[sprzedam] parę gratów jakie mi zostały [126 i swap]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To co mi zostało po rozbiórce maluszka i czego jeszcze nie wyprzedałem:

1. ręczny hydrauliczny mocowany do tunelu (wajcha przy kierownicy) - 150 zł

2. szpilki wraz z nakrętkami - ok 8cm długości (nie pamiętam dokłądnie) sztuk 16 - 100 zł

3. obrotomierz od Poloneza Plusa zainstalowany w zegarach wraz z obudową - 50 zł

4. shortshift (krótszy skok zmiany biegów i dłuższa dźwignia) - 50 zł

5. kierownica sportowa (ok 3cm mniejsza od serii) wraz z nabą 5cmm - 50zł

6. gaźnik od zastavy z kolektorem pomiędzy gaźnik i głowicę, ochwytem na linkę gazu oraz z przerobionym deklem zaworów - 100 zł za kpl

7. amortyzatory Krosno przerobione na rozbieralne i utwardzone - 50 zł

8. Flansza aluminiowa do 900/1100 bez otworów na śruby - 150 zł

9. głowica do 127 903ccm wraz z kolektorem wydechowym - 50 zł

10. klawiatura do 127 903ccm - 50 zł

Kontakcik do mnie:
tel 506 12 45 48
gg 3523569
mail: krynio111@wp.pl

[ wiadomość edytowana przez: strongi dnia 2005-02-28 22:20:23 ]
  
 
Jak mozesz zatrzymaj do jutra reczny to ci powiem czy biore...
  
 
OK. Narazie zarezerwowany ręczny.

A jeszcze mam resor wyklepany na płasko i sprężynę od trucka ciętą na pół - 50zł za całość

A do twardych amorków dorzucam tylnie seryjne do założenia na przód.
  
 
naba samoróbka czy jak?
  
 
Naba to jest popis tokarza i spawcza u mojego ojca w pracy czytaj samoróbka ale baaaardzo solidna.
  
 
Większość rzeczy można znaleźć u mnie na stronce na fotkach. Zapraszam www.strongi.one.pl
  
 
ten obrotomierz jest (przerobiony) na 2 czy na 4 cylindry??
  
 
obrotek na 2 cylindry jest zrobiony, ale powrót do 4 nie będzie dużym problemem.
  
 
Nie kupujcie nic od niego!!!!
Jego części to kłoda komunizmu rzucona nam prosto pod nogi!!!! To istna żydowska prowokacja!!!
Pozatym to alkoholik...

Liga rzadzi, liga radzi, liga nigdy Cie nie zdradzi!!!

[ wiadomość edytowana przez: Kuner dnia 2005-02-28 23:13:03 ]
  
 
Cytat:
2005-02-28 23:10:51, Kuner pisze:
Nie kupujcie nic od niego!!!! Jego części to kłoda komunizmu rzucona nam prosto pod nogi!!!! To istna żydowska prowokacja!!! Pozatym to alkoholik... Liga rzadzi, liga radzi, liga nigdy Cie nie zdradzi!!! [ wiadomość edytowana przez: Kuner dnia 2005-02-28 23:13:03 ]



Ale na stypie po mojej rajdówce inaczej wołałeś. Kolega
  
 
Nic nie wołałem.. nie bylem w stanie mowic... taaaaaakaaa stypa była
  
 
kurcze szkoda Strongi ze nie wiedziałem o Twojej flanszy wczesniej, tak to bym duuuzo zaoszczedził ,a sprezyna trakowska za ile?
  
 
Sprężynę sprzedaję razem z resorem - 50zł za całość.
  
 
ja by byl nawet chetny na ten reosor i sprezyny ale nie wiem ile by mnie przesylka kosztowala i w jakim stanei jest ten resor ??!!! jak mozesz napisz bede wdzieczny
  
 
Ile za przesylke ? (resor + sprezyny) Chyba ze pokryjesz przesylke, jestem chetny i to bardzo !! Dogadamy sie !!
  
 
resor tylko klepany? w jakim stanie?
  
 
Ja byłbym chetny na resor i sprezyne tylko musi byc sklepany na odpowiednią dla mnie wysokosc. Szybko bysmy załatiwili trasnakcje przez Eko Kunera, bądź Przema tylko wyskosc resora wazna
  
 
Cytat:
2005-03-01 23:43:21, BLUE_650 pisze:
Kunera,


Co ja? co ja? Bo zaraz zawołam Wujka Staszka, mistrza cietej riposty
  
 
Co do resora to zaraz śmignę do garażu i zmierzę jaką ma wysokość. Uważam że jest w bardzo dobrym stanie bo był prawie nowy jak go pierwszy raz zakładałem u siebie. Był tylko klepany i nic więcej z nim nei robiłem.

Co do przesyłki to raczej odpada bo resor i sprężynki trochę ważą więc napewno będzie to średnio opłacalne bo to jednak trochę waży.
  
 
Resorek ze sprężynkami oraz hydrauliczny reczny już nieaktualne.

[ wiadomość edytowana przez: strongi dnia 2005-03-02 16:11:51 ]