Tor Poznan.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W najbliższą sobotę (05.03) Automobilklub Wielkopolski zaprasza na bezpłatną imprezę pod nazwą "Zmierz się ze śniegiem i lodem".
Od godz. 12.00 do 14.00 będzie można pojeździć bezpiecznie po śliskim Torze "Poznań". To wspaniała okazja do bezpiecznej nauki i podniesienia swoich umiejętności.

Tekst wkleilem z innego forum,nie chcialo mi sie zmieniac tresci.
  
 
Super sprawa, szkoda tylko że:
1. troche daleko jednak
2. i tak nie mam czasu w tą sobote
  
 
postaram sie wpasc w pare autek, na pewno bedzie kolega z 300ZX którego pamietasz ze zlotu civiców i jeszcze jedno autko. Za to na 100% nie jestem pewnien czy ja dam rade, trwają prace na przeniesieniem innych obowiązków

tak czy inaczej bede tam tylko w roli obserwatora, bo na macie poślizgowej to ja nawet nie rusze, o sterowaniu samochodem moge zapomnieć, because of kompletnie łyse laki.
  
 
Ja przyjade na 100%,tylko recznego nie mam.
  
 
Cytat:
2005-03-05 09:38:30, mufaz pisze:
Ja przyjade na 100%,tylko recznego nie mam.



nie potrzebny na złotej kierze lataliśmy po torze cc i bez ręcznego dupką rzucał , zawsze można jescze podciąć lewą girą
  
 
fajnie było, troszke pod koniec brakowało śniegu za zakrętach i robiło sie nieprzyjemnie, ale ogólnie bardzo sympatyczna impreza.
Mufaz: żałuj ze nie zostałeś dłużej, można było nie raz jakieś ciekawe autko ze śniegu wyjąć no ale rozumiem ze bez ręcznego to nie zabawa..
  
 
Ale nasze wypasy sie na foty zalapaly........
wypasy

[ wiadomość edytowana przez: mufaz dnia 2005-03-05 16:49:41 ]
  
 
Szkoda ze accord wyszedł na zdjeciu wysoki jak traktor i to jeszcze z tej mało korzystej bez-migaczowej strony

a tak w ogole to był ktoś z F&F poza owz smigały jakieś bączki ale nie widziałem zeby ktoś z nich wjechał na tor i nie poznałem zadnego autka.

[ wiadomość edytowana przez: mille dnia 2005-03-05 17:32:50 ]
  
 
Widze,ze mamy czacik.....heehhe...owz byl?? nie przyswiecilem go..a co do fotek to sie nie czepiajmy Twoje 205 z tylu widac. ...ale jest jedna ladna fotka z niebieskim autkiem...........
  
 
nie nie korekta, owz'ta nie było źle przeczytałem jego posta.
kolega z nissankiem zrobił furore i trofił na główną strone
pozniej była jeszcze WTK, podchodzilo do autek w kolecje, podeszli do kumpla z 300zx mnie omineli chociaz stałem za nim i poszli do TT'etki za mną bo co, że bez migacza to zaraz gorszy i nie chcą mnie słuchać?
  
 
Bylo WTK...mogles mi esa wyslac to bym podlecial , a co do ominiecia Twojego wypasa....to przez to ,ze nie myles go od stycznia...brudny w telewizji nie mogl sie pokazac.