KUPIĘ - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kupie solowniki centralnego zamka vectra b przenie drzwi prawe i lewe.
  
 
Zobacz TUTAJ
  
 
Witam!

Poszukuję w miarę niedrogich i sensownych opon letnich w rozmiarze 195/65/15. Najchętniej ktoś z Warszawy lub okolic (ze względu na koszty przesyłki). Idealne bylyby opony z bieznikiem 5 mm, tak aby jeszcze sie dalo na nich pojezdzic, a nie byly zbyt drogie.

Kontakt PW lub yaqb@op.pl
  
 
Jestem zainteresowany kupnem OPLA SENATORA B 3.0 24Y .
W JAK NAJWIEKSZYM STOPNIU ORYGINALNEGO, ZADNYCH TUNINGOW, ZADNEGO LPG. Nalepiej czarnego. Intresuja mnie najbardziej oferty z wielkopolski.
Moralez - mąż Deci
  
 
Kupię ASCONĘ (obojętna wersja), bez gazu, żadnego tuningu, stan dobry i w dobrej cenie, z Poznania.
  
 
Jestem zainteresowany kupnem KADETA (obojętna wersja i model), bez gazu, żadnego tuningu, w okazyjnej cenie z Poznania i ewentualnie najbliższych okolic.
Moralez - mąż Deci
  
 
Kupię RECORDA ( obojetnie jaka wersję i model ) bez gazu, żadnego tuningu, stan w miarę dobry, z Poznania i ewentualnie najbliższych okolic
  
 
Kupię MARKOWE RADIO SAMOCHODOWE NA KASETY W PEŁNI SPRAWNE!
  
 
Oprócz radia z mojego poprzedniego portu poszukuje również oryginalnego radia na kasety montowanego w oplach.
  
 
Witam szukam szyby przedniej do monzy nie uszkodzonej za rozsądne pieniądze 501 383 302 paweł
  
 
Szukam instalacji do Senatora B z tempomatem,digitalem,klimą,podgrzewanymi siedzeniami,BC,automat,regulowanym zawieszeniem,z wycieraczkami na reflektory itp.
Najlepiej jak najszybciej i jak najtaniej
  
 
Szybę przednia do opla ascony.kupie
503353483
  
 
Szanowni Klubowicze,

Może ktoś z Was ma, lub mógłby polecić kogoś kto ma do sprzedania (ewentualnie może sprowadzić) Zafirę w dieslu - rocznik 2006-2007, najchętniej 150-konną ale 120KM też mogłaby być. Ważne, żeby nie była bita i miała sensowny przelot. Poszukuję autka dla siebie i mojej rodzinki (2 małych dzieci).
pozdrawiam
Hubert tel 691 950 057
  
 
Kupię nowe sprężyny przód oraz amortyzatory KAYBA tył. Opel Monza
  
 
Witam,
poszukuje lozysk do opla gt 1968, numery katalogowe wg opla to:
OPEL 1604210
OPEL 1603049
bede wdzieczny za pomoc
pozdrawiam
  
 
Po dzisiejszej wymianie sprężyn i naprawie chciałbym jednak nowe wachacze do Monzy na tł
  
 
Cytat:
2009-07-28 18:44:44, MAJA_kula pisze:
Szybę przednia do opla ascony.kupie 503353483



Tylko powiedz jaką.
Jeżeli zwykłą to 150, jeżeli przyciemnianą to 180.
Oczywiście z wymianą. Tylko musiałbyś przyjechać do Wrocka.
  
 
Cytat:
2009-08-27 12:45:25, wojt_GT pisze:
Witam, poszukuje lozysk do opla gt 1968, numery katalogowe wg opla to: OPEL 1604210 OPEL 1603049 bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam



Mam o 3 minuty na piechotę od domu do fabryki łożysk.
Jeżeli oprócz numeru katalogowego podasz oznaczenia na łożyskach /wymiary/ to się zorientuję i dam Ci znać.
  
 
Cytat:
2009-08-29 18:24:33, Slawekp pisze:
Mam o 3 minuty na piechotę od domu do fabryki łożysk. Jeżeli oprócz numeru katalogowego podasz oznaczenia na łożyskach /wymiary/ to się zorientuję i dam Ci znać.



wymiary to:
41,5x72x21, inne oznaczenie: 90019086
bede wdzieczny jak dasz znac czy udalo sie cos namierzyc, ale powiem szczerze, ze po tej ilosci telefonow jakie wykonalem i po tych wszystkich rozmowach nie widze szans na znalezienie ich w polsce, podobno przestali je produkowac w 1988r.
pozdrawiam
  
 
Kupie nabe do Astry pod kierownice momo
najlepij z okolic lodzi i TANIO!