepac troche, ale silnik bedzie w lepszym stanie niz wiekszosc bobow z polowa tego przebiegu po miescie z wiadomych wzgledow. ale na silnik to i tak mam wyjebane bo niedlugo robi wyjazd. tymi 20 paroma kucami nie idzie sie napedzac, wrazenie jakby mi ktos klocek pod pedal gazu wsadzil

[ wiadomość edytowana przez: Krzyh00 dnia 2005-02-12 23:47:46 ]
  
 
Pitolisz jak zwykle... Nie gadaj tylko rob Pozatym bambus jestes bo nawet zes mi sie na gg nie pochwalił
  
 
a ja wiedzialem ze bedzie czrewone klape sobie przeloz swoja do niego tylna;.
  
 
Jak coś to na pomoc możesz liczyć;] Elektrykę też damy radę zrobić;] Nic tylko sprzęt pod pachę, do pociągu i jazda z tjuninkiem;]








GRATULACJE!! Krzych00!!
  
 
Gratuluje nowego malczana Fajnie ze el Juz widze jak bedzie wygladal jak go zronbisz Te fele niski zawias czarna klapa kubly tylko zostaw bagaznik na dachu
  
 
a co do ceny to nie ma sie co podniecac...
przegladałem allegro i tez jest el baardzo kkonkretny, jasno niebieski, 99r, 65kkm, za 2900zl...pewnie gosc by opuscił cos...
jak sie dobrze poszuka to mozna tanio elx-a kupic..
  
 
Cytat:
2005-02-12 16:29:21, dooh pisze:
Ciekawe które...



zaraz zaraz normalnie są przekładnie ?? we wszystkich ?? to tylko w bisach były listwy ??
  
 
i w niektorych fl
  
 
zwykły, niezły, ładny zadbany, ale za 2500 szukał bym jakiegoś 132 lub podobną fiacine, bywają ładne fajne zagazowane za tę cene..
  
 
tylko 131 na kajota to troche szkoda.
  
 
Cytat:
2005-02-13 22:42:40, maskekk pisze:
tylko 131 na kajota to troche szkoda.



nie wiem czy szkoda, ale zupelnie sie nie nadaje... poza tym wole zdrowego nowego malucha niz spruchnialego starocia bo za 2500 to sie raczej bym nie rozpedzil za mocno. ale co tu duzo gadac pod kjs najlepszy maluch i tyle w tej kwestii.
  
 
po 3 dniach przekladek fura juz prawie gotowa. wizualnie sie prawdopodobnie nic nie zmieni bo oprocz felg i gleby nic nie planuje, bede lykac tjuninkowcow 'seryjnym' TOWN`em

poki co wywalilem wygluszenia, fotele, kanapy i caly ten niepotrzebny balast. zostaly jeszcze te zgrzewane bitumity ale to juz zrobie jak fura bedzie gotowa. dywaniki z przodu zostawilem poki co bo... jakos tak qrde mi szkoda wszystko nowe i takie ladne potem kubly, odsadzona kiera wjechala od starego FL`a bo na tej z EL to ani skrecania ani zmiany biegow... no i caly zawiech zrobiony, sprezyny i resor ze starego, no i amorki neistety tez, ale juz niebawem wjadą bile. jutro wjezdza silnik i to chyba bedzie poki co na tyle