[126] moj nowy pocisk :P - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Full wypassss

niema to jak seria w wersji town
POZDRAWIAM
  
 
Noo i bajera! Wizualnie bleba i fele to chyba wszystko czego fura porzebuje...
  
 
Jest gites

Czy czerwień lakieru to zbieg okoliczności? Czy szukałeś takiego?
  
 
akurat zbieg okolicznosci, z ktorego jestem zadowolony nie ukrywam
  
 
podobno czerwone sa najszybsze
  
 
Cytat:
2005-02-15 12:08:34, stasiu pisze:
podobno czerwone sa najszybsze


śmiesz wątpić??
  
 
bardzo ładnie wygląda , na nowy sezon jak znalazł
  
 
F5

furka juz w 95% mozna powiedziec ze gotowa
a oto fotexy:












przy okazji silnik zostal jeszcze podkrecony teraz ma naprawde porzadnego kopa ale jest jeszcze w fazie regulacji i troche zmian w nadwoziu to co widac na fotkach + szyby z plexii.
  
 
extra ,kawał dobrej roboty!
  
 
maluch town
bardzoooooooo fajnie sie prezentuje
  
 
ze tak z ciekawosci spytam nr silnika zmieniles w dowodzie czy tak jezdzisz na starym
  
 
baja. jednym slowem
  
 
Cytat:
2005-02-28 15:37:51, boombel pisze:
ze tak z ciekawosci spytam nr silnika zmieniles w dowodzie czy tak jezdzisz na starym



zgadnij
  
 
to juz wiem
  
 
No i masz prawie nowa rajdówke Wygląda świetnie, a na tych białych alufelgach z dystansami to masakra .
  
 
A tylnego zderzaka rozumiem nie ma, bo "koliduje" z bredą? Czy tak masz zamiar zostawić? Troszke kulawo to wygląda. Lepiej łądnie uformuj ten zderzak i załóż Co do reszty, to jest mióóód.

A te tylne szybki czeku są czarne? To je fuj... I te listewki z drzwi mogłeś zdjąć przed naklejeniem kwadratów pod NR. To takie moje drubne sugestie, bo ogólnie jest GODNY ZACNY I GODNY!
  
 
z breda nie "koliduje" tylko z drugim, tlumikiem "miejskim". zostawic nie moge bo na rajdzie BK nie przejde. szybki byly pozyczone bo moje poszly na przymiarke do docinania tych z plexii ktore juz sa zalozone. a pasek na drzwiach mi nie przeszkadzal...
  
 
jak te plexi sie prezentuja?? cena??
  
 
No niezle na felgach wyglada miodzio Do poprawienia wygladu przelecial bym zderzaki jeszcze czernidlem jak juz zalozysz Ale w sumie w tym aucie wyglad ma mniejsze znaczenie rozumiem ze licza sie osiagi Gratuluje autka bardzo fajnie wyglada
Ogolnie spoko podobajut sie mi
  
 
Zgadzam się z Royberem, a jeśli nie bedziesz zakładać tylnego zderzaka, to przynajmniej troszku byś mógł ten tył "odświeżyć", bo wygląda jak wygląda (pod zderzakiem zawsze jest syf i jak sie go ściągnie to nie wygląda to gicio), no i żeby być do końca upierdliwym to ten napis "town" tesh nie za bardzo pasi do "rajdówki", ale to tylko moje ciche, skromne, nic nie znaczące zdanie