Sprzedam malucha mego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam mojego malucha Wiecej info.
  
 
czemu sprzedajesz?
  
 
szpreyem go malowales? co to za bzdura pisanie BCM jak zaczynasz od 1000 zloty licytacje
  
 
Sprzedaje bo potrzebuje cos wiekszego. BCM bo niema ceny minimalnej nie szprejem ytlko walkiem i nie ja tylko poprzedni owner
  
 
Kolejny sympatyk maluszka odchodzi
  
 
Szkoda, że tego maluszka nie widziałem na żywo. A tak się zarzekałeś że zostaniesz przy marce i modelu ...
  
 
bo w tym klubie to pewnie polowa jezdzi maluchami nie dlatego ze lubia tylko dlatego ze nie maja kasy na cos lepszego......wtedy najlepiej mowic ze maluh to full wypas i szczyt techniki ....wygodny ..bezpieczny itd....ale jak wpadnie troche kasy to od razu sie przesiadaja na inna furre. "fascynaci".
  
 
Cytat:
2005-03-04 11:16:55, BULLITT pisze:
bo w tym klubie to pewnie polowa jezdzi maluchami nie dlatego ze lubia tylko dlatego ze nie maja kasy na cos lepszego......wtedy najlepiej mowic ze maluh to full wypas i szczyt techniki ....wygodny ..bezpieczny itd....ale jak wpadnie troche kasy to od razu sie przesiadaja na inna furre. "fascynaci".

Trudno się nie zgodzić
  
 
Ja kiedys jeszcze kupie sobie maluszka ale jak bede mial kase.
  
 
Cytat:
2005-03-03 22:43:57, maskekk pisze:
Sprzedam mojego malucha Wiecej info.



ja tego malucha juz widziałem na allegro..
miał cos zjebane w silniku..tzn było napisane ze ma "35KM",
ale cos sie zjebało i nie jezdził..
nie wiem czy dobrze kojarze..
ale to zdjecie juz bankowo na llegro widziałem
  
 
Dokladnie tak. Kupilem go w sumie sama bude bo moja uamrla wsadzilem srodek amory i silnik z mojego poprzedniego
  
 
odswiezam