Skargi i pochwały-> opinie o osobach handlujacyh na forum - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To i ja się dopisze
Mar125 za felgi +
Moch kierunki do klasyka +
Czeczun za znaczek 125 +
PG i Stasiu za felgi pszerzki +
DOOH Kierownica +
Więcej nie pamietam, jak coś uszło mej pamięci to przepraszam bardzo
  
 
Zrobiłem pierwszy zakup od kogoś przez wysyłkę
Polecam WACO => na czas , solidny towar i tanio pompa wody dotarła na czas , kompletna , tania , komplet śrubek , wąż z opaską i koło pasowe i łożysko sprawne
Dzięki. Piotrek.
EDIT : Zapomniałem o rozruszniku od MAR-a ==> niezawodny


[ wiadomość edytowana przez: Peyyoo125 dnia 2005-02-28 23:40:57 ]
  
 
Polecam:
kania
Stasiu

Nie polecam:
bukson (sporo kasy wtopiłem )
  
 
Musze polecic Koxa bo zadzwonił z irlandi do ojca zebym kupił od niego pasy ......
Spoko zostaje zamontowac do auta...
  
 
Ja moge polecić Zoltara (kiera) i Abdull'a (frezy) - obie transakcje kosztowały mnie zero złociszy co jeszcze bardziej cieszy .

ps. Poleć mnie też ktoś żebym miał jakies pozytywy
  
 
Odradzam Buksona . NIc od niego nie kupilem ale tyle sie przez prawie pol roku nasluchalem ze mnie qrwica juz na niego strzela i mam ochote mu za...bac z dynki (pozatym ten profesjonalnie obspawany blok pod 800 dla evila byl poprostu zalosny ui jak wiedze ze tak mozna bylo spierdolic piekny nowiutki blok to oprocz dynki mam ochote wyebac mu z brechy w oczodol ) +1 za fajny homo glosik
  
 
polecam beneq - wysłał paczke w ciemno, czekał na kasę - opóżnienia wyniknęły z niedogadania co do sposobu wysłania pieniążków, ale chyba nie narzeka...

nie twierdze ze to źli soprzedawcy, ale:
1) dt01 - na kierunki do klasyka nadal czekam...
2) -SerU- - na kierę, wlocik, lampy - też czekam...
  
 
jako kupujacych i uczciwych wplacajacych kase :
el_comendanto
royber
sfiatowiec
Walezy
ruff
cypherius
....

i ci wszyscy ktorzy ostatnio odemnie kupowali graty jak ktos chce byc na bialej lisice niech sie przypomni o kim zapomanilem a na bank zapomanialem
  
 
ja tam polecam Parnela Narazie tylko kolo zamachowe lekkie ale w toku jest komplet amorkow...no i swietny mechanik z niego

aaaa...i jeszcze mara125 za szyny do malca

[ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2005-03-08 13:22:11 ]
  
 
Szkoda, ze wczesniej nie widzialem tego tematu, bo napisalbym zaraz po transakcji, a tak... Sprzedalem wahacze jakies 2 lata temu odbiorca byl Dejta. Bezproblemowy kontakt, czybka akcja, gosc przyjechal do mnie 70 km wydajac wiecej na paliwo niz na te wahacze heheh. Polecam.

Do takich mniej przyjemnych sytuacji moge zaliczyc wspolny wyjazd po Bisy z Buksonem (czyt: zbuksonem), na ktorym to interesie stracilem ponad 400 zl. Szczegolow nie ujawniam, winowajca na pewno odezwie sie w odwecie.

Pozdr, Koxx.
  
 
Kurde czytam i czytam i dochodze do wnioskuz e bukson to chyba jakis lewy jest. ani razu sie tu nieodezwal a 80% ludzi mialo z nim klopoty...
  
 
Polecam po raz kolejny -danio- oraz po raz pierwszy Matik007 Bezproblemowi kontrahenci
  
 
Polecam zdecydowanie:
Qba
Krzyhoo
mate

Z walezym nie zgadalismy sie z terminami (mialem kase - nie bylo towaru, bylem splukany - towar byl) ale to wlasciwie z mojej winy, wiec zlego slowa nie moge powiedziec.
  
 
Cytat:
2005-03-03 13:46:19, sFiatowiec pisze:
polecam beneq - wysłał paczke w ciemno, czekał na kasę - opóżnienia wyniknęły z niedogadania co do sposobu wysłania pieniążków, ale chyba nie narzeka... nie twierdze ze to źli soprzedawcy, ale: 1) dt01 - na kierunki do klasyka nadal czekam... 2) -SerU- - na kierę, wlocik, lampy - też czekam...



Już raz wysłałem ale ulice pomyliłem :]
Wysle w nastepnym tygodniu !!
  
 
Pochwała nalezy sie dla Misio007 za nagrzewnice odemnie wielki+ poprostu az miło
  
 
Polecam Royber. Wszystko w jak najlepszym porządku paczka została wysłana dzień po zamówieniu jeszcze raz polecam.
  
 
ja polecam tez danio, z nim sie robi dobre interesy
  
 
Bartecki tez zasluguje na pochwale. Troche trzeba go meczyc ale przyslal tanio heble z SC wiec lajt
  
 
Także polecam evilone, człowiek do interesów
  
 
ja polecam jeszcze evilone i nodajspokoj. Ziomy gut