Lodz - moze spocik ? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Ja też jak najbardziej piszę się na spocik bo jeszcze nie bylem. Zadebiutowałbym, kurna, w końcu z ŁADnĄ i klubowiczów szanownych bym poznał.
Czekam na decyzję grona czcigodnego.
A byliście kiedyś w Łęczycy?
  
 
Jesli o mnie chodzi to ja w niedziele chetnie na gielde podjade. Czy mowimy o tej niedzieli czy jakiejs nastepnej ?

  
 
o tej niedzieli, chyba, ze komus nie pasuje... na razie nic jeszcze nie przesadzone.
  
 
Ja sie stawie
  
 
nie no sorki ale giełda tożto ani sobie dobrze pogadać ani pochwalić się autami a pozatym drugi koniec Łodzi nie no sorry ale to nie dla mnie za duży tłum dookoła
  
 
Adaś ty cwaniaku na pieszo byś pewnie przyszedł
  
 
OK, Dobry, wiec gdzie?
a w ogole niedziela czy sobota w takim razie?
a jakby tak sobota 10 rano na pl. zwyciestwa?

no wypowiadajcie sie wiecej... i szybko.
  
 
miejsce supre ale w sobotę pracuje także jeśli już to niedziela ale to tylko jak dla mnie jeśli większości pasuje sobota to przykro mi spotkamy się kiedy indziej
  
 
A może jednak niedziela giełda.
W tym terminie też chętnie bym się stawił pierwszy raz.
Tylko w którym miejscu Bo jednak jest tam lekki tłok. Szczególnie przy takiej pogodzie jaką mamy teraz.
  
 
jesli mowa o gieldzie - to np. pustawo jest na parkingu przed polanilem czy elcalem
  
 
To jak z tą niedzielką Czy, gdzie i o której Dogadajmy się wreszcie jakoś.
  
 
to co ja mogę zaproponować to niedziela , plac zwycięztwa , godz ok 11.00-12.00 , w tej kwesti to już mnie obojętne
  
 
Plac Zwycięstwa od strony południowej czy północnej
  
 
Ja niestety w ten weekend odpadam. Bardzo wazne sprawy rodzinne. Zycze udanego spociku.
  
 
po innej stronie niz park..... czy parawa czy lewa, to zalezy, jak patrzysz.
  
 
po tej stronie co jest ul miedziana czyli szkoła w której jest giełda komputerowa jak kto woli obok sanepidu co do godziny to proponuje 11.00 czy są jacyś chętni na tą porę??
  
 
11000... postrtaram sie byc, chyba sie z gieldy wyrobue...
jak nie,. to bedbe na gieldzie sam.
  
 
Ja mam zamiar być niezależnie czy będzie to na giełdzie czy na Placu Zwycięstwa. Zdecydujcie się ludkowie bo nie wiem jak mam sobie planować niedzielkę.
  
 
no chyba stanelo, ze na placu, nie?
  
 

qrcze... wygląda na to że wreszczie znów jakiś opis Łódzkiego spotu zobaczę... bo ostatni to chyba z roku 2003 z Sulejowa przed zlotem.
ale ciiiii.... żeby nie zapeszyć