Jedna wycieraczka w 126p Jak to zrobić????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej. Mam kolesie który chce pojedyńczą wycieraczke centralnie na środku ale niewie jak to zrobić. Czy ktoś może ma zrobione coś takiego??? Moze mógł by mi ktoś opisać jak to zrobić i z czego??? Może ma ktoś na sprzedaż takie "cudeńko"?????????
  
 
wyszukiwarka nie gryzie
  
 
Wiesz co Paluchto kcialem byc tak dobry i poszukac ci pare linkoow na temat 1wycieraczki, znalazlem jednego linka, bo juz wiecej mi sie nie kcialo ale poszukaj sobie jeszcze troche napewno cosik znajdziesz!!

POZDRAWIAM

>>klik<<
  
 
Cytat:
2004-05-25 15:06:45, Paluchto pisze:
Może ma ktoś na sprzedaż takie "cudeńko"?????????


cudeńko zwykłe bamberstwo.. wyjaśni mi ktoś co to ma udawać na jakiego rodzaju aucie wzorują sie fani wycieraczki w stanie "wzwodu"
  
 
Zawsze jak widze taki temat, to wchodze, żeby napisać: "czemu to ma służyć?" Przeznacz te pieniadze na co innego

Cytat:
na jakiego rodzaju aucie wzorują sie fani wycieraczki w stanie "wzwodu"



Dobrze powiedziane
  
 
Jak sie ją postawi na sztorc to jest wtedy lepszy opływ powietrza a samochod przyspiesza o 0.001 sec szybciej do sety!!
  
 
Cytat:
2004-05-25 19:45:51, 5n4k3 pisze:
Jak sie ją postawi na sztorc to jest wtedy lepszy opływ powietrza a samochod przyspiesza o 0.001 sec szybciej do sety!!



to chyba jedyna korzysc
przynajmniej jakas wymierna
  
 
wystarczy pierwsze ciegno od wycieraczki (jakby od strony kierowcy) odpowiednio przedluzyc.Reszta to wyregulowanie silnika i trybi.To najprostszy sposob.
On nie chcial sie dowiedziec opinii na temat 1 wycieraczki tylko jak to zrobic wiec po co te komentarze?
  
 
Przecierak wrócił !!!!!!

Aha co do pionowej wycieraczki to gdyby był mniejszy opór to w seacie Najnowszym ( nazwy nie pamietam ) wycieraczki sa schowane pod orzednią maska.
Wysuwaja sie tylko na czas wycierania i chowają !!!
Fajny bajer i to poprawia aerodnamike.
Ps. Kedna wycieraczka jest taka super. Jeszcze dac te spryskiwacze chromowane z diodami Led i mamy super bryke !!!!
  
 
Dzięki. Każdy lubi coś innego. Koleś który chce taką wycieraczke jest tym zachwycony a mi sie to wogóle niepodoba. Są różne zdania na ten temat... tylko poco to komentować
  
 
ja wypowiem sie w tym temacie poraz enty , jeszcze raz wam mówie nie warto miałem i zlikwidowałem podczas duzego deszczu nie dało sie tym autem jeździć , było to wogóle niepraktyczne , nie bede tu juz wogóle wspominał cóz to był za wypas zimą , czułem sie jak w czołgu z małym wizjerem z przodu ,
  
 
ja u siebie robie jedną wycieraczke ale nie stojącą jeżdziłem troche na niej i ładnie mi wszystko oczyszczało tylko kwestia gustu
  
 
To strasznie fajnie wrto bylo temat odswierzac dla tego stwierdzenia ? ja od siebie dodam ze to nie legalne, w razie dzwona ubezpieczyciel moze miec waty i bedzie wielka ladna kupa
  
 
czyli niesamowite koszty ale przegląd przechodzi?
  
 
w amluchu moze jedna wycieraczka nie gra roli, ale jest to pomysł zaczerpniety z wyścigów, wiec bez takiej smiechy...



  
 
kolega diagnosta mowil ze u niego cos takiego nie przejdzie. chyba ze jest ladnie cala fura z tunowana to wtedy przymknie oko.
  
 
jeżeli nie jest postawiona na baczność to przejdzie gorzej jak stoi!