Recykling spalin do kosza - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prace w toku, mam nadzieje, ze do tygodnia wyjade zlozonym autem.
  
 
Dzisiaj wywalilem recykling, narazie jest tylko zaspawany, zdjecia wkrotce.
  
 
Cytat:
2005-02-12 22:32:35, Maks pisze:
Kiedyś Rumcajs z Eresem mi wyjaśniali, niestety nie pamiętam Ale raczej było więcej plusów niż minusów (z usunięcia oczywiście )



recyklingować to można flaszkę (oczywiście pustą) a nie spaliny, mówimy chyba o recyrkulatorze spalin.
wywaliłem to dwa lata temu i jest ok, jedyny minus to fakt że przy odpalaniu rano silnik grzeje się odrobinę wolniej bo zamiast ciepłych spalin do dopalania idzie powietrze (w sumie różnica niezauważalna). jeżeli chodzi o kolektor wydechowy to polecam wycięcie pozostałych fajek z erg i ładne zaspawanie powstałych otworów a przy okazji można lekko zportowac wejscie do kolektora i obwspawać na zewnątrz łączenie flansz z rurami.
  
 
Cytat:
2005-02-12 22:32:35, Maks pisze:
Kiedyś Rumcajs z Eresem mi wyjaśniali, niestety nie pamiętam Ale raczej było więcej plusów niż minusów (z usunięcia oczywiście )



recyklingować to można flaszkę (oczywiście pustą) a nie spaliny, mówimy chyba o recyrkulatorze spalin.
wywaliłem to dwa lata temu i jest ok, jedyny minus to fakt że przy odpalaniu rano silnik grzeje się odrobinę wolniej bo zamiast ciepłych spalin do dopalania idzie powietrze (w sumie różnica niezauważalna). jeżeli chodzi o kolektor wydechowy to polecam wycięcie pozostałych fajek z erg i ładne zaspawanie powstałych otworów a przy okazji można lekko zportowac wejscie do kolektora i obwspawać na zewnątrz łączenie flansz z rurami.
  
 
O kurde! Ale glupote napisalem Wyciety mam wlasnie z rurkami w calosci i ladnie zaspawany. Jak tylko zdjecia dostane to pokaze
  
 
Witam, tez mam zamaier wywalić recyrkulacje spalin, robiłem to samo w sierce 1.6 CVH. Tylko zastanawiam się co z zaworem, co dokładtnie tutaj wywalacie:
-rurki z kolektora naepwno
- ten filtr węglowy??
- zawory co ida po drodze też??
- i całą resztę rurek??