Maj 2005 - BORKI 2 !!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szanowni Klubowicze i Klubowiczki !!!
Co prawda jest dopiero połowa lutego, lecz tak myślę, że warto zacząć wątek gdyż potem może się okazać, że tak wiele ludzi nie wiedziało o zlocie. Dlatego też warto podumać o tym terminie nieco wcześniej. I każdy będzie się mógł ustosunkować do poniższej daty.
Analizując tegoroczny kalendarz okazało się, iż początek maja (a w sumie przełoma kwietnia i maja) plasuje sie bardzo ładnie z ewentualnym terminem na Zlot w Borkach.
29 kwietnia to piątek, 30 sobota, 1 maja to niedziela, 2 poniedziałek i 3 wtorek. Tak więc czas od 29 kiwetnia do 3 maja jest chyba odpowiednim na spotkanie w miłym gronie ogólnopolskiej grupy (posiadaczy, miłośników i osób towarzyszących) esperowiczów.
Dla przypomnienia podaję namiary na Borki: Ośrodek Wypoczynkowy "BORKI", 97-213 Smardzewice, (0-44)724-38-37, 724-46-56, 724-03-67.


[ wiadomość edytowana przez: cezariusz dnia 2005-02-15 23:55:05 ]
  
 
Brawo Kiniusia, ktoś wreszcie podjął ten temat ! Termin mi odpowiada, będę na 100%. Coś mały odzew tylko
  
 
Zgłaszam aktualnie, że na 50% będe w Borkach
 
 
2 X "ALE"

1. Ale dla wielu klubowiczów tzw długi weekend to okazja do wyjazdów z rodziną (często przez rodzinę wymuszane). Dlatego w zeszłym roku zlot nie był w długi weekend, tylko później. OK, wiem... później to się sesja zaczyna....

2. Ale Znowu Borki? Nic do nich nie mam, ale fajnie by było co rok poznawać nowe miejsce...


Dla jasności - dla mnie każdy termin i miejsce będzie OK i już deklaruję że na 90% przyjadę. 10% to na ew. "wypadki przy pracy"
  
 
Jak dla mnie ok,przybędę na 99%, ten 1% to jak u Naviego "wypadki przy pracy"
  
 
Wlasnie, Navi bardzo dobrze gada co do tego 1 ALE

jak to by byl jakos _normalny_ weekend to bylo znacznie fajniej...

ale nawet jak bedzie ten majowy, to postaram sie wpasc na jakies 24h chociaz
  
 
Moim Drodzy,
Rzucono propozycję, naturalnie każdy może podać inne miejsce spotkania i termin. Przeciez i tak się wszyscy jakoś dogramy
  
 
BORKI 2 .....jestem ZA !!
  
 
ha ha ha BORKI 2 super pomysł jesli moje espero wyzdowieje to jestem ZA !!!

Tylko termin jakiś taki mało ciekawy bo ja Navi powiedział świetny czas na wyjazdy z rodziną.

Ale puki co jestem na 100%

Pozdrawiam

Raffsa
  
 
Mam 2 wnioski do Wielkich M:
1. Poprawcie Panowie tytuł wątku, bo najwyraźniej tagów nie czyta i wrzućcie go jako "WAŻNY"

2. Zróbmy ankietę co do daty. Proponuję opcje:
a) Długi weekend 30-04-05 ~ 03-05-05
b) Drugi weekend maja 07-05-05 ~ 08-05-05
c) trzeci weekend maja 21-05-05 ~ 22-05-05
d) czwarty weekend maja 28-05-05 ~ 29-05-05
e) eee tam maj do niczego...
f) róbta kiedy chceta, i tak nie przyjadę
g) róbta kiedy chceta i tak przyjadę

Aha. Pozwolilem sobie dodać info na stronie.




[ wiadomość edytowana przez: Navi dnia 2005-02-15 23:54:16 ]
  
 
moze to głupie pytanie ale gdzie dokładnie sa borki ? w okolicy jakiego duzego miasta ??
  
 
No co do mnie to rzeczywiście po przemyśleniu propozycji Navi'ego stwierdzam że lepiej żeby to był termin pomiędzy 10 a 25 miesiąca (obojetnie którego) - wiecie - koniec i początek miesiaca są to terminy gdzie trzeba coś kończyć, jakieś terminy i te sprawy gonią... Generalnie każdy termin mi pasuje i jak Esperaka nie rozwale to się stawię, ale zróbmy nam dobrze
  
 
sorry, ale juz teraz nie wyrobilem... tak marcin21100, to głupie pytanie, podobnie zreszta jak 2 poprzednie...

PS. czy ty wogoole wiesz ze jest cos takiego jak WYSZUKIWARKA ???
  
 
Cytat:
2005-02-16 13:46:06, marcin21100 pisze:
moze to głupie pytanie ale gdzie dokładnie sa borki ? w okolicy jakiego duzego miasta ??


Borki to ośrodek wypoczynkowy a miejscowość to Smardzewice. Leżą one w trójkącie większych miast Tomaszów Mazowiecki(i to bardzo blisko Tomaszowa) Piotrków Trybunalski i Opoczno. Tam szukaj.
  
 
Cytat:
2005-02-16 14:04:56, Dicer pisze:
sorry, ale juz teraz nie wyrobilem... tak marcin21100, to głupie pytanie, podobnie zreszta jak 2 poprzednie... PS. czy ty wogoole wiesz ze jest cos takiego jak WYSZUKIWARKA ???


Dicer więcej wyrozumiałości dla Kolegi
  
 
No to już się dowiedziałem. W długi weekend mam wesele w rodzinie (czyli sobota odpada i niedziela prawdopodobnie też ) a następny wekend (niedziela) to chrzciny chrześniaka żony. Impreza nie do ominięcia... Więc chyba miłej zabawy....
  
 
Hmmmmmmmmmm...........
Zapowiada się fajnie, ale bym musiała pogadać z tatą a tata z mamą ( trza ją przekupić!! ) no i zależy czy jeszcze będą fundusze no i choroba mnie lub tate nie rozłoży!!
Ale jestem dobrej mysli a poza tym jest jeszcze sporo czasu!!
  
 
Ja dla mnie to odpadaj tylko terminy sesyjne ktore jak widze nie wchodza wogole w rachube wiec deklaruje swoja obecnosc na jakies 85%
P.S. najrosodniej to by bylo gdyby zlot odbyl sie w jakas sobote ktoregos cieplego miesieca
  
 
Ja sie wypowiem jak bede wiedzial co u mnie ze szkola
  
 
A ja mysle ze organizacja zlotu w dlugi majowy weekend to swietna mysl-mozna bowiem zaplanowac sobie dluzszy, bo kilkudniowy, wypoczynek w tym miejscu. W zwykly weekend jechac by mi sie nie chcialo.

Prawdopodobienstwo swego przybycia okreslam na poziomie 99%

Jako, ze nie bylem na ostatnim zlocie w Borkach to nie wiem jak osrodek wyglada w rzeczywistosci-na stronie osrodka nie prezentuje sie on zbyt atrakcyjnie - ot, taki PRLowki skansen

Moze by zorganizowac zlot na Mazurach? Co Wy na to?

Pozdrawiam
Endrju