Cykliczne spoty Kraków - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
planujemy, planujemy, tylko spotkać się nie możemy, bo planujemy...

pzdr
  
 
i co panowie,pewno dopiero w nowym roku jakiś spocik? nie wiem czy tyle wytrzymam..
  
 
To co, najbliższa sobota ?
  
 
tak się składa, że ja będe na sylwestra w Krakowie moze też bym się załapał ?
  
 
napiszcie tylko gdzie i kiedy a jestem
  
 
To co, sobota 14:00 ?
Gdzie ?
  
 
mi pasuje a z miejscem to mi obojętne,wszędzie trafie
  
 
Myślałem dojechać do Krakowa właśnie koło południa, więc chyba też ok dla mnie. Nie wiem tylko jak moi pasażerowie ...ok 10 wyjazd to troche wcześnie dla niektórych
  
 
Cytat:
2006-12-28 11:55:15, Talus pisze:
[...] ...ok 10 wyjazd to troche wcześnie dla niektórych



Jakoś się nie dziwię tym "niektórym"
Bladym świtem lecieć w trasę ??

Dobra, wróćmy do tematu, jakieś propozycje miejscówki ?
Proponuję odpuścić sobie wszelakie galerie i centra handlowe ze względu na zwiększoną ilość ludu wygłodniałą zakupów po świętach i robiących zapasy sylwestrowo-noworoczne. Poza tym tam kiepsko z knajpami żeby przysiąść i pogadać spokojnie.
Może wrócimy do staaaarej tradycji i Kopiec Kościuszki ?
Chociaż... sobota, ładna pogoda... kupa ludzi na spacerze
Hmmm...... chyba mam pomysła.
Ulica Szeroka (choć ma wąski wjazd ). Duży placyk do zaparkowania i kupa knajp dookoła.
Co Wy na to ? Inne propozycje ?
Pozdro.
  
 
Ja tam miasta prawie nie znam... dopasuje się. Tylko trzeba mi mniej/więcej wytłumaczyć gdzie zaparkować, żeby to znowu jakaś strefa nie była i -5pkt i -100zł .
Ale mam pytanie... co to @$%#%^#% ma być?
Tylko trzy osobowy spocik? tak mało jest ludzi z krakowa i okolic?
To ja jade blisko 140 km i tyko trzy osoby będą
  
 
kraków schodzi na psy,dobrze zrobili że stolice przenieśli...
  
 
i będzie coś z tego? część ludzi się burzy, ze tak wcześnie jedziemy
jeśli to wogóle wypali to można by tak ze 2-3 godziniki później ?
  
 
Rzuć okiem na sytuację przed wyjazdem i drynknij do mnie. (może nie będę jeszcze spać)
sześćzerojedendziewięćdziewięćtrzyzeroosiemosiem
Profesorr, Ty też tyrknij jak to jeszcze przeczytasz. Może przełożymy o te 2h na później ?
Dałbyś radę ewentualnie wziąć MarcinaM ? Ostał się chłopisko bez auta
Pozdro.
  
 
oki
  
 
Dobra jest, dzwonił Talus.
Umówiliśmy się na 16:00 na Szerokiej.
Stanę tam gdzieś z tyłu żebyśmy się zmieścili razem.
Mojego brudasa łatwo poznać
Pozdro.
  
 
Jeszcze nie wiem , bede w kontakcie z Perzanem
  
 
gdzie ta szeroka?
  
 
ul. Szeroka
  
 
O właśnie

Wjazd na Szeroką jest wąski na jeden samochód
Między narożnikiem kamienicy a ogrodzeniem cmentarza

Profesorku, jak lecisz od Wieliczki to ciągniesz się cały czas prosto wzdłuż tramwaju. Na rozwidleniu Wielicka/Kamieńskiego trzymasz się prawej i lecisz w prawą odnogę jak tramwaj. Tramwaj przechodzi na środek jezdni przed estakadą Telewizyjna-Powstańców Warszawy, a Ty się trzymasz wtedy lewego przy torach. Mijasz skrzyżowanie na wprost zaczyna się krawężnik przy torach, małe światła dla pieszych i dolatujesz do dużego skrzyżowania gdzie tramwaj daje w prawo lub prosto. Na tych światłach ustawiasz się na środkowym do skrętu w prawo. Ten pas po skręcie wyprowadzi Cię na most na Starowiślnej. Zaraz za mostem światła (w prawo do Galerii Kazimierz) przelatujesz na wprost, jedno skrzyżowanie, przystanek tramwajowy, następny przystanek tramwajowy przy poczcie, a Ty zaraz za nim dajesz na skrzyżowaniu w lewo i jesteś na Miodowej. Pilnujesz się mocno, bo pierwsza w lewo zaraz za rzędem kamienic to Szeroka.
To skrzyżowanie przy poczcie jest durnowate, bo po lewej masz jakby placyk i ulicę Dajwór wracającą po skosie i jakby na końcu tego placyku w lewo idzie Miodowa. Na planie to ładnie wygląda, w rzeczywistości jest ciut popieprzone
Chyba trafisz ?
Pozdro.

Ps. I jeszcze jedno, jakby się komuś coś zmieniło, ktoś się zdecydował to raczej nie dzwońcie do mnie przed 15. Właśnie wychodzę z roboty po całej nocy i trzeba się drzemnąć chwilę

[ wiadomość edytowana przez: Perzan dnia 2006-12-30 10:58:32 ]
  
 
już po wszystkim. czekamy na zdjęcia