Maj 2005 - BORKI 2 !!!! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przecież wiem... ale jak chciałeś mi tak łopatologicznie wytłumaczyć no to ja się wpisuję, że przeczytałem
  
 
Ja tam myślę, że ostro się zabawimy

Jeśli w pracy będzie spoko... To czymś się na luzaku dokulam...

Zachipowanym TDi w mojej firmie



Ps.

Popijemy Zwyrole
  
 
Cytat:
2005-02-26 20:13:34, Zoltar pisze:
Ja tam myślę, że ostro się zabawimy Jeśli w pracy będzie spoko... To czymś się na luzaku dokulam... Zachipowanym TDi w mojej firmie Ps. Popijemy Zwyrole


Nic nie chcę mówić, ale jak mi tylko spasuje termin to będę i jeszcze Zoltar jak i wszyscy klubowicze wypijemy Rakije lub Łęcką na moje wkupne do klubu bo jeszcze nie byłem na żadnym Zlocie. Mam nadzieje, że uda mi się znaleźć trochę czasu. Oby tylko było to możliwe. Mam nadzieje, że mi się uda znaleźć czas.
  
 
Mam nadzieje ze w tym roku ja i tata no i może mama sie POJAWIMY. Bo szykuje sie niezła jazduchencja
Więc jutlo rozpocznę rozmowe z rodzicami!! Właściwie bardziej z mamą!! NO ale cicho!! Pożyjemy zobaczymy!!
  
 
Cytat:
2005-02-26 20:21:51, Marespero pisze:
Nic nie chcę mówić, ale jak mi tylko spasuje termin to będę i jeszcze Zoltar jak i wszyscy klubowicze wypijemy Rakije lub Łęcką na moje wkupne do klubu



No no.... ja myślę
  
 
Na propozycje terminu zlotu (oraz kwestię obecności) Mihty mówi: Yeap !
Jasne, ze bede !!
  
 
Sprawdzilem plan w szkole i wtedy mam wyklady cale szczescie ze nie cwiczenia. Mam nadzieje ze nic niepopierdo...... w szkole. Jezeli tak bedzie to w ten dlugi weekend majowy to stawiam sie bankowo juz w piatek po pracy
  
 
No i wygląda, że będziemy

Imprezę rodzinną mamy w niedzielę wieczorem ergo będziemy w piątek po południu w Borkach i siedzimy do niedzieli rano!


Mowa oczywyście o długim weekendzie.



[ wiadomość edytowana przez: Navi dnia 2005-03-06 10:46:13 ]
  
 
u mnie też wszystko wskazuje na to że się zjawie, będe zapieprzał przez swięta by zapewnić sobie wolny długi weekend reszta zależy już tylko od opaczności. No cóż czas zacząć skupywać wode ognistą
  
 
Cytat:
2005-03-06 20:51:31, riko pisze:
u mnie też wszystko wskazuje na to że się zjawie, będe zapieprzał przez swięta by zapewnić sobie wolny długi weekend reszta zależy już tylko od opaczności. No cóż czas zacząć skupywać wode ognistą


Rusz lepiej te zapasy piwniczne ,,,,hłe, hłe, hłe,,,,,,
  
 
Powiało grozą
  
 
Cytat:
2005-03-07 11:55:22, Mihty pisze:
Powiało grozą


  
 
no i ja bym z checia pojechal bo jeszcze na zadnym zlocie nie bylem,ale zapowiada sie ze bede pracowal no i moj synek jeszcze za maly bedzie na takie wycieczki
ech moze na jakis mniejszy w okolicach stolicy sie kiedys zalapie?
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-03-07 11:36:55, Kiniusia pisze:
Rusz lepiej te zapasy piwniczne ,,,,hłe, hłe, hłe,,,,,,


zapasy piwnicze to na specjalne okazje bedzie musiało wystarczyć C2H5OH nabyte droga kupna
  
 
Kingo ? Kiedy jedziemy do Makro po maślankę ?


[ wiadomość edytowana przez: Mihty dnia 2005-03-13 13:40:57 ]
  
 
Cytat:
2005-03-13 13:40:38, Mihty pisze:
Kingo ? Kiedy jedziemy do Makro po maślankę ? [ wiadomość edytowana przez: Mihty dnia 2005-03-13 13:40:57 ]


Masz rację Mihty nalezy poczynić zapasy maślankowe
Z pewnością dogramy termin wypadu do Makro
  
 
Mam pytanie czy kazdy we wlasnym zakresie rezerwuje sobie miejsca? o dokladnie na kiedy? w piatek juz przyjezdzamy?
  
 
Wita niedźwiedź z opolszczyzny, Czuję wiosne i wstałem.
Pomysł jak najbardziej na miejscu. Deklaruję swój przyjazd. Borki są OK.
  
 
HALLOOOOOOOOOO!!!! czy juz rezerwowac miejsca sobie? na bank w ten dlugi weekend jest zlot no i kiedy juz przyjezdzacie? w piatek 29.04.2005?
  
 
Cytat:
2005-03-14 08:15:36, Kiniusia pisze:
Masz rację Mihty nalezy poczynić zapasy maślankowe Z pewnością dogramy termin wypadu do Makro



Jasne! Cos sie wykombinuje. I tę pizzę trzeba w końcu gdzies wkomponować

Bartku...a co do Twego pytania....to jako jeden z przedstawicieli gatunku grupy krakowskiej - na razie Ci kompetentnie nie odpowiem, bo jeszcze nie wiem, jak to wszystko do końca wyjdzie. Czy wtedy bede mial uczelnie, czy bede w pracy (piatek) itp. Ale... jestem otwarty na propozycje