WAWA Ostat. Niedziela lutego ZLOT -Bezsamochodowy BROWAROWY- - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-02-28 17:13:35, Bartek1112 pisze:
sory ze niewpadlem ale niemoglem. Na nastepnym zlocie bede bankowo . widze ze wszyscy zawiedli w tym samym czasie dobrze z niejestem sam



i ja muszę posypać głowę popiołem na znak skruchy, niestety praca przycisneła mnie na tyle że nie udało mi się zjawić. Miło było zobaczyć nasze urocze klubowiczki szkoda że tylko na zdjęciach no cóż do borek musi wystarczyć. Zainteresował mnie wyraz twarzy Norberta na jednym ze zdjęć no cóż gdyby i mnie Kinia usiadła na kolanach też wyglądałbym dziwnie no cóż sie rozpisywać ta kobieta to istny dynamit
  
 
Cytat:
2005-03-03 20:50:50, riko pisze:
Zainteresował mnie wyraz twarzy Norberta na jednym ze zdjęć no cóż gdyby i mnie Kinia usiadła na kolanach też wyglądałbym dziwnie no cóż sie rozpisywać ta kobieta to istny dynamit



ja zawsze mam dziwny wyraz twarzy ogólnie Kinga mi w takim miejscu usiadła, że miałem dziwny wyraz twarzy
 
 
Cytat:
2005-03-03 22:41:17, Norbert84 pisze:
ja zawsze mam dziwny wyraz twarzy ogólnie Kinga mi w takim miejscu usiadła, że miałem dziwny wyraz twarzy


Pozostawiam bez komantarza. A na marginesie siadłam Ci jedynie na kolanach
  
 
Cytat:
2005-03-04 12:57:41, Kiniusia pisze:
... siadłam Ci jedynie na kolanach



hehehe... a o czym ja mówię ?
 
 
)
Cytat:
2005-03-04 13:52:50, Norbert84 pisze:
hehehe... a o czym ja mówię ?


wyglądałeś tak jakby st... znaczy się kolano Ci ścierpło widocznie Kinia mimo postury to niezły (i to nawet bardzo ) "CIĘŻAREK"
  
 
Cytat:
2005-03-06 20:27:17, riko pisze:
) wyglądałeś tak jakby st... znaczy się kolano Ci ścierpło widocznie Kinia mimo postury to niezły (i to nawet bardzo ) "CIĘŻAREK"


Proponuję byś uważał Riko, bo jak nie zejdziesz ze mnie z Norbim, to pojeżdżę sobie po Was
A jak Ciebie "dosiądę" to będziesz Cieniutkoooooooooooooooooo pisakał,,,,hłe, hłe, hłe,,,,i nawet góralski temperament Ci nie pomoże


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-03-06 21:57:55 ]
  
 
Cytat:
2005-03-06 21:56:32, Kiniusia pisze:
Proponuję byś uważał Riko, bo jak nie zejdziesz ze mnie z Norbim, to pojeżdżę sobie po Was



heh... a czy ja coś mówiłem ?

Kinia ja na ciebie jeszcze nie wszedłem (to raczej ty na mnie) !

więc o so chosi ?

buhehehehe....
 
 
Cytat:
2005-03-06 23:03:47, Norbert84 pisze:
heh... a czy ja coś mówiłem ? Kinia ja na ciebie jeszcze nie wszedłem (to raczej ty na mnie) ! więc o so chosi ? buhehehehe....


Nie bądź taki dosłowny ,,,,hehehe,,,,
  
 
Cytat:
2005-03-06 21:56:32, Kiniusia pisze:
A jak Ciebie "dosiądę" to będziesz Cieniutkoooooooooooooooooo pisakał,,,,hłe, hłe, hłe,,,,i nawet góralski temperament Ci nie pomoże [ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-03-06 21:57:55 ]


pięknie Waćpanna grozi "dosiadaniem" w takim układzie trzeba skołować jakieś siodło co by Ci wygodniej było
  
 
Cytat:
2005-03-03 22:41:17, Norbert84 pisze:
ogólnie Kinga mi w takim miejscu usiadła, że miałem dziwny wyraz twarzy