Od 01/01/2005 nie będzie U95 !!!???!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od nowego PKN Orlen i Grupa Lotos roku zaprzestają produkcji benzyn uniwarsalnych ....

Zresztą sami poczytajcie o tym:

Po nowym roku nie będzie paliwa uniwersalnego
  
 
co sie dziwic.. w koncu nadchodzi k*** nowy rok...
zanim wprowadza te dodatki mina ze 2 miesiace.. zanim ludzie zaczna z nich korzytac bez strachu nastepne 2... a w tym czasie... no wlasnie - ciekawe co bedzie

a tak apropo - samarkowe silniczki pojada na bezolowiowce ???
  
 
Samara - bez problemów - spokojnie możesz lać bezołowiową
Ale co do starszych modeli - pewnie też - choć boję sie o gniazda zaworowe na dłuższą metę
  
 
Cytat:
2004-11-15 23:59:09, Pawel_66 pisze:
Samara - bez problemów - spokojnie możesz lać bezołowiową Ale co do starszych modeli - pewnie też - choć boję sie o gniazda zaworowe na dłuższą metę


Paweł a czym Ty sie przejmujesz? Ludzie jeżdzą na gazie i się nie przejmują a przecież gaz jest szkodliwszy dla zaworków od bezołowiówki. Najwyżej wcześniej zrobisz remont głowicy i tyle. A i tak pewnie będziesz robił bo chyba już jej się należy. A potem, że się te nowe zawory wypalą po 100 tys a nie po 200 tys? Też mi problem - kiedy Ty te 100 tys zrobisz Ładą? Chyba przez dobre parę lat, a wydać dwie lub trzy stówki raz na 5 lat to chyba niewielki problem.
Ja w każdym razie się nie zamierzam przejmowac i leję bezołowiówkę.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
zajrzyjcie do watku "wzrost cen paliw..." - jeszcze beda wciskac rozne dodatki

  
 
Cytat:
2004-11-16 00:05:07, andrzej_krakow pisze:
Paweł a czym Ty sie przejmujesz? Ludzie jeżdzą na gazie i się nie przejmują a przecież gaz jest szkodliwszy dla zaworków od bezołowiówki. Najwyżej wcześniej zrobisz remont głowicy i tyle. A i tak pewnie będziesz robił bo chyba już jej się należy. A potem, że się te nowe zawory wypalą po 100 tys a nie po 200 tys? Też mi problem - kiedy Ty te 100 tys zrobisz Ładą? Chyba przez dobre parę lat, a wydać dwie lub trzy stówki raz na 5 lat to chyba niewielki problem. Ja w każdym razie się nie zamierzam przejmowac i leję bezołowiówkę.


Uważam tak samo. Obecnie też zdarza mi sie (i to często) wlać bezołowiową
  
 
Adasco, sorry, że pytam w tym wątku, ale mnie to intryguje. Czemu sprzedajesz Ładzinkę ?? Już jej nie kochasz ??
  
 
A jeśli chodzi o bezolowiowke to bardzo czesto u mnie ladna jest nią zalewana i nic sie jeszcze niestalo
  
 
Nie ma jak kompetencje dziennikarzy

Właśnie na TVN mówili o tym, ze nie bedzie juz bezołowiowej benzyny. No i pani poinformowała, ze zaszkodzi to jedynie Polonezom sprzed 1990 roku, Maluchom sprzed 92 roku i Wszystkim Fiatom 125p. Hmmmm... czyli Ładziarze, Skodziarze, itp nie muszą się w ogóle martwić.

Nie ma jak zrobić reportaż po łebkach!!!
  
 
Cytat:
2004-11-16 14:48:05, moch pisze:
Adasco, sorry, że pytam w tym wątku, ale mnie to intryguje. Czemu sprzedajesz Ładzinkę ?? Już jej nie kochasz ??



a co? chcesz kupic?
do jazdy na codzien zrobila sie za ciasna, a jako hobby - hm.... Szukam czegos jeszcze starszego i klasyczniejszego. Raczej ladzianki, chyba, ze porwie mnie jakis kredens tudziez wolga (innych wlasciwie nie biore pod uwage).
swoja droga - czy wolga pasowalaby do LKP, czy tez gaz to juz za dalekie pokrewienstwo?

oczywiscie wolga musialaby byc czarna, jak to na komucha przystalo
  
 
Ohhhh kurcze, piękna ta Łada. Piękna. Niezbyt podobają mi się auta sote zachowane w oryginale, ale normalnie super jest. Stała niedaleko ulicy Kossaka kiedyś między blokami, a ja szedłem po piwko na Shell'a to sobie ją obejrzałem. Ale się trochę wstydziłem. Jakbyś wyskoczył i zaczął ganiać mnie Nie zdążyłbym się przedstawić.
P.S. mam nadzieję , że kupisz Ładziankę. ALbo klasycznego Mercedesa (mój konik )
  
 
aaa, wlasnie... widuje Twojego malca na dabrowie.. na grota konkretniej.
I JA se go dokladnie ogladalem - nie balem sie

a fele to co to? za...ste sa po prostu. cudo.
  
 
Mieszkam teraz na Kossaka 5. Felgi to oryginalny Melber 5.5*13cala z dużą domieszką magnezu, dlatego trudno je pogiąć, co się przydaje przy moim stylu jazdy. Jakby coś, to spokojnie możemy się umówić na piwko po pracy. Ja bardzo chętnie, no i chętnie bym wpadł na jakiś SPOT . Patrzyłeś do środka ? Teraz to jest jedyny ciekawy element. Z zewnątrz stłuczka zniszczyła cały czar auta. Ale planuje remont niedługo (auto odstawiam za 2 tygodnie), którego koniec będzie w czerwcu 2005 roku.
  
 
Cytat:
Szukam czegos jeszcze starszego i klasyczniejszego. Raczej ladzianki, chyba, ze porwie mnie jakis kredens tudziez wolga (innych wlasciwie nie biore pod uwage).
swoja droga - czy wolga pasowalaby do LKP, czy tez gaz to juz za dalekie pokrewienstwo?



Mi osobiście baaaaaaaaaaaaaaaaardzo podobają się stare Wołgi, jednak moje kolekcjonerskie marzenie to ZIŁ.
  
 
Hmmm był jeden u nas w Łodzi (ZIŁ). Długi czas stał na Brzezińskiej bodajże 80 czy coś takiego na szrocie. Był kompletny i w naprawdę niezłym stanie. Tylko niestety bez silnika. Został sprzedany do Warszawy. A wołga super sprawa, szczególnie beczułka. GAZ24 to już nie to samo, z niego to można super low'a zrobić, ale klasyk z niego to nie za bardzo.
  
 
Cytat:
Jakby coś, to spokojnie możemy się umówić na piwko po pracy. Ja bardzo chętnie, no i chętnie bym wpadł na jakiś SPOT .


Jak bedzie spot - dam znac.
co do bro... spooko, w razie co - nr. masz w profilu. Zakladam, ze znasz ten bar na tylach komisariatu?
Cytat:
Patrzyłeś do środka ? Teraz to jest jedyny ciekawy element.


nie zdazylem - bylem z zona i ...sam rozumiesz, zero zrozumienia tematu. "taki sam miales".... gowno nie taki sam. Ja mialem zwykly pierdolot z plastikowymi zderzakami itp.... zreszta - w galerii se mozesz zobaczyc. Zaden cymes byl.
  
 
Znam ten bar, znam. Ja mieszkam na Dąbrowie od niedawna, ale znam . Na retkini mieszkałem 22lata.
Co do wypowiedzi żonki, każdy maluszek ma w sobie coś podobnego. Przez większość osób, jest to auto wyszydzane - "najgorsze". Jedno mogę powiedzieć, na codzień używać malucha jest ciężko. Ale co tam, ja jeszcze tylko z 2tygodnie na codzień. Potem robię potworka
  
 
ciezko? Ja tak miale 2 lata, bylo spoko dla 2 osob.
  
 
Ja tak mam 5 rok. Z zamiłowania mam maluszka i dlatego zostaje na zawsze, ale kręgosłup boli. A teraz wsiadam chyba w
NIEGO
Nie podałem tego linka jako przykładowy, tylko dokładnie z tym człowiekiem od teo konkretnego auta pertraktuję. Stare, ale jare. Za te pieniądzę mógłbym mieć spokojnie coś nowoczesnego, ale PO CO ?? Dla mnie to jest wypas mimo, że mocy nie ma za wiele.
  
 
że się zapytam: co te bary mają wspólnego z zanikiem sprzedarzy U95?
Adaś, Moch: natychmiast wracać!!!!!!! za daleko odbiegliście...