Części do 105 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szyby boczne z modeli 100-104 roznia sie od 105, zeby ktos sie nie pomylił... chociaz nie wiem czy te w drzwaich nie sa takie same
  
 
Ja mam na zbyciu fotele i kanapę do 105, obite czerwoną dermą, ale pobrudzone jakimiś smarami, nie wiem czy dadzą się doczyścić..

Jeżeli ktoś by potrzebował tylne lampy lub przednie szkła kierunkowskazów, to również mam ich ciut za dużo..
Poza tym wskażnik temperatury i paliwa; i głowy nie daję, aledla bardzo potrzebujacych chyba jakieś obramowanie przedniego reflektora w dobrym stanie też by sie znalazło

Jeśli ktoś bedzie zainteresowany to zapraszam na PW lub GG 2970084 (często jestem 'niewidoczny')

Poszukuję za to wnętrza od 104 wykończonego czerwoną dermą/skayem
  
 
Ja mam parę części do 105, np. chomowane ramka do lampy, kierownica w kaim trochę ciękim stanie, jedną część kanapy itp. spytam się ojca czy będę mógł sprzedać i wtedy dam znać.
  
 
mam już zdjęcia szyb dla zainteresowanych mogę wysłać na email !!
  
 
Syreniarze na tym forum raczej wiedza jak wygladaja szyby W klubie mamy ich tyle, ze mozna by z nich zbudowac szklarnie
  
 
Cytat:
2005-08-28 11:07:25, jurek_j pisze:
Ja mam parę części do 105, np. chomowaną ramkę do lampy, kierownica w takim trochę słabym stanie, ale jakby do renowacji to coś by było z niej, jedną część kanapy itp. spytam się ojca czy będę mógł sprzedać i wtedy dam znać.


No i wiec tak chromowaną ramkę mam, ale jak już do zanieść do firmy, która chromuje różne elementy. Kierownica to chyba nie pójdzie na sprzedaż jak nie będzie chętnego w najbliższym czasie bo mam plany co do niej. Kanapa jest w 100% na sprzedanie - stan średni. I uwaga, uwaga mam na sprzedaż serce (silnik) do syrenki 105 nie wiem czy jest na chodzi, ale dla pewności radzę zrobić remont generalny, a oto
link
  
 
Witam.
Podłącze się pod wątek.
W sumie jestem poloneziarzem a że dość często poszukuje części do starszych wersji poloneza...to i trafiłem na magazynek z częściami do syrenki(wszystkie oczywiście nowe).
Przelotnie widziałem tam :
- boczki w kolorze bordo lub czerwonym
- zderzak chromowany(nie pytajcie jaki,który itd - nie jestem znawcą...właściciel magazynku tylko napomniał że do syrenki)
- a także sporo innych części...tylko trzeba je odkopać.
Jeśli są jacyś zainteresowani - to chętnie pomoge, w miare często tam bywam.
Pozdrawiam serdecznie.
Mateusz.
  
 
Witam
Robiłem pozadek w piwnicy i znalazłem "skrzynie skarbów "
Oddam w dobre ręce kikanascie części do Syreny m.in:
-półość wraz z osłonami?
- uchwyt do mocowania żarówki reflektora
- przerywacze do aparatu zapłonowego
- łapka do sprzęgła
- "regler"
- "sprężyna z zamykania przedniej maski"
- obudowa lampki oświetlenia wnetrza
- klosz do kontrolki w desce rozdzielczej (migacz, światła mijania...)
- korek do chłodnicy
Na mail moge wysłac zdęcie, bo niewiem jak je tutaj załaczyć...
Chiałbym te czesci oddać wam, a nie wyrzucic na smietnik
pzdr
  
 
muzeum inzynierii miejskiej bylo by wdzieczne za pierdol do syrenek. jezeli faktycznie szpeja chcesz oddac za free, to chetnie frakcja KrAK przyjmie i przekaze MIM
  
 
Zastanawiałem się gdzie umieścić ten post, a więc napiszę go tutaj:
Otóż wpadł mi w ręce klosz przedni do nie wiem jakiego auta i myślę, że jest on on Syrenki, i moje pytanie jest następujące. Czy na śroku takiego syrenkowego klosza widnieje logo Opla? Może to jest do Opla?
  
 
To pewnie jest logo zelmotu -
  
 
Nawet nie pomyślałem, że to z Zelmotu może być, a jednak - Dzięki Jacek!
  
 
Ja mam w zapasie szyby mało jeżdżone od zwykłej 105.

Mi są potrzebne części do 105 Bosto, tylko jak zwykle wszyscy mają na zbyciu, ale nie mieszkają w Warszawie.
  
 
Cytat:
2006-08-18 12:15:53, Tim2 pisze:
Ja mam w zapasie szyby mało jeżdżone od zwykłej 105. Mi są potrzebne części do 105 Bosto, tylko jak zwykle wszyscy mają na zbyciu, ale nie mieszkają w Warszawie.


tim zapytam staropolskim - Co potrzeba?
po za tym musimy jakis team zawiązać bostoński
  
 
Cytat:
2006-08-21 10:30:27, momik pisze:
tim zapytam staropolskim - Co potrzeba? po za tym musimy jakis team zawiązać bostoński



wszystko co do Bostonki
  
 
Cytat:
2006-08-31 14:20:09, Tim2 pisze:
wszystko co do Bostonki


bardzo ogolne stwierdzenie, jeśli zrobis zjaką slista albo coś mogę to porownac to z czym mam albo co mi sie dubluje
  
 
Moja Syrenka jest na działce.Jak sie z nią zobacze to spisze co mi jest potrzebne.
  
 
Cytat:
2006-09-01 13:01:52, Tim2 pisze:
Moja Syrenka jest na działce.Jak sie z nią zobacze to spisze co mi jest potrzebne.


Moja tez jest w "dziupli" spoko jak bedziesz miał liste to wal
  
 
sorrki ze sie wtrancam w rozmowe ale mam pytanie niema ktos moze do sprzedania opod od syrenki w dobrym stanie bo niemoge nigdzie znajsc
Pozdrawiam
  
 
Nowe są po 300zł na www.opony.com. Ten sam rozmiar ma VW "Garbus", więc możesz też poszukać na giełdach klubów tej marki.