Skargi i pochwały-> opinie o osobach handlujacyh na forum - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bardzo fajny pomysł
  
 
Ja polecam kolege Abdull'a (Breda -swietnie sie dogadalismy co do transportu z Bielska do Wawy /podziekowania dla wujka /strume miałem juz z dnia na dzien
polecam
Przy okazji podziekowania dla Machiaveli'ego za pomoc w zdobyciu szyby
również polecam
  
 
Ja na dejcie się nigdy, przenigdy nie zawiodłem. Zadziwiła mnie nawet jego oferta odstąpienia mi zderzaka chromowanego przedniego, za co SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. Toki, to pewnie jakiś przypadek. Mam nadzieję, że wszystko się szczęśliwie wyjaśni!
  
 
Polecam Barta
Odradzam buksona

  
 
ja moge polecic boombla... fotele sa gites.. przesyłka kontakt bdb
  
 
to i ja polece.
Pat_kdb: za cierpliwosc i zaangazowanie jakim sie wykazal przesylajac mi silnik do 126p kurierami
parnel: terminowosc. Ostatnio nawet doszla przesylka przed czasem
  
 
Cytat:
2005-02-27 20:26:03, lunatyk pisze:
Polecam Barta Odradzam buksona

noi zapomniałbym o lunatyku tez super sprzedawca zakupiony silnik 903 chodzi do dzis
  
 
no a ja mitroka który wplacil kupe kasy bez bekniecia i czekal cierpliwie az rozparceluje mu silnik.
  
 
To ja przy okazji chciałbym o koledze Mochu'u wspomniec.
Kupiłem od niego 2 amory Krosno na motodoktorze, przesyłka szła dosć długo ok 2-3 tygpodni, ale to jeszcze jestem w stanie zrozumiec bo był to okres Swiąteczny.Kiedy paczka doszła okazało sie ze jeden amortyzator ma luzy i to dość znaczne, długo sie nie zastanawiałem jak sie skontaktowałem ze sprzedającym. Kolega Moch oczywiscie mnie przeprosił i przekonywał ze nastepnego dnia wyśle na swój koszt nowy zrobiony amortyzator.Było to w styczniu, po jakims czasie dałem znac o sobie pytając dlaczego jescze nie dostałem przesyłki i jak to juz było wczesniej oczywiscie przeprosiny i przekonywanie ze nastepnego dnia wyśle
I tak sprawa sie juz ciągnie od ponad 2 miesiecy i nadal czekam Juz nie bede dalej dzwonił dogadywał sie bo to nie ma sensu, wiec sory Mochu ale zbyt dobrego zdania na Twój temat nie mam
  
 
bo to jest bukson familly - ja tez w pewnej sprawie daje mochowi ultimatum 2 dni - jak nie - Koniec milosci i majtki na dupe . . .
  
 
a Stasiu to tez kawal ...dobrego chłopa! Bezinteresownie załatwił mi sprawe mocowania ,a ja za tym uhem ganialem po szrotach i sie prosilem. Dzieki jeszcze raz.
  
 
Bardzooooo Goraco polecam Mara125 i Bladego
  
 
POLECAM Arta126, Danio i beneqa nie było z nimi najmniejszych problemów

Polecam też Gariego - od niego malca kupiłem. Wszystko co mi pisał było zgodne ze faktycznym stanem autka jak przyjechałem do Cz-wy

Tym panom sie flashka należy, tylko, że ni mom ani grosza
  
 
Hmm na +
-Zoltar z nim robiłem większy "biznes"
-Royber dosyć dawno ale wymienialiśmy się na opony nie było zadnych problemów
-Schwepes (kiedyś ksiązka o silnikach skserował mi całą książke )
-Łukaszc (bardzo ładne felgi )
-Darallye (chyba już tu się nie pokazuje)

Na -
jak na razie nie znalazłem kogoś ktoby mnie zrobił w konia

pewnie kogoś zapomniałem ale to tak w skrócie
  
 
generalnie wymienie tylko osoby z którymi handlowałem

POZYTYWNE
moch
czuczu
art126
yankee
poochaty
szymonx
pitusk
widynek
qba
yabcok126
dejta
bart128
mały
Bull35
Yankee
Lugol
rekin
kajtek
chrzaniu
krzych00
lolek88
liseq

NEUTRALNE
Mrally --> umówił sie na sprzedaż amortyzatorów a potem się wywinął , tak więc nieładnie

o kim zapomniałem przepraszam






[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2005-06-10 13:17:51 ]
  
 
ja w zasadzie handluje tylko z LukaszemC gorąco polecam!!!
  
 
Polecam:
Krzemowy ( Silikonowy) no tego gościa to juz reklamowac nie trzeba, jest zawsze pierwszy aby pomoc, ceny ma jak "matka najniższych cen...i zawsze gotowy jest pomóć w sprawach TOWAROWYCH
Bart128 ( transkacja z felami , extra kontakt, szybko dogadana sprawa)
shwepes pozyczył mi ksiazeczki...troche je przetrzymałem...ale potezny plus
dejta "konkretny, sie nadaje"
DaymoN no tak co niektorych moze dziwic..ale ja narazie wspołprace oceniam jako pozytywna...choć cierpilwości to niestety trzeba do kolegi. Ale narazie OK.
lukaszc wszystko perfect, profesjonalizm w kazdym calu
szymon2424, chyba taka miał ksywe...idealnie
krzych00 zero problemów, polecam
trez polecam
i cała reszta z ktora miałem doczynienia w sprawach finansowych, a o ktorych teraz nie wspomniałem

...przy okazji chciałem podziekowąc babci ze nauczyła mnie czytać, rodzicom ze zawsze przy mnie byli, swojej dziwczynie ze była kiedy jej potrzebowałem, kolegom z podstawowki za przesladowania rasowe, i rzadowi RP za niezłe gowno w jakie mnie wpakowali.
Jednoczesnie jako nowa Mis Świata, bede walczył o pokój na ziemi i jedzenie dla Afryki...LOVE POWER



  
 
Lukaszc - wielki pozytyw jak to sie mowi "oby wiecej takich"
Qba - chromik ma sie dobrze
MarekC - fotel git, pasy juz niestety sprzedalem
Vader - kupil te pasy... i pare innych
Widyn - porzadny facet
No i kolega od ktorego kupilem wahacz ale za cholere nie moge sobie przyponiec od kogo...
  
 
Sprzedawałem: maskekk - choinka do skrzyni
Blue_650 - breda

z mojej strony brak zastrzezeń
kupowąłem
Jesion 128 - szelki
Daymon - wąłek, zatyczka do bredy
tez nei mam zastrzeżeń

Osobiscie znam Lorda_s i tez moge za niego ręczyć
Kaza- tez cosik my tam kombinowali, z mojej strony brak zastrzeżń (Aha Kaza ja pamieteam ze jestem ci krewny, juz nei długo


[ wiadomość edytowana przez: Abdull dnia 2005-02-28 13:58:23 ]
  
 
Witam skoro się tu pojawiłem to także dodam coś od siebie więc tak POLECAM:
ABDULL
TREZ
TADZIK128
POOCHATY

to chyba tyle co znam osobiście z jakiś tranzakcji i nie tylko, negatywa nie stawiam bo na razie nikt mnie tu nie wystrychnął na dudka.Pozdrawiam