Trochę DX"ów rzucili - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc ludzie

nie chce zakladac nowego tematu wiec tutaj pisze.

misiu czy znalazles jakies fotki po tuningu naszej cari bo ja nie moge znalez zadnych chyba nie umiem dobrze szukac.
  
 
Cytat:
2005-06-05 18:20:12, emik1001 pisze:
Czesc ludzie nie chce zakladac nowego tematu wiec tutaj pisze. misiu czy znalazles jakies fotki po tuningu naszej cari bo ja nie moge znalez zadnych chyba nie umiem dobrze szukac.



W dziale "Zabytkowe i stare Toyoty" możesz śmiało pisać nowe wątki, ja Cie obronię a mi nikt tu nie podskoczy

Szukałem wiele razy... nie ma
Tutaj jedna stronka na której można zobaczyć, że "szprychowe" alusy całkiem całkiem pasują... i to tyle.
Coś planujesz? Mozemy o naszych cari pisać w Twoim wątku "toyota carina II t 15"

Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: MisiekII dnia 2005-06-05 22:29:21 ]
  
 
Cytat:
2005-06-05 22:23:03, MisiekII pisze:
. Coś planujesz? Mozemy o naszych cari pisać w Twoim wątku "toyota carina II t 15"



no właśnie - kto to widział żeby o Carinie pisać w wątku o Corolli DX

Michu ty masz taka Cari jak ta niebieska??
  
 
Cytat:
2005-06-06 13:32:21, madzia_83 pisze:
no właśnie - kto to widział żeby o Carinie pisać w wątku o Corolli DX Michu ty masz taka Cari jak ta niebieska??



No to piszemy o Carinie Ja mam sedana. Ta niebieska to liftback duuuuzo bardziej popularna u naszych zachodnich sąsiadów niz sedan...

Pozdrawiam
  
 
witam a ja mam corollkae z 1987 i na klapie pisze XL

czy ktos wie co to znaczy
  
 
Chyba golas

Pozdrawiam
  
 
Misiek dobrz pisze - golas nie no spoko. Mam Corollkę z 1990 roku i pisze Xli więc ja mam ją na wtrysku - Ty nie. Xl to wersja wyposażenia a dokładnie najuboższa...
W sumie to nie ma żadnych dodatkowych bajerów typu elektryczne szyby ale w mojej jest np. regulacja wysokości świateł. Nie ma się co psuć A poczytaj sobie jak chcesz -
KLIK
  
 
no nie wiem czy z tej mojej xl golas kupil moj ojciec dx na czesci za ........... 500zl z silnikiem no ten dx no niemial za bardzo bajerow nawet obrotomierza nie mial ? no ale to nie istotne wazne ze mamy corollki a to sa lepsze auta od golfow itp szrotow co nie a gdzie moge znalesc dane techniczne ja mam 1.3 12v z gory dzienki
  
 
eeee a moze jest gdzies niedlugo jakos jakis zlocik toyotek co ktos wie a jak nie ma to moze ktos sie zna na organizacji [sam moge pomoc ] no i jakis sie by zorganizowalo co wy na to

mam troche czesci do sprzedania moj email falubaz-126p@wp.pl
a moje gg to 4397830
  
 
Cytat:
2005-06-13 13:54:42, falubaz-126p pisze:
no nie wiem czy z tej mojej xl golas kupil moj ojciec dx na czesci za ........... 500zl z silnikiem no ten dx no niemial za bardzo bajerow nawet obrotomierza nie mial ? no ale to nie istotne wazne ze mamy corollki a to sa lepsze auta od golfow itp szrotow co nie a gdzie moge znalesc dane techniczne ja mam 1.3 12v z gory dzienki



Nie miał obrotomierza ale pomyśl, ze to auto jak na tamte czasy to był rarytas. W sumie jeździłam DX'em i byłam z niego bardzo, bardzo zadowolona. W sumie to miałam ciąglła stycznoiść z Golfem z 1987 roku i tych aut nie mozna było porównwać pod wzgladem mechanicznym - Golf to był przeżytek. Taki prehistoryczny... Reasumując Golf z '87r a Corollka z '87 r to zupełnie inne auta. Corollka już złagodniała, zaokrągliła się z wewnątrz i zewnątrza a Golf...nic.

Jakie paramerty potrzebujesz?? Mam książkę no i na mojej stronie tez conieco znajdziesz.

Co do spotów to jest do tego odpowiedni wątek. Zerknij
  
 
dzieki ci madzia no chcialem sie dowiedziec o moc itp a jazeli o golfy to sa to naj bardziej zamolone auta swiata
moja toyota [ juz niedlugo nieh tylko starzy kupia se carine e ] ma 350 tys z czego 150 tys na gazie silnik 1.3 pol roku jazdy na wydmuchanej uszczelce pod glowica olej wywala na uszczelniaczach na rozrzad i aparat zaplonowy no okolo 10 stluczek i 1 wypadek troche rdzy [ juz powoli znika bo zzaczelismy z nia walczyc ] i jezdzi nia 3 kierowcow mama powoli ojcie czasem depnie no i ja czyli silnik pracuje na obrotach okolo 3-6 tys czasem 7 tys przekracza za kazdym razem golfa zostawia z tylu nawet golfa 1.6 z malymi klopotami pokonalem [ 160 przez zielona gore ] nawet na wiscigach na 1/4 mili pokonalem golfa 1.3 astre1.4 wtrysk eskort 1.3 wtrysk kadet 1.4 wtrysk[raz wygralem z golfem raz nie ] czyli toyka jest the best
  
 
si si senior już podajemy dane (dla Liftbacka):

Moc: 75 KM
Waga: ponad 1000 kg
Długość: 4.215 m
Szerokość: 1.655 m
Pojemność bagażnika: 385 l
Pojemnośc baku: 50 l
Przyspieszenie: 0-100km/h - ok. 11,7 s.

Coś jeszcze?? Chętnie pomogę
  
 
Cytat:
2005-06-13 08:00:55, madzia_83 pisze:
Xl to wersja wyposażenia a dokładnie najuboższa... W sumie to nie ma żadnych dodatkowych bajerów typu elektryczne szyby ale w mojej jest np. regulacja wysokości świateł.


A moja XLi ma elektrycznie odsuwany dach i reg.świateł tylko po dzwonie zostały zamontowane zwykłe reflektory,reszta została.
  
 
Cytat:
2005-06-15 22:17:50, paniol2005 pisze:
A moja XLi ma elektrycznie odsuwany dach i reg.świateł tylko po dzwonie zostały zamontowane zwykłe reflektory,reszta została.



regulacje rteflektorów też ma - i działa a szyberdachu nie mam wcale. Wydaje mi się, że to też zależy od tego na jaki rynek szła.
  
 
Albo ktoś sobie za dopłatą coś takiego zamówił
  
 
tak szczerze mowiac to ja widze tylko dx moja hyba jest jakas inna
hyba ze ktos przez przypadek wstawil xl


a moja toyota ma juz 370 000 z czego 170000 na gazie auto nie do zajechana
co nie

polajkom gratulujemy falubazu
fiat 126p za 800zl z zielonej gory
gg 4397830
  
 
Chciałabym teraz ta E9 jeździć i jeździć i jeździć i żaby się nie psuła i żeby się szybciej zbierała