DZIAŁ ---- OMEGA - Strona 34

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I jak zrobiłeś tą szybę?
  
 
teraz mam do zrobienia cały przód samochodu....
Szybe zrobię jak uporam się z ta "usterką".
  
 
Uuuuu to nie pytam co żeś zmajstrował....

No dobra, co zmajstrowałeś
  
 
Nie JA......małzonka wjechała w tył AUDI z wielkim hakiem.
Audi nic, a w omedze sporo strat.
Samochód powiniem już mieć za tydzień. Całe szczęscie z częściami niema kłopotów.
OPEL
  
 
Tak to jest dać żonie samochód.Ja już swojej kobitce zapowiedziałem że kupię jej do jazdy po mieście CC 700.....
Małe, zwinne, tani i w razie czego nie szkoda ani trochę
  
 
panowie jesli ktos potrzebuje jest omega a 3000 do rozebrania jak cos info zamiescilem w dziale kupie/sprzedam
  
 
Witam
Posiadam części do Omegi B combi 9+7 r FULL OPCJIA w razie pytan proszę o kontakt.
609482494 lub gg9532539
  
 
panowie mam taki problemik z moją omesią coraz bardziej mnie to drażni mianowicie moja omega b 2.016V coraz częściej zaczyna mi gasnąć bądź falują jej obroty i zapala się kontrolka silnika a jak ją zgasze i zapale to wszystko jest ok najgorsze jest to że jak podłacza się ją pod komputer to nie ma żadnych błedów. Tak sobie pomyślałem że może to przepływomierz mieliście może takie objawy???
  
 
czy oma A c30se ma rozstaw srub mocujacych kola 5x110?jezeli jestem w bledzie czy moze mi ktos podac rozstaw owych srub??
  
 
potwierdzam - każda omega A ma rozstaw śrób mocująch koła taki jak podałeś
  
 
Cytat:
2007-04-22 21:48:17, Mec pisze:
panowie mam taki problemik z moją omesią coraz bardziej mnie to drażni mianowicie moja omega b 2.016V coraz częściej zaczyna mi gasnąć bądź falują jej obroty i zapala się kontrolka silnika a jak ją zgasze i zapale to wszystko jest ok najgorsze jest to że jak podłacza się ją pod komputer to nie ma żadnych błedów. Tak sobie pomyślałem że może to przepływomierz mieliście może takie objawy???



Sprawdź wężyki (takie małe) podciśnieniowe, u mnie są z tyłu silnika a u ciebie pewnie z boku. Ja miałem jeden odczepiony i objawy były takie że czasem się kontrolka silnika zapalała i auto na wolnych obrotach nie równo chodziło.
  
 
dziękówka adaśko posprawdzam
  
 
Witam nabyłem właśnie omege A kombi na ful wypasie z silnikiem 2.6 dual ram jak się wam sprawuje ten silnik ??
słyszałem że tylko sekwencje można zakładać ?



[ wiadomość edytowana przez: lukwel dnia 2007-06-11 12:30:37 ]
  
 
Witam panowie po dłuższej przerwie ustaliłem usterke silnika padł czujnik wału.

Ale mam pytanko czy ktoś nie ma może dostepu do kompresorów klimatyzacji lub wie czy można je jakoś usczelnić bo mój puszcza i nie mam klimy w taką pogode aaaa porażka.
  
 
lukwel.... co to za bzdure wynalazłeś... to ten sam silnik co w seniach.... ktoś zresztą od nas ma ten silnik i gaz na blosie

PS: Stałem się posiadaczem omegi A z 94roku, ma ktoś na sprzedaż części środka z omegi 3000? :>
  
 
Cytat:
2007-06-15 19:31:17, Div pisze:
lukwel.... co to za bzdure wynalazłeś... to ten sam silnik co w seniach.... ktoś zresztą od nas ma ten silnik i gaz na blosie PS: Stałem się posiadaczem omegi A z 94roku, ma ktoś na sprzedaż części środka z omegi 3000? :>


ja mam z kubłami 4el szyby klima, reg kier. itd
  
 
Hey witam Ja zglaszam sie z mala potrzeba do szanownego grona. Poszukuje juz od pewnego czasu przedniego zderzaka do Omegi tzw. C w wersji Imscher. Macie ewentualnie jakies namiary? Bardzo prosze o pomoc,nie moge spac po nocach...
  
 
Jak wymienic podswietlenie pod regulacją temp klimy w Omedze B wersja klimatroinic?
  
 
szukaj na bestiales.pl tam jst opisane kwestai 20 30 min roboty
  
 
Znalazłem.....super instrukcja.