DZIAŁ ---- VECTRA - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chodzi ci o V6? Mam ksiażke opel vectra B, ale tam jezeli jest awaria V6 to odsyłaja do mechanika
  
 
Chodziło mi o Vectre B z 97 - mam jakas instrukcje obsługi po polsku ale tam nie ma nic o klimatroniku )
  
 
Prosze nie czytałem, ale może pomoże.

Ksiązka naprawiam VB

Jak by nie dało rady mam dobrego mechanika w Poznaniu.
  
 
tu masz wszystkie instrukcje, od samego klimatronika jest też oddzielnie
http://forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=17110
  
 
Witajcie,

Wiem, ze napewno temat byl wałkowany, ale prosze...poradzcie mi co załozyć do mojej Vectry B 1,6 (monowtrysk). Lovato czy BRC? Prosze o szczegoly, tj. na co zwrócic uwage w ofecie "gazownika"?

Wcześniej mialem Vectre A z 1991 r. i instalacje Lovato. Bylem zajebiscie zadowolniony ale teraz jakos juz pękam...Moja Vectra ma 180 000 km na liczniku....
  
 
Cytat:
2007-11-08 12:45:02, gregory_z pisze:
co załozyć do mojej Vectry B 1,6 (monowtrysk). Lovato czy BRC? , (...) na co zwrócic uwage w ofecie "gazownika"?


Przede wszystkim na doświadczenie gazownika.
Wybór producenta instalacji jest mniej ważny. Dobrze założona instalacja to 90% sukcesu
  
 
Siemanko mechaniorzy!! Ja na tym temacie padlem bo od 3 dni samochod mi stoji w garazu i nie moge go naprawic!! Mianowicie nie dochodzi mi paliwko na listwe!! Wytargalem Pompkie paliwa i sprawdzilem napiecie na kostce wyszlo 4.5 volt ( za malo cos i to duzo za malo) jak podpinam pompe bez posrednio do aku to dziala natomiast jak pod kostke to zakreci raz i staje i nie wiem gdzie jest pies pogrzebany!! Czytalem o jakis przekaznikach, kabelkach itp itd!! i nie wiem co mam robic a raczej gdzie szukac moge kupic pompkie ale wlasnie nie wiem czy jest sens skoro mam za male napiecie!! Dodam ze posiadam Dwa podobne autka moj to Vectra B 96 r 2,0 16v bezyna a ten drogi to 2,2 bezyna i w tym wlasnie jest napiecie 12v!! pomozcie prosze
  
 
Cytat:
2007-11-18 23:27:15, sebanek pisze:
Czytalem o jakis przekaznikach, kabelkach itp itd!! i nie wiem co mam robic a raczej gdzie szukac


Przekaźnik pompy masz tu (nr 2):
Rozumiem, że akumulator i ładowanie sprawdzone
  
 
Zamień te dwa przekaźniki one są fioletowe jak mnie pamieć nie myli i bedziesz wiedział, czy to jego wina.