Syrena Bosto z Krakowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie czytających. Jako zarejestrowany jestem tu nowy, choć już od dłuższego czasu "kibicuję" Wam czytając Forum.
Tą drogą pragnę się zwrócić do Was z małą prośbą.
Jestem posiadaczem Syreny Bosto, leciwego samochodu, który po wielu latachciężkiej pracy prz wożeniu towaru stał się moją własnością. Od ubiegłego roku powoli nabiera oryginalnych kształtów i wyglądudzięki prowadzonym pracom remontowym. Niestety, choć do końca już nie daleko stanąłem z pracami blacharskimi. Przyczyną jest jeden niewielki brakujący element. poszukuję jednego elementu blacharskiego do Bosto: tylny lewy słupek. Ten z przetłoczeniami m.in. na lampy. Moja bidula kiedyś miała nieprzyjemne spotkanie z samochodem, którego kierowca chciał prawdopodobnie zrobić sobie z Syrenki o dziwnym wyglądzie garaż. Niestety w wyniku bezpośredniego kontaktu lewy narożnik ucierpiał znacznie. O ile boczki i drzwi mam nowe o tyle wspomnianego narożnika nie posiadam. Poszukuję takiego, który ma całe przetłoczenia. Nie potrzebuję nowego słupka. Może być stary i nieco nadgryziony zębem czasu (czytaj rdzą) - z tym sobię poradzę. Wykonanie przetłoczeń w warunkach warsztatowych przeze mnie jest raczej nie realne. Mimo usilnych starań i poszukiwań dotychczas nie udało mie się nic znaleźć.
Liczę na waszą pomoc.
Pozdrawiam i niecierpliwie czekam
Jacekk
  
 
Witamy, ja niestety nie jestem w stanie Ci pomoc, chciałem Cie za to serdecznie zaprosic do przylaczenia sie do naszego klubu, no i odwiedzania naszych zlotów pozdrawiam
  
 
Może TUTAJ znajdziesz?
  
 
Cytat:
Może TUTAJ znajdziesz?



Jak juz znaje to do kogo mam napisac
pozdrawiam
Mav
  
 
Cytat:
2005-02-19 15:46:29, LeszekTe pisze:
Może TUTAJ znajdziesz?



do bosto ma tylko drzwi
jak można dokonać zakupu z tej strony?
  
 
główna strona.. http://samter.poznet.pl/

tam masz telefon, mail i adres firmy
  
 
dziękować
napisałem do nich maila,zobaczymy jakie mają ceny
  
 
Dziękuję za podpowiedź, niemniej proszę Was o pomoc w odszukaniu brakującego elementu. Wdzięczny będę bardzo. Chciałbym zdążyć przed zlotem w kwietniu (w Krakowie), ale od blisko trzech miesięcy stoję z pracami blacharskimi.
Co prawda niedaleko mnie stoi coś co kiedyś było Syreną Bosto, ale przywiązanie wieloletniego właściciela do doczesnych szczątków bylego pjazdu jest silniejsze niż mój dar przekonywania do dokonania preszczepu ze wspomnianych resztek do mojego wehikułu.
Poszperajcie proszę w zakamarkach i u znajomych może coś poradzą.
  
 
Cytat:
2005-02-19 22:26:47, jacekk pisze:
... przywiązanie wieloletniego właściciela do doczesnych szczątków bylego pjazdu jest silniejsze niż mój dar przekonywania do dokonania preszczepu ...



daj znać jak można się skontakcić z Tobą, od 7 lat jestem PH, niektórzy mówią, że dokonuję rzeczy niemożliwych stosując techniki sprzedaży, wyciągniemy od gostka to co zostało z tamtej Bosto, będziesz miał więcej części

BTW - dziś 300 PLN i 6 pkt (przekroczenie prędkości o 33 km i "niemanie" zapiętych pasów) skończyło się uściskiem dłoni misiaczka, za co mu serdecznie kolejny raz dziękuję
  
 
Witaj
Zajmuję się dorabianiem elementów blacharskich , lecz muszę wiedzieć , czy dam to radę dorobić czy nie.Najlepiej gdybyś miał zdjęcia tego elementu lub np. stary , aby mieć wzór.
  
 
Zdjęciami oczywiście dysponuję. Najlepiej ze mną skontaktować się na adres jkolodziej(malpa)gmail(kropka)com Chętnie skorzystam z każdej podpwiedzi i pomocy oczywiście w rązsądnych granicach. Jak wspomniałem wcześniej swoją potrzebę zaspokoiłbym używanym elementem niemniej dorabiany jak najbardziej może być. Czekam niecierpliwie. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-02-19 19:43:59, daniel pisze:
dziękować napisałem do nich maila,zobaczymy jakie mają ceny



dzięki królikowi zrobiłem zakup z tej firmy
dziękować
  
 
napisalem o listwy zewnetrzne do syrenki ale tylko na blotniki bez drzwi ciekawe ile sobie zarzycza
  
 
Cytat:
2005-03-03 16:07:59, cendra pisze:
napisalem o listwy zewnetrzne do syrenki ale tylko na blotniki bez drzwi ciekawe ile sobie zarzycza



tani nie są
  
 
Cendra, daj znać, jakie listwy potrzebujesz, coś chyba mam w garażu..

mój mail jareksz@amaro.net.pl lub tel 603-528-263