Lodz - moze spocik ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kufa, spóźniłem się z odebraniem wiadomości
  
 
No i spocik sie odbyl Sklad : Chio z Marta, Slawek, Bartek i ja. Pogadalismy, pojezdzilismy troche. Zrobilem kilka fotek. Postaram sie je wrzucic w najblizszym czasie.
  
 
Fuck...a co więcej mogę powiedzieć dopiero skoro dziś odebrałem wiadomość?...
  
 
ja tez nie dotarlem, wiec moze sie spotkamu nastepnym razem, powiedzmy za 2 tygodnie??? co???
  
 
Ja jestem zawsze bardzo chetny na klubowa integracje
Nie bedzie mnie od 11 do 20 marca. Chyba data sie pokrywa

[ wiadomość edytowana przez: 83matys dnia 2005-02-24 21:48:35 ]
  
 
a ten pierwszy weekend? 5-6 bodajze?
  
 
Dla mnie ok
  
 
dla mnie tyż ale ja omsią bede
  
 
Bartek, poczytaj dokladnie - to byla mowa o MARCU. Teraz bedzie kwiecien, ale temat spotu mozna podtrzymac. Kiedy kto moze? Sprobuje sie dostosowac....
  
 
Mnie nie ma w przyszly weekend. Poza tym jestem dyspozycyjny.
  
 
kurde no to jam był pewien, że chodzi o pierwszy weekend kwietnia
  
 
a Goral mowil, czytac, czytac, czytac...
To kiedy Bartek mozesz?
  
 
Ja moge w każdej chwili - a nawet jak co to możemy się u ciebie spiknąć - tym bardziej że nie musze sie o Merola martwić bo znim to tak afera była że ja pierdziele (((
  
 
no to adres znasz. Jak pyziek stoi za plotem (wiesz gdzie) to jestem w domu lub bliskiej okolicy=telefon
Tylko delikatnie w domofon, bo junior moze spac
  
 
Czy w okolicach Łodzi szykuje się w najbliższych dniach jakiś spot
  
 
może i ale trzeba go naszykować co w naszych stronach nie jest łatwe.
Trzaby przynajmniej z tydzień wcześniej coś proponować i jeszcze do każdego z osobna maila najlepiej wysyłać bo inaczej się nie uda.
Ale warto by pomyśleć
  
 
ja bym się pisał na taki zjaździk
  
 
i ja również bardzo chętnie wziąłbym udział w takim spociku.
szczerze mówiąc to byłby pierwszy mój i mojej LADY spot klubowy. więc gdyby coś się urodziło to proszę o kontakt.
  
 
Ja ostatnio mialem mikrospot z Humelem , ktory odwiedzil Lodz Pogadalismy o Ladach, odbyla sie mala prezentacja CB Radia ( na zyczenie goscia ) A jak z naszym lokalnym spotkaniem ? Robimy cos?
  
 
byle nie w tygodniu...
a moze w okolicach gieldy tym razem... maly spot polaczony ze zwiedzaniem oferty....