"TAPICERKA" POD PRZEDNIĄ MASKĄ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kiedy minołem70 000 swoim poldkiem tapicerka nad kolektorem wylotowym zaczeła łuszczyć sie i pękać, wiem że w większości polonezów tak jest ale może macie na to jakiś patent.

pozdrawiam GASS
  
 
Zdejmij stara tapicerke , załóz nową i masz spokój na 70 000 tysięcy.hihihi
A tak serio to nie wiem ja ma 130 tysiecy na liczniku i tapicerka łuszczy sie juz nie tylko nad kolektorem.
Pozdrawiam.
  
 
ja kupiłem nową maskę z nową tapicerką od plusiaka jest lepsza a samochód cichszy

  
 
Całkiem niezłe wyjście ale moja maska jet jeszcze całkiem niezła może kiedys tam zmienie samą tapicerke na razie to tak bardzo to nie przeszkadza (przeciez tego na zewnątrz nie widać )

Dzięki za opinie pozdrawiam
  
 
wie ktoś czy tapicerka na dzwi (boczki dzwiowe) od caro plus będzie pasować do dzwi od caro nie plusa.z tego co zauwazylem w plusie są inne podłokietniki ale możliwe że mocowanie jest w tych samych punktach.
  
 
A mi sie licznik przekrecil wlasnie io tapicerka bez szwanku idealny stan, a tapicerka na drzwi czy pasuje to nie wiem ale samemu ladna tez mozna sobie zrobic :)
  
 
W moim poldku tapicerka zaczęła łuszczyć się dosyc szybko ale tylko nad kolektorem.Za goraco jej
  
 
bajashi
Wszystko się da,a dla Polaka tym bardziej. Ja mam tak zrobione, mam zwykłe Caro a tapicerka od Plusa.
Roboty jest rochę z przodem, bo ociera o deskę rodzielczą, musisz inaczej rozmieścić wkręty na podłokietniki ( ja mam przyspawane nakrętki), nie będzie pasował tobie ten trójkącik, bo też musisz mieć od plusa, a tam trochę trzeba się namęczyć żeby wkręcić wkręty ( idą pod kątem, ale idą)
W tyle bułka z masłem.
Polecam, wygląda ZARYPIŚCIE
  
 
co muszę zrobić zeby nie ocierało o deskę?
o jakich trójkącikach muwisz?tych co są tam gdzie steruje sie lusterkiem???
  
 
A może ktoś w kanciku taki patent z wytłumieniem stosował???Może tą z Plusiaka dałoby się zaadoptować pod maskę kanta?
Cytat:
Wszystko się da,a dla Polaka tym bardziej. Ja mam tak zrobione, mam zwykłe Caro a tapicerka od Plusa.

Majchal-a nie"żre"się szara tapicerka drzwi z czarną dechą???
  
 
Bajashi - Tak. O tych trójkątach.
ja u siebie mam mix boczków std (dykta, klamki, podłokietniki) oraz plusowskich - parapet i schowek. Plastiki pomalowałem czarnym matem - odtłuścić i sprayowac - nie odchodzi mimo sporych zmian temperatury. Podniosłem deskę rozdzielczą, więc tak nie widac różnicy poziomów.
szare troche sie gryzie z czarnym, ale można zastosować powyższe.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Chodzi mi o trójkąty od regulacji lusterek. Nic nie zrobisz, żeby ci nie obcierało, bo deska jest inaczej wyprofilowana, i jak się otworzy drzwi to jest widoczne to miejsce styku i obcierania. A tak to nic nie widać, i wszystko gra
Szare czy czarne, nawet w miarę to się zgadza, w każdym razie nie gryzie w jakiś szczególny sposób