Oddam osemki w dobre ręce - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moze i masz racje ale jezeli czytam ogłoszenie w np. gazecie i widze ze cena jest wygórowana to ni dzwonie do goscia i nie mowie mu ze jest po....ny. poprostu mnie to ogłoszenie wtedy nie interesuje
A jak ktos jest naprawde zainterewsowany to moze zadzwonic
  
 
moze i masz racje ale jezeli czytam ogłoszenie w np. gazecie i widze ze cena jest wygórowana to ni dzwonie do goscia i nie mowie mu ze jest po....ny. poprostu mnie to ogłoszenie wtedy nie interesuje
A jak ktos jest naprawde zainterewsowany to moze zadzwonic
  
 
Bart masz zdecydowaną rację , myślę że jeśli kolega chce je oddać komuś w dobre ręce , to wydaje mi się , że musi troszkę obniżyc cenę , lub zaznaczyć : co do nich dodaje .
A tak BTW Bart , to jeden zderzak w Niemczech kosztuje 200 Euro i jest nowiutki , lśniący... czyli się zgadza...1700...
A jeszcze jedna refleksja mnie nachodzi , że ta żółta skorupa troszkę mi przypomina moją ósemkę...



chodzi mi o ten pasek na tylnej szybie , też miałem podobnie zrobione , bo szyba była przyciemniona z zewnątrz i po zimie nie było nic przez nią widać , więc zdołałem tylko zeskrobać dwa paski , żeby coś widzieć...
Sory za OT
Pozdrawiam . Piotrek.
  
 
auta które widac na zdjeciach są porazbierane. Części wszystkie lezą osobno. W sumie to te 2 fiaty dały by jednego w miare oryginalnego. Posiadam chromy na na drzwi, trójkątne szyby i na rynienki. Oba auta mają komplet szyb. Silniki o poj. 1300. Zarówno czarny jak i żółty to wersje sl. Nie posiadam tylnego zderzaka(moge załatwiś pomalowany) emblematów i podłokietników do tyłu. Są lampy i atrapka najprawdopodobniej oryginalnaW najgorszym stanie w obu autach jest pa przedn, w żółtym zgnity, a wczarnym po dzwonie. W czarnym ktoś wstawiłprzednie błotniki ale troche nie dokładnie
(Te podwójne posty to nie z mojej winy, cos mi sie psuje)
  
 
Cena..hmm.. biorac pod uwage stan na zdjeciach..to rzeczywiscie jest cena wysoka, ale nie jakas extrema.
Popre Barta, jesli detali brak...to zmienia to postac rzeczy , i wowczas opłacalnosc takiego zakupu rowniez maleje. Zwlaszcza jesli brak im wpsomnianych zderzakow czy atrapy, bo te z detali trafic ciezko...a jak sie pojawiaja to nie tanio mozna je kupic..

1300pln za sztuke jesli jest ona "kompletna"...tzn szyby, lampy srodek....mozna bylo by dac...niestety jesli brak podstawowego wyposazenia...to moze byc ciezko ze znalezieniem klienta w tej cenie.
Mysle ze lepiej na tym wyjdziesz jesli zrobisz "inwentarz" co jest czego nie ma...i wtedy zaproponujesz cene. Z tym zastrzezeniem ze ŻÓŁTA jest warta co najwyzej 25% ceny czarnej....jesli patrzyc tylko na bude na fotach...

realna cena za ŻÓŁĄ bjesli ma dokumenty to ok 800pln ( jesli ma srodek i szyby)....czarna jesli ma 'wyposazenie"..mysle ze 1200-1400 mozna bylo by za nia dac...realnie.

pozdrawiam
  
 
Ja za swojego coupe dalem 300zl czy ma papier? ten ktos kto mi sprzedal sam nie wie i bada sprawe w wydziale komunikacji szansa jest na papier a jesli nie bede mial umowe wszystko legalne i mozliwe do zarejestrowania..
samochod kupilem w podobnym stanie tyle ze buda stala caly czas w garazu...nie ma na niej szpachli i z zewnatrz buda wyglada ladnie
samchod kupilem rozebrany bo ktos zaczal remontowac i nie skonczyl
nie mam tylko przedniego zderzaka i tylnej szyby brak tez kłow na zderzaki
po za tym autko w miare fajne do odrestaurowania...

a dostalem komplet wielu czesci
silnik w nim 1100

roznica cenowa jest
fakt mialem farta wielu probowalo od dzidka kupic przez lata...ale ja wizialem dziewczyne i dziadek zmiekl jak powiedzialem ze jej sie podoba ten samochod starsznie i dla niej chce go zrobic, bo tak jest

pozdrawiam

ja chetnie zakupie ale czesci i detale od tych coupekow...
  
 
No ja tu się zgodze z Tomase128, jak widzisz ogłoszenie w gazecie i cena Ci nie odpowiada to po prostu olewasz ogłoszenie. Ale z drugiej strony to jest forum dyskusyjne......

A co do tych ósemek, żółta oglądałem osobiście 2 albo 3 lata temu. Już wtedy niebardzo nadawała się do odbudowy.....
Ale oby ktos się trafił z z dwuch spłodził jedną elegancką
  
 
....te dwa parchy nazywasz autami? nadkola od golfa w moim 3p Ci sie nie podobaly...wolalem je wymienic niz naj... tyle szpachlu co ty na te dwie rudery.

[ wiadomość edytowana przez: mufaz dnia 2005-02-24 18:34:46 ]
  
 
no to sie różnimy bo ja cenie sobie takie samochody i jeśli nie moge ich dobrze wyremontowac to wole je sprzedac niz sprofanowac tak jak ty
  
 
a i jeszce jedno; ja przy tych autach nic nie robiłem, kupiłem je w takim stanie. A z moich obserwacji wynika ze twój 3 pek choć po "remoncie" nie różni sie zbytnio od moich aut
  
 
Cytat:
2005-02-24 19:16:41, Tomas128 pisze:
a i jeszce jedno; ja przy tych autach nic nie robiłem, kupiłem je w takim stanie. A z moich obserwacji wynika ze twój 3 pek choć po "remoncie" nie różni sie zbytnio od moich aut



  
 
...here we go again
  
 
sprzedalem po 38gr za kg.... żartuje ale ogłoszenie już nie aktualne
  
 
Trafiły w dobre ręce?
  
 
tak przemalował je na zielono i wrzucił do bagna by sie żaby niewystarszyły
  
 
Tzn. najprawdopodobniej trafią do gościa który kupił odemnie jednego 128 coupe a jak nie to je zostawiam
  
 
Tzn. najprawdopodobniej trafią do gościa który kupił odemnie jednego 128 coupe a jak nie to je zostawiam
  
 
szkoda ze stoja na zewnatrz niezakonserwowane -automatycznie traca na swojej wartosci .
powturze sie cena jest wygurowana to fakt, jednak coraz mniej jest zdrowych 8 w porzadnym stanie z ktorych mozna cos zrobic .
  
 
Cytat:
2005-02-27 15:40:24, jar128 pisze:
cena jest wygurowana to fakt, jednak coraz mniej jest zdrowych 8 w porzadnym stanie z ktorych mozna cos zrobic .


No faktycznie,ale te do takich nie naleza.
  
 
w garażu nie stoją ale przynajmniej deszcz ani śnieg na nie nie pada