[K] Silnik 1108ccm SC Sporting SPI - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukasz silnika 1.1 czy moze 1.2 zarejestrowanego jako 1.1? Sprzedaje swojego malucha na czesci, wiec caly zespol napedowy - silnik 1.2MPI (rejestracja na 1.1, przebieg 20 tys km, lekko podkrecony do 80KM), caly, kompletny osprzet, wiazka przystosowana do elektryki malucha, wszystkie czujniki, komp oczywiscie bez kodu, flansza do silnika, skrzynia biegow od cc700 przystosowana do malucha (dluzsze przelozenia), caly uklad chlodniczy - chlodnica z poloneza trucka z dwoma czujnikami i dwoma wiatrakami, cisnieniowe, wysokotemperaturowe, wzmocnione przewody gumowe do ukladu chlodzenia, wszystkie zlaczki i kolanka niezbedne do montazu, nagrzewnica ze wszystkimi przewodami oraz kompletnym pulpitem sterowniczym - jednym slowem wszystko co siedzi u mnie w maluchu wraz z wykonanymi juz mocowaniami silnika do nadwozia. Jesli jestes zainteresowany - napisz do mnie na gg 51738, bo mam jeszcze jedna propozycje, o ktorej tutaj nie chce mowic, a ktora umozliwi ci zaoszczedzenia paru zlotych.


EDIT:
Oczywiscie dochodzi jeszcze pompa paliwa oraz filtr paliwa.

[ wiadomość edytowana przez: zuraw dnia 2005-03-02 18:53:57 ]
  
 
niestety odpada...
  
 
odswiezam
  
 
odswiezam
  
 
ziomek, masz takie problemy ze o moj Boze. Ofert silnikow jest od groma, za drogo ? przejdz sie do Pana Zenka i kup za 500 zl z osprzetem, co pali 7l oleju na 100km. Bo ja juz nie rozumiem o co Ci chodzi. tu za drogo tam zle.
  
 
problem to chyba ty masz jak ci nie odpowiada to nie odpisuj do tej pory mialem oferty dupe rozbic wszystko lipa bo zawsze cos jest nie tak a jak masz silnikow od groma to mi napisz moze cos wezme


[ wiadomość edytowana przez: Sllowik dnia 2005-03-07 18:43:23 ]
  
 
jak bedziesz tak siedzial przed kompem na forum to nic nie znajdziesz... przejedz sie poszukaj. znajdziesz cos na pewno. teraz sniegu w cholere moze bedzie cos bite w dupe.
  
 
Chopaki wrzuccie na luz Co prawda od momentu kiedy Sllowik szuka 1.1 ja kupiłem 900 a Krin 1.1 , lecz nie zmienia to faktu ze to juz koniec ofert na hodze kolo ost sprzedawał silnik 1.2 za 1.6 tys z full osprzetem i jak sie deklarował w bdb stanie
Spoko spoko spoko...
  
 
Cytat:
2005-03-07 19:04:49, cypherius pisze:
jak bedziesz tak siedzial przed kompem na forum to nic nie znajdziesz... przejedz sie poszukaj. znajdziesz cos na pewno. teraz sniegu w cholere moze bedzie cos bite w dupe.



jak nie wiesz czy nie chodze i nie szukam to nie pieprz glupot...
  
 
moj sasiad moze sprzedac za 2 tys kompletny silnik 1,1 z przebiegiem około 30 tys fabryczny ,silnik kupił nowke w aso do swojego cc ale chce teraz wkładac 1,2 wiec jak bedzie konkretny klijent na 1,1 to sprzeda do odsłuchania i obejrzenia w zabrzu.
  
 
Cytat:
2005-03-07 20:12:04, fulda pisze:
moj sasiad moze sprzedac za 2 tys kompletny silnik 1,1 z przebiegiem około 30 tys fabryczny ,silnik kupił nowke w aso do swojego cc ale chce teraz wkładac 1,2 wiec jak bedzie konkretny klijent na 1,1 to sprzeda do odsłuchania i obejrzenia w zabrzu.




zarezerwowane


[ wiadomość edytowana przez: Sllowik dnia 2005-03-11 14:21:33 ]