Pytanie o tuning 1.3 cfi. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co do strumienic to polecam watki juz poruszane na tym forum i linki do artykolow ktore udostepniali ludzie na forum, w skrocie: strumienica TAK jezeli stac cie na dobra (cena okolo 400pln) i stac cie na wielogodzinne testy na hamowni gdyz tylko wtedy strumienica moze przyniesc jakis efekt.

Co do chiptuningu to na moje oko z 60 KM niewiele sie zrobi ale moge sie mylic bo malo wiem na ten temat.

pozdrawiam
  
 
Chip-co ?? Przy jednopunkcie ?? Stary, ten silnik to przezytek, powie Ci to kazdy. NIE WARTO w nim nic robic. Ale o tym to juz Ci Bakster powiedzial i na pewno kilka razy powtorzy to zdanie.
  
 
Eee tam Toradek gadasz;D Robimy 1.3 i koniec Ja jutro filma nagram i pokaze jak chodzi rasowe 1.4 ktore i tak nie ma juz 60 procent swojego starego staffu Tak wiec trzeba łapać sie za portfel pakować kase w gówn... ( czytaj wyrzucać w błoto) i robić 1.3 i 1.4
  
 
moim zdaniem najtańszą przerubką która by najwięcej daała to wywalenie aktualnego wtrysku i zamienienie go na dwa dellorto DHLA /webery DCOE czy coś w tym stylu 40' całkowicie wystarczy


chyba że ci bardzo zależy na spalaniu to odpada

[ wiadomość edytowana przez: noxx dnia 2005-02-19 08:38:25 ]
  
 
najtańsza? tzn ile by to mogło kosztować?
  
 
używane gaźniki to koszt w graniach 500-600zł zależy jak poszukasz plus do tego dorobienie kolektora ....
  
 
dzwiny temat....