Witamy na naszym forum ! Jesteś nowy ? - Przywitaj się ! - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc witam wszystkich klubowiczow!!!!
Jjestem wprawdzei bylym ale tez barzo lubie ritma i kiedys mam zamiar sobie kupic 130TC
  
 
no prosze nawet hondowicz miał ryśka i poluje w przyszłości na 130 tc no ja też bym taka sobie kupił, moze w przyszłosci tylko ze w przyszłości te auta to dopiero bedzie przeszłosć:|
  
 
Jak w temacie, aż musiałem sie na forum pochwalic. Dziś był ostatni egz wiec mam wreszcie czas dla mojego rysia
  
 
Gratuluje !
  
 
I ja się dołączam do gratulacji !
A tak na marginesie - ja zdałem 27 lat (!?) temu , a czasu dla Rysia i paru innych rzeczy nie mam dalej !
  
 
hehe, moze ja bede miał więcej czasu
heh ale to fakt bo tak naprawde to za duzo rzeczy naraz chce sie robic, w końcu nierobi nicalbo duo no ale pomału i pokolei, na wszystko jest kolej.
  
 
hehe no igorku gratki zdanej maturki.. co prawda pozno ale zawsze
  
 
czy ja wiem czy pózno, to technikum, i dla niewtajemniczonych to mój czas hehe zeby nie było, nie siedziałem
  
 
przepraszam że tak pużno gratuluje zdania maturki no ale wiesz że nie mogłem wcześniej,a więdz gratuluje
  
 
Słuchajcie, zdradziłem swój własny klub ale co jak co to z rysiem forewer, jak nie fizycznie to duchem
Do konkretów, Golf 1.6 z '90 roku od niemca skubany ale dynamiczny cichutki silnik, sprawia wrażenie wyłaczonego i czasem sie zastanawiam czy pracuje, zawieszenie miód, tapicerka miód, jezu jak zarąbiscie.
Po ryska nie pojechałem bo natrafiła sie okazja w de, znajomy znalazł okazyjnie golfika i od razu pojechałem, jestem prosto z podrózy, 1000km i nic nie zaprotestował.
Dla niewajemniczonych, dałem w sumie za niego zeby znalazł sie w krakowie 3000zł, ani grama rdzy, jdyne co to lekkie puknięcie z lewego przodu ale element wymieniony i tylko do malowania, trza doliczyć ze 2 tyś na ubezp i rejestracje i te wszystkie formalności.
Podsumowywujac, 5tyś i zajebisty golf, nie stary bo ma niecałe 14 lat, grudzień. Polecam wyjazdy po samochody.
Jeszcze jedno, spalanie na tej całej trasie wyszło mi 6,2 litra benzyny, a powtażam silniczek 1.6, 75 konny.
Polecam
  
 
Obić go !
Na pal z nim !
Spalić na stosie , a niecne prochy jego na cztery strony świata rozsypać !
A imię jego niech po wsze czasy przeklęte będzie !
  
 
he he schab dobre to jest OBIJMY GO , GOLFA DO PIECA,przywiążmy go do linki i po polsce ciągajmy żeby mu wybić tego golfa z czachy hehe.a tak serio to daj fotki lukniemy na to cudo,a co z ryśkiem zrobiłeś ?już poszedł do ludzi?ja też się zastanawiam nad autkiem mam na oku opelka cabrio 91 rocznik,1.6 GSI ,150 kucy pod machą z chipem i to za grosze
  
 
Rysiek ladniejszy

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-06-25 17:59:53, thaniel pisze:
Rysiek ladniejszy


Yeah ! Swoj chłop, polac mu!
Igor obym Cie w kraku na miescie nie spotkal bo nie bede zalowal zderzakow
  
 
ej ja wiem ze rys ładniejszy, poleć mu trza, ale jednak vw trwałosć...
Gryby tak ritmo robił Volkswagen:|
  
 
jak zapisac sie do tego klubu fiata regatki i ritmo.klikalem juz chyba na wszystkie linki jakie byly na tej stronie(w waszych profilach) i nic.wyskakuje mi cos po angielsku albo jakies certyfikaty.pomozcie.dzieki

pozdrawiam
misiek@onet.poczta.pl
  
 
Milo ze chcesz Tylko ja nie wiem czy jeszcze ten klub istnieje.. bo szefostwo chyba juz tu nie zaglada :|
Pozdrawiam.
  
 
No fajnie by bylo, bo ja też jestem zainteresowany
Widze ze regata robi powoli come-back
  
 
szkoda ze wiekszosc ludzi jest z daleko od siebie.ja mam chec na wiosne na jakies spotkanie milosnikow tej marki.ale ty nie przyjedziesz do wawy a ja do krakowa jak bys znalazl jakas stronke o zlotach to daj linka.pozdrawiam.
  
 
Mozna sie spotkac na jakims ogolnopolskim zlocie np. Fiatow... Ja mam jeszcze kupe pracy ze swoim autem.. ale jak zrobie to mozna ruszac w swiat
Pozdrawiam.