Polo z 2001r-audio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam Polo z 2001 roku i z przodu mam głośniki nie wiem jakies mocy ale ladnie grają nawet bardzo ladnie i chciał bym kupić 2 głośniki na tył chciał bym żeby wydobywały z siebie troche basu jak równiez rezby służyły jako głośniki satelitarne... ale nie jestem pewien paru spraw a mianowicie-czy powinienem sprawdzic jakiej mocy sa przednie głośniki i dobrac do nich zeby to wszystko sie trzyamło kupy czy moge naprzyglad tylnie kupic mocniejsze a przednie moga takie zostac - i droga sprawa nie na razie mam Blaupunkta ale NAPEWNO go zmienie bo on nawet nie jest moj wiec czy najpierw moze powinienem kupic docelowe radio i potem dobierac glosniki czy moge najpierw kupic glosniki... - i trzecia sprawa na wszystkich radiach ktore ogladalem jest 4x50W naprzyklad czy z głośnikami naprzyklad 200W bedzie mi to dobrze chodzilo pod takim radiem? I jakie glosniki powinienem kupic zeby było tak jak chce ?pozdro prosze o pomoc i kontakt na forum lub kendit@go2.pl
  
 
Heja!!

Namiastke basu zapewnią Ci głośniki 6x9 albo jakies 20stki.
W sprawie radia to nie ma wiekszych różnic jeśli chodzi o wbudowane końcowki mocy , więc możesz śmiało atakowac cokolwiek Ci sie spodoba.
Ja osobiście dobrałbym pod radio głosniki o mocy nie przekraczającej 50 watt RMS i w miare wysokiej skuteczności, miłoby było w okolicach 90-92dB.

Pozdro.
  
 
Zapomniałem o przykładowych propozycjach

- Rockford
- Pioneer - troszeczke mocniejsze niz zakładałem...
Nie wiem poza tym ile kasy jestes w stanie wyłożyc na sprzet, więc trudno cokolwiek więcej polecic.
  
 
Jesli chodzi o kase to za głośniki bym dał do 300zl a za radio to kolo 800zl acha tu jakas chyba niejasnosc albo ja taie wrazenie odnioslem ja nie chce radia jako radia tylko mi chodzilo o poprostu odtwarzacz czyli cd, radio itd. i chciał bym zebys mi cos zaproponował jak juz mowiłem zeby dobrze przenosilo bassy i zeby sluzylo jako glosnik satelitarny i zeby docs dobrze dawalo po prostu zeby dalo sie czuć muzyke a nie jakies dzwieki wydobywajace sie z trzeszczacego po lekkim podgosnieniu glosnika pozdro dzieki z gory za odp.
  
 
Hejka!
Tearz jest juz troche jaśniej , no to lecimy:
- firma dla której, w niższym przedziale cenowym, ludzie z forum maja duże uznanie: Hertz
- możesz też spróbowac zainstalować zestaw odseparowany, bo jak dobrze zrozumiałem to głosniki maja byc umiejscowione na półce:
JBL GTO

Radyjka:
- Pioneer
- jeśli nie zależy Ci na mp3: Nakamichi
- Kenwood

Sam chyba kupilbym Pioneera, nówka to nówka.

Pozdro.
  
 
Sorki ale we wcześniejszym poście cos mi sie poj...ało z lijkami

Już sie poprawiam:
-Jbl GTO
- Pioneer
  
 
Nie wiem co vsie dzieje z moim kompem??

Najlepiej wejdź na Allegro i znajdx Pioneera DEH 5700/5730 MP i JBL GTO 605.

Pozdro i przepraszam z a zamieszanie z linkami.