M jak Miłość - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Paweł... bo zycie jest nowelą :p a tak w ogole to sie ciesz że Mody na sukces nie opisuje
 
 
Kasia nie rób tego...tylko nie moda.....nie ten horror......
  
 
Nie ma strachu... ten serial to nie moje klimaty, podobnie mnie jak brazylijskie, wenezuelskie i inne takie.
 
 
nio to tylko sie cieszyc hehehe

  
 
Na szczęście Mody na sukces moja żona też nie trawi bo nie wiem co bym w domu zrobił


[ wiadomość edytowana przez: a_pawel dnia 2005-02-23 23:35:28 ]
  
 
a teraz czekam na wtorkowe streszczonko
  
 
Bedzie jutro bo w pracy sobie napisałam ale zapomniałam zabrac
 
 
szkoda, bo jestem ciekawa co dalej. ostatnie odcinki ogladalam w gorach czyli tydzien temu i mnie wciagnelo
  
 
Hahahahah niezle to jak tak dalej pojdzie bedziemy robic dyzury na pisanie streszczen
 
 
eee na streszczonka to wylacznosc ma Storm - bo robi to naprawde solidnie
  
 
mi to by bylo ciezko pisac bo za bardzo nie mam gdzie ogladac dlatego z utesknieniem wyczekuje streszczonek
  
 
nio to Kasiek - jutro nie zapomnij zabrac z pracki swojego opracowanka
  
 
Cytat:
2005-02-23 23:27:50, a_pawel pisze:
Na szczęście Mody na sukces moja żona też nie trawi bo nie wiem co bym w domu zrobił [ wiadomość edytowana przez: a_pawel dnia 2005-02-23 23:35:28 ]



Co do Mody na Sukces to nie wiem skad oni biora pomysly na kolejne odcinki ktorych juz powstalo multum ,ciagna sie i ciagna jak Brazylijski Serial hehehe
  
 
a najlepsze to tam tempo maja...jak dzisiaj zaczna wiazac sznurowadla to za dwa tygodnie moze z domu wyjda...
  
 
no juz dobrze dobrze.
nie robmy z MJM mody albo inne barachla.
  
 
Cytat:
2005-02-24 22:10:06, Rybson pisze:
Co do Mody na Sukces to nie wiem skad oni biora pomysly na kolejne odcinki ktorych juz powstalo multum ,ciagna sie i ciagna jak Brazylijski Serial hehehe



poprwka "moda..." jest w ksiedze rokordow guinessa... to jedyny serial ktory przekroczyl 10000 odcinkow....

ale "klan" goni ich twardo
  
 
Odcinek 300

Rano Kinga i Paweł spieszą się do pracy i na zajęcia, w miedzy czasie Kinga idzie obudzić Madzie, idzie do niej do pokoju lecz ta nie ma zamiaru wstawać, jest załamana po zerwaniu z Pawłem.
Kiedy potem idzie do kuchni szlochającą zastaje ją Kamil, pociesza, odprowadza do pokoju i nakazuje by się położyła i pospała.
Sam zabiera się za grę na giełdzie. Ktoś jednak dzwoni, otwiera a to Anka (była dziewczyna Pawła, która teraz spotka się z Kamilem). Mówi że odwołali im zajęcia z rysunku bo model się rozchorował wiec Kamil oferuje się że jej może popozowac nago co tez robi. Potem lądują w łóżku...... Kamil mówi też Ance o załamaniu Madzi po zerwaniu z Pawłem. Gdy Anka to usłyszała miała dziwny błysk w oku. Po wyjściu od Kamila idzie wiec do Pawła do pubu w którym pracuje... rozmawiają i Anka wyraźnie go podrywa.
Kinga rozmawia z Adamem o ślubie Madzi, mówi mu że skoro ją w to wplątał wiec niech teraz jej pomoże. Adam dzwoni do ojca który jest prawnikiem i umawia Madzie z nim, jego ojciec ma tez poprowadzić jej sprawę rozwodową za darmo.
Kinga wraca do domu i mówi o wszystkim Madzi...co podnosi Madzie na duchu ... roześmiane idą do Kamila gdzie znajdują jego portret hahaha... super był
Marta nadal mieszka u Norberta z czego bardzo cieszy się i Norbert i Łukasz.. Marta jednak broni się mówiąc ze to tylko na czas remontu.
Matka Ewy wyjeżdża do siostry do Karkowa na kilka dni. Przychodzi Leszek i proponuje Ewie że pomoże jej opiekować się Olą, zostaje na kolacji... niby przypadkiem dotykają się rękami... wymiana spojrzeń (a swoją droga mogliby się już przespać bo w rzeczywistości Ewa jest w ciąży i ta ciąża jest już bardzo widoczna)
Marysia rozmawia ze swoja koleżanką z pracy- Renią, która urodziła dziecko i jest załamana bo nie daje sobie rady z tym wszystkim a do tego mąż chce ja zostawić gdyż ma kochankę. Marysia rozmawia wiec z mężem Reni ale raczej nic to nie zmienia. Po pracy idzie do Reni i zastaje ją w opłakanym stanie, w głebokiej depresji. Nie obchodzi ją nic, ani to że dziecko płacze, że jest głodne, że się nie myła, nie ubrała... Mówi że nie ma sił na nic, że może najlepsze wyjscie to ... wiadomo co. Marysia jest przerazona tym co mowi Renia i próbuje ją pocieszyć.
 
 
Ogladalem ten Odcinek i bylo dokladnie tak jak napisalas,nic dodac nic ujac Kasiu proponuje abys streszczala kazdy Odcinek bo znasz sie na rzeczy
  
 
Pieknie Kasia hehe

a co do mody..Q - nie przerazaj mnie - nieraz slysze ktory odcinek leci w tv bo u mnie mama to oglada....to tam dopiero leci cos okolo 2200-nego odcinka - nie mow mi ze bedzie jeszcze 8000
  
 
Skoro nie OTkujemy to sio z Moda na .. z watku o MJM