Oddam osemki w dobre ręce

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema
Mam do sprzedania 2 fiaty 128 coupe sl. Chce za 2 dostac 2600zl.
Moge komus zapodac zdjecia zeby wrzucic na forum. Ata te wymagają remontu ale posiadają wiele oryginalnych czesci.
pozdr.
  
 
slij do mnie...wrzuce na serwer:

qba_wet@tlen.pl lub acmr@acm-racing.com[addsig]
  
 
Jeśli bedą pytania to 692 057 750
  
 
Prosze o fotki Piotrek20004@wp.pl
Dzieki.
  
 
Oto fotki "ósemek":
>> KLIK 1 <<
>> KLIK 2 <<
>> KLIK 3 <<
>> KLIK 4 <<

pozdr
  
 
czy istnieje możliwośc kupna pojedynczych części??
  
 
Ty chcesz 2600zl za te dwa parchy?
  
 
Nie jest najgorzej a na ile kompletne sa ?? Silnik skrzynia itp...? czego brakuje??
  
 
2600 za taki zlom?
  
 
chyba 260, może kolega się pomylił, przecież one się na kurnik nadają a nie do jazdy!!
  
 
chyba ze kogos w takim splodzili to ma sentyment.......
  
 
Cytat:
2005-02-23 21:02:06, owz pisze:
chyba 260, może kolega się pomylił, przecież one się na kurnik nadają a nie do jazdy!!



heheheh no wlasnie do tego zmierzam....
  
 

Nie jest najgorzej a na ile kompletne sa ?? Silnik skrzynia itp...? czego brakuje??

Czesci mechaniczne są wszystkie, dwie skrzynie, dwa silniki 1300, itd. Brakuje: emblematów, tylnych podlokietników, korka wlewu paliwa. Te auta są porozbierane a zdjęciach są same karoserie.

Mufaz:
To auto nie jest dla takiego nieudolniaka jak ty który gówno potrafi zrobic przy aucie (mówie tak poniewaz widziale twojego 3peka którego chciales mi wcisnąć (reperaturki z golfa ))

Do reszty maluchowców-tiningowców:
To jest fiat 128 który choc wygląda teraz jak kurnik to jest więcej wart od waszych wieśniackich maluchów

Jak bede mial sprzedac te fiaty to i tak je sprzedam nie ogłaszając sie na tym waszym forum którego poziom jest... a szkoda

chyba ze kogos w takim splodzili to ma sentyment.......

no widze ze ktos tu jescze nie dorósł do internetu no ale cóż...
Nie będe Ci sie przeciez odgryzał
  
 

Nie jest najgorzej a na ile kompletne sa ?? Silnik skrzynia itp...? czego brakuje??

Czesci mechaniczne są wszystkie, dwie skrzynie, dwa silniki 1300, itd. Brakuje: emblematów, tylnych podlokietników, korka wlewu paliwa. Te auta są porozbierane a zdjęciach są same karoserie.

Mufaz:
To auto nie jest dla takiego nieudolniaka jak ty który gówno potrafi zrobic przy aucie (mówie tak poniewaz widziale twojego 3peka którego chciales mi wcisnąć (reperaturki z golfa ))

Do reszty maluchowców-tiningowców:
To jest fiat 128 który choc wygląda teraz jak kurnik to jest więcej wart od waszych wieśniackich maluchów

Jak bede mial sprzedac te fiaty to i tak je sprzedam nie ogłaszając sie na tym waszym forum którego poziom jest... a szkoda

chyba ze kogos w takim splodzili to ma sentyment.......

no widze ze ktos tu jescze nie dorósł do internetu no ale cóż...
Nie będe Ci sie przeciez odgryzał
  
 
pojedynczych czesci raczej nie sprzedam
  
 
Wiesz powstrzymał bym sie z komentarzem zę "Do reszty maluchowców-tiningowców:
To jest fiat 128 który choc wygląda teraz jak kurnik to jest więcej wart od waszych wieśniackich maluchów " bo jakbyś mozę nie zauważył autko Zoltara jest warte tyle co dwa wyremontowane 128 i nie obrażaj z łaski swojej tego forum bo sam nie jesteś lepszy... wiesz taką kase za takie autka... gdyby to wszystko było super kompletne... no i jeszcze w temacie ODDAM... skoro oddajesz juz te autka to mozę w rozsądnej cenie... Pozdrawiam Cię mam nadzieje że sprzedasz te autka ale pohamuj sie czasem z komentami
  
 
moze i jego maluch jest dużo wart ale poco pisze glupie komentarze. Jak nie jest zainteresowany to po co sie udziela?
W dodatku głupio
  
 
moze i jego maluch jest dużo wart ale poco pisze glupie komentarze. Jak nie jest zainteresowany to po co sie udziela?
W dodatku głupio
  
 
zauwazyc mozna ze lubisz powtarzac cale posty. wystaczy raz napisac a nie dwa. az takie glupki z nas nie są.
  
 
moim zdaniem cena jest wygorowana nie napisales czy sa oryginalne atrapy zderzaki i zestaw listew z nierdzewki nie widze tapicerek nie widze lamp przednich, wiadomo ze to wszystko mozna "dorobic" z innych fiatow, nawet jesli te wszystkie czesci sa do tych skorup to zapewne sa w podobnym stanie jak karoserie. nie wiem czy to ma dokumenty... nie dziw sie reakcjom ludzi skoro wklejasz foty dwoch skorup na kolach i nie robisz stosownego opisu stanu i "inwentarza" do tych aut....akurat elementy ktorych nie ma na zdjeciach mowia duzo o oplacalnosci tego zakupu....nie bede tu pisal ze trez kupil podobne auto za tyle a qba za tyle mniej bo nie o to chodzi wspomne tylko ze komplet zderzakow do 128 coupe kosztuje 1700 zeta jesli wogole sie trafi?? Tadzik popraw mnie jak cos poknocilem....