WAWA Ostat. Niedziela lutego ZLOT -Bezsamochodowy BROWAROWY- - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W weekend mam wykłady, więc na zlocik się trochę spóźnię, będe ok.18-19 u was

Pozdrawiam
i do zobaczenia

Kosta


[ wiadomość edytowana przez: SzybkiKosta dnia 2005-02-23 13:11:02 ]
  
 
Cytat:
ZLOT WAWA ODBĘDZIE SIĘ 27.02.2005r. NA PL. KONSTYTUCJI O GODZ.16


OK...OK...
Ale przecież na Placu nie będziemy pić? Gdzie idziemy? Do "Drukarni" tak jak ostatnio? Żeby nie było potem 40min szukania jakiegoś otwartego pubu jak na ostatnim zlocie...
I trzeba też wziąść pod uwagę osoby które się spóżnią (tak jak Kosta na przykład), przyjdą na Plac Konstytucji, a tu nikogo nima! I powtaje wtedy pytanie: "kur***, a gdzie oni są?" A jeśli nawet się zadzwoni i zapyta: "gdzie jesteście?" to weź tu teraz przez telefon wytłumasz jak tam dojść.........
  
 
mnie niestety niebedzie na zlocie najpierwmam skzole a potem w pracy siedze do 22. Szkoda bo tak chcialem przyjechac
  
 
Cytat:
2005-02-24 15:38:24, Bartek1112 pisze:
mnie niestety niebedzie na zlocie



Szkoda
 
 
no ale na nastepnym jestem bankowo z niespodzianka no z dwiema niespodziankami
  
 
Jacek dawaj bartek przywiezie azjatki
  
 
dupa tam azjatki moze na borki . Esperolot przechodzi lekka metamorfoze ale nic niepowiem
  
 
Jeśli mogę zaproponować to proponuję przemieścić się na Pl.Trzech Krzyży 18 do Pubu "SZPILKA"
  
 
Cytat:
2005-02-24 15:38:24, Bartek1112 pisze:
mnie niestety niebedzie na zlocie



a szkoda,tak chciałam zobaczyć Twojego esperaka na "live"
  
 
z tego co wiem Kinusia przyjezdza co miesiac do wawy tak mowila na ostatnim zlocie. Wiec moze za miesiac jak zlocik bedzie pod koniec marca bys wpadla wtedy bede bankowo
  
 
Cytat:
2005-02-24 21:09:33, SzybkiKosta pisze:
Jeśli mogę zaproponować to proponuję przemieścić się na Pl.Trzech Krzyży 18 do Pubu "SZPILKA"



Myslisz, ze znajda sie tam miejsca w niedziele?
  
 
Cytat:
2005-02-24 23:02:56, QLogic pisze:
Myslisz, ze znajda sie tam miejsca w niedziele?



Będzie.
 
 
Cytat:
z tego co wiem Kinusia przyjezdza co miesiac do wawy tak mowila na ostatnim zlocie. Wiec moze za miesiac jak zlocik bedzie pod koniec marca bys wpadla wtedy bede bankowo



Pod konic marca są Święta i wyjeżdżam do Niemiec,ale może kiedyś w któryś weekend wpadnę z Kingą,jeszcze raz powtórzę-SZKODA
  
 
Cytat:
2005-02-25 09:36:01, basis pisze:
Pod konic marca są Święta i wyjeżdżam do Niemiec,ale może kiedyś w któryś weekend wpadnę z Kingą,jeszcze raz powtórzę-SZKODA


Spoko Maleńka jak się uda skombinować jakieś fundusze to można się jeszcze bryknąć w któryś weckend marcowy do w-wki choćby na piwo
  
 
Jak zwykle kompletny brak organizacji i tysiące pomysłów...
Czyli jak się ustawiamy w końcu? Najpierw na Placu Konstytucji, a z tamtąd dopiero na Plac Trzech Krzyży?
Czy od razu na Plac Trech Krzyży?
  
 
Cytat:
2005-02-25 14:47:20, ŁUKASZ_GAJER pisze:
Jak zwykle kompletny brak organizacji i tysiące pomysłów... Czyli jak się ustawiamy w końcu? Najpierw na Placu Konstytucji, a z tamtąd dopiero na Plac Trzech Krzyży? Czy od razu na Plac Trech Krzyży?



1 opcja najlepsza chyba na pl.Konstytucji a potem na Trzech Krzyży
 
 
Tak jak było ustalone od samego początku, Plac Konstytucji a potem bedziemy się ewentualnie przemieszczać.
  
 
Cytat:
2005-02-25 20:16:39, Kiniusia pisze:
Tak jak było ustalone od samego początku, Plac Konstytucji a potem bedziemy się ewentualnie przemieszczać.



Dokładnie ! Widzimy się wszyscy o 16 na Pl. Konstytucji, a potem się przemieszczamy na Pl.Trzech Krzyży 18 do pubu "SZPILKA"
 
 
Czekam właśnie na Kinię i o 14.00 wyruszamy,"trochę" przedwcześnie,ale kto wie gdzie zboczymy po drodze Na zlot napewno dotrzemy
  
 
Cytat:
2005-02-26 03:26:01, Norbert84 pisze:
...do pubu "SZPILKA"



mała pomyłka w nazwie nie "SZPILKA" tylko "SZPULKA"