KUPIĘ - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja kupie VECTRE A w automacie z silnikiem 2,5 V6 lub 2,0 za rozsądne pieniądze,zależy mi głównie na dobrym stanie silnika i skrzyni,reszta bez znaczenia,no może żeby chociaż dojechała do mnie do domu. 601-257-890
  
 
Zdecydowanie kupię:
silnik 1,2 benzyna do Agili (z12xe) może być bez osprzętu.
tel. 600 940 136 lub ewaiseba@wp.pl
  
 
poszukuje chlodnice do ascony C 2.0 automat. wszelkie propozycje prosze na pw
  
 
witam
Czy posiada ktoś może na zbyciu szybę przednią do Monzy?
Jakby co prosze o info na priv
pzdr Vini
  
 
Witam.

Przymierzam się do zakupu Opla Astry G.
Interesuje mnie hatchback 5 drzwi, ewentualnie kombi. Rocznik 1999/2000.
Silnik-idealnie by było 1.6 X16SZR lub Z16SE. Bardzo mile widziana instalacja LPG.
Z wyposażenia - musi być klima [moze być oczywiście manualna, nie pali mi sie do klimatroników], elektryczne szyby chociaż przód, elektryczne lusterka, radio cd [miło, jak fabryczne], ew. jakaś lepszejsza tapicerka:].
Pochodzenie - byle nie Włochy ani Hiszpania:] No i żeby trzymało się kupy .

Może ktoś z Klubowiczów widział gdzieś jakiegoś wartego uwagi Asterixa, ew. ma do sprzedania? Nie ukrywam, że z powodu ciągłego pobytu w pracy, interesuje mnie, zeby auto było gdzieś w Warszawie, albo okolicach...

Pzdr.
  
 
Kupię reperaturki tylnych nadkoli do Senatora B. Ma ktoś dojście do czegoś takiego?
Jedyne miejsce gdzie udało mi się je znaleźć to niemiecki eBay jednak z transportem cena jest spora...
  
 
Witajcie
Poszukuję z Omegi A
Łap silnika 2.0 ( ogólnie 4 cylindrowego)
poduszek
wybieraka biegów do skrzyni R25/28
poduszki skrzyni
gumy pomiędzy wałem a skrzynią
łożyska igiełkowego wałka sprzęgłowego
blachy do skrzyni ( zaślepiającej koło zamachowe)

piszcie na maila : allll@interia.pl

  
 
Dla przyjaciół szukam:

Najlepiej kombi, rewelacyjne by było te auto zagasssowane /taki wymóg/. bez większych przygód - nie mam na myśli potknięć na parkingi etc. Cena max 8000 - 9000.. Masz takie auto lub znasz kogoś kto chce sprzedać to proszę o info. Najlepiej smsem na 605162500, rzadko odbieram, więc oczywiście oddzwonię w późniejszych godzinach, lub mail cfieta@o2.pl
Pozdrawiam cwieta


[ wiadomość edytowana przez: Forest dnia 2011-08-19 07:47:33 ]
[ powód edycji: proszę ]
  
 
Szukam Opla Astry f combi z gazem,silnik i cena to sprawa drugorzędna liczy się stan.kontakt
michu-71@tlen.pl
lub pw
  
 
Cytat:
2011-09-14 15:47:45, michu71 pisze:
Szukam Opla Astry f combi z gazem,silnik i cena to sprawa drugorzędna liczy się stan.kontakt michu-71@tlen.pl lub pw


A patrzyłeś w dziale" sprzedam"?
  
 
Witajcie,

Panowie poszukuje wtryskiwaczy do mojego Kolteca,
instalacja siedzi w Corsie C, a wtryski to 242000-001-3.

Może komuś się walają z demontażu,
albo ma jakiś uwalony i odda resztę.

Kontakt 516 093 993
  
 
Kupię silnik Y26SE
  
 
Ile chcesz wydać ??
Przylatuj do mnie i wrócisz z takim silnikiem w opakowaniu.
OGŁOSZENIE
  
 
hmm, kusząca propozycja aby coś w całości przywieźć i na części rozkręcić, ale wolał bym coś poobijanego z tym silnikiem który dobrze chodzi, bo 999 Euro + paliwo itp. to tu w Polsce w całości dostanę, a moja buda i reszta jest w dobrym stanie i tylko jej serce padło.
  
 
Jak tak patrze na allegro to na częsci sprzedasz to za 5000 PLN i jeszcze silnik zostanie i kasta na złom... Tylko czas trzeba miec.

Jeszcze jedna

Albo na częsci lepsza :
Omega
  
 
Wiesz Yanas, części ciężko się sprzedają a u mnie się nie przelewa i nie będę miał czasu na czekanie na zwrot gotówki, wiem że po jakimś czasie wyjdę na plus ale za długo trzeba by było czekać.
Cały czas rozglądam się za jakimś anglikiem po wypadku z dobrą jednostką 2.6, kiedyś były po 2 tys. i taki bym jeszcze był wstanie kupić na dawcę ale teraz wszystkie poznikały.
  
 
Witam, poszukuje belki T do Astry GSI najlepiej z piastami od 16V. Kontakt w profilu


[ wiadomość edytowana przez: emil dnia 2013-09-18 08:10:28 ]