Maj 2005 - BORKI 2 !!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-02-19 01:46:13, unj pisze:
Moze by zorganizowac zlot na Mazurach? Co Wy na to? Pozdrawiam Endrju



W Borkach w zeszlym roku było tak i dlatego NIC nie zmieniajmy.

Jest hotelik z całkiem ładnymi pokojami, są oblechowe ale bardzo koedukacyjne domki, jest dużo otwartej przestrzeni, fajne powietrze, blisko jeziorko, jadłodalnia gdzie można zjeść śniadanko będąc na kacu , generalnie mazurom mówimy STANOWCZE NIE NIE NIE NIE !!!!! i zapisujemy je na ANTYlistę

BORKI RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ (MOD certified )
  
 
Cytat:
2005-02-16 17:51:05, Navi pisze:
No to już się dowiedziałem. W długi weekend mam wesele w rodzinie (czyli sobota odpada i niedziela prawdopodobnie też ) a następny wekend (niedziela) to chrzciny chrześniaka żony. Impreza nie do ominięcia... Więc chyba miłej zabawy....


Ja sie troche obawiam ze w maju to kazda niedziela komus nie będzie pasowała Oprócz powodów wymienionych przez Ciebie maj jest przeciez miesiącem komunii, więc zawsze sie moze zdarzyć jakas komunia w rodzinie.
Ale zeby niebyło ze jestem nastawiony destrukcyjnie to jestem na tak, niezaleznie od terminu

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Jesli mozna to sie pojawie...

Termin mi jest obojetny.
  
 
Ja byłbym za 21 lub 28.05.2005 poniewaz co najmniej do 15.05 mnie nie bedzie(wyjazd służbowy niestety)a nie chciałbym przepuścić tego zlotu także ja obstawiam za tymi datami ale o ostatecznej dacie zdecyduje większość!
  
 
Bede bede bede!!!!

Tym razem Borek nie przegapie
  
 
stała ekipa pijacka melduje się na pokładzie
  
 
Jak mi nic nie wypali w poprzek, to oczywi[cie zjawiam sie tak jak na jedynce.
Qrna jak ja kocham sequele alcocholowe ofc....

skBad ten sam znaczy ja i zona ale raczej bez szfagra


tak ze mozecie na mnie liczyc
  
 
Cytat:
2005-02-21 13:13:57, KaZaK pisze:
Jak mi nic nie wypali w poprzek, to oczywi[cie zjawiam sie tak jak na jedynce. Qrna jak ja kocham sequele alcocholowe ofc.... skBad ten sam znaczy ja i zona ale raczej bez szfagra tak ze mozecie na mnie liczyc


Bez szwagra nie przyjeżdżaj !
  
 
Cytat:
2005-02-20 21:27:30, Tomek-Mydlowski pisze:
stała ekipa pijacka melduje się na pokładzie



No to widzę, że będzie ossstro

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
Zwyrol z trójmiasta się melduje Kombinujcie jak możecie, a jeśli tylko szefowa nie wymyśli mi żadnych dziwnych zajęć będę napewno, bez względu na termin. Byle nie był to wrzesień, bo mam już zajęty Borki i domki tam się znajdujące brzmią nieźle, ale może rzeczywiście weźmiemy pod uwagę mazury ? szczególnie warte rozwagi są te "garbate" - w mojej rodzinnej okolicy
  
 
Pogadajmy o miejscu : Mazury to świetny pomysł !! A tak poważnie to rzucajcie pomysły ! Ja już nie pamiętam jak tam (do Borek) się jechało, a chętnie bym odwiedził okolice jakiegoś zamku czy coś ... pamiętacie wątek o zamkach ? A Mazury to naprawdę cool pomysł - każdy kto był potwierdzi.
JACO - peace


[ wiadomość edytowana przez: Jacenty dnia 2005-02-22 17:38:34 ]
  
 
Miejsce w sumie bez różnicy

Chyba będę... Choćby na 2 dni
  
 
co do Mazur to ja bym proponowal :

Ruciana Nida...jest gdzie zjesc, jest fajna dyskoteka, mozna rozbic namiot, sa domki tylko nie jestem pewny czy osrodek z domkami ma swoje pole namiotowe ale chyba tak...poza tym w lesie sa fajne pola namiotowe, mozna by jedno opanowac (z dojsciem do jeziora) i tam balowac ale do miasta np wieczorem trza juz autem sie tłuc
Augustów...(dla niektórych to bedzie 2 koniec Polski) ale tez jest fajnie, jest sporo pól namiotowych, wyciag nart wodnych, mozna sie dobrze zabawic

albo poprostu znalesc jakies pole namiotowe niedaleko jakiegos mazurskiego miasteczka i tam zrobic zlot, auta da sie zaparkowac i duzo przestrzeni by bylo


Ps ale moim zdaniem Borki sa ok, miejsce juz znane, wiadomo co i jak, mniej wiecej w srodku wiec dla kazdego dojazd bylby malo klopotliwy bo z kazdej strony chyba prowadza tam dobre drogi


  
 
Borki i tylko Borki. to srodek polski specjalnie to miejsce bylo tak wybrane zeby mneij wiecej bylo po rowno dla wszytkich.
  
 
Po równo dla każdego i miejsce ogólnopolskiego zlotu naszego Klubu-takie jest moje skromne zdanie .Borki większości dobrze się kojarzą i chociaż jeszcze nie byłam tam, uważam, że to Borki powinny zostać jedynym miejscem zlotów ogólnopolskich. Tak jak napisałam wcześniej to moje osobiste zdanie
  
 
...nieśmiało chciałbym rzec, że tak bym bardzo chciał
Oststnio nie mam czasu na forum, więc fajnie było by pogadać na żywo
Pożyjemy zobaczymy, narazie czekam na narodziny mojego drugiego synka Szymona, a będzie to lada dzień
  
 
Cytat:
2005-02-25 00:52:43, plump pisze:
...nieśmiało chciałbym rzec, że tak bym bardzo chciał Oststnio nie mam czasu na forum, więc fajnie było by pogadać na żywo Pożyjemy zobaczymy, narazie czekam na narodziny mojego drugiego synka Szymona, a będzie to lada dzień


Nooooo Maciek!!...teraz będziesz MUSIAŁ się pojawić !....i oczywista POSTAWIĆ !! ......
BORKI !...już kiedyś po gorących dysputach ustalone bo jak Bartek dobrze napisął....środek Polski !....po cholerę czarować ???
  
 
No Bogdan! Z tym postawieniem to ja bym uważał Różne rzeczy bowiem można "postawić", wystrzegał bym się zatem dwuznaczności
A wracając do tematu zlotu zobaczymy jak czas się ułoży
  
 
Ja tylko dla formalności powiem....

CO BY SIĘ NIE DZIAŁO, TO BĘDĘ

W końcu ktoś musi narzucać tempo polewania, prawda Tomuś??
  
 
Cytat:
2005-02-25 23:59:00, plump pisze:
No Bogdan! Z tym postawieniem to ja bym uważał ......


Bez dwuznaczności:
Liczymy na postawienie kolegom klubowym WÓDKI (alkolkoholu znaczy się etylowego w jego najczystszej i minimum 40%-towej postaci) .....Borki 2 były by doskonałą okazją wypicia za ZDRÓWKO Waszego Syna i za .....Borki!
Mam nadzieję, że uda nam się tam "zlecieć" (bez dwuznaczności: spotkać na Zlocie)