Lodz - moze spocik ? - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no to co - niedziela 19.04.2009, parking przy zajezdzie na rogach? godziny bardziej przed poludniem czy po?
  
 
z tym, ze mnie nie pasuje niedziela sobota do poludnia bylaby okej ale wtedy djmarkus nie daje rady...heh...ile osob pisaloby sie na sobote przed poludniem?
  
 
ja w zasadzie moge
  
 
No u mnie sobota odpada calkowicie bo jade w delegacje do Bełchatowa a niedziela tak okolo południa byłaby ok.
  
 
no to wpisywac kto sobota kto niedziela
  
 
No ja zdecydowanie niedziela, a i mam taką prośbę czy mógłby ktos mnie poprowadzić w to miejsce gdzie bedzie to spotkanie bo nie znam kompletnie Łodzi i moze ktos bylby taki mily i mnie poprowadził?
  
 
niedziela - 1
sobota - 0

z Rawy dojezdzasz do strykowskiej. skrecasz w prawo na strykow. jedziesz sobie i po lewej stronie (juz dobry kawalek bedziesz jechal zwykla, waska droga) bedziesz mial "Zajazd na Rogach"
  
 
A takie pytanko mam w Brzezinach skręcam na ulice Strykowską czy dopiero w Łodzi?
  
 
mnie bardzej niedziela, albo sobota po 16.00
  
 
niedziela - 2
sobota - 0,5

spot jest w lodzi, takze raczej tam proponuje skrecic chociaz jak sie uprzesz to mozesz i w Brzezinach. Tylko dalej to w Strykowie musisz w lewo w strone Lodzi, miniesz stacje benzynowa i po prawej bedziesz mial "Zajazd na Rogach"


[ wiadomość edytowana przez: kruchy_ezg dnia 2009-04-16 22:10:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: kruchy_ezg dnia 2009-04-16 22:12:26 ]
  
 
No dobra dzieki wielkie jakos znajde.
  
 
niedziela - 3
sobota - 0,5

obejzalem prognoze pogody


tu jest mapka
  
 
A spotkanko o ktorej bedzie godzinie? Bo jade dzisiaj na disco bandżo i nie wiem do ktorej mam zabalowac żeby na jutro sie wyspać
  
 
jak na razie to nie wiem czy wogole bedzie......
  
 
To jak panowie robimy spocik dzisiaj czy nie?