Błotochrony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktos moze ma jakis patent na wlasnoreczne wykonanie? Admiral - cos o tym wspominales...
  
 
A co to takiego?
  
 
To jest w sumie bardzo proste, ale najtrudniejsze jest zdobycie arkuszy płaskiego plastiku o grubości ok 2 mm.
Mój kolega zrobił to z boków plastikowego, kolorowego wiaderka, ale nie mam pojęcia jak on wyprostował boczne ścianki.
Sam się zabieram za to tak, jak za wszystko inne, ale jak zwykle nie mam czasu .


Ale jak ktoś chce iść na łatwiznę, to może zakupić sobie gotowe fartuch np. firmy SPARCO za powiedzmy 200 zł





Pozdrawiam
A D M I R A Ł
"ADMOBIL"

[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2003-02-18 17:38:23 ]
  
 
Właśnie pociąłem wiaderko na dwa chlapacze i prostują się między żeberkami kaloryfera .
Jak się nie wyprostują, to pójdzie w ruch opalarka

C.D.N...

Dla zainteresowanych kliknij tutaj
i wybieramy "gadzety"



Pozdrawiam
A D M I R A Ł
"ADMOBIL"

[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2003-02-18 19:07:22 ]
  
 
gadzety do imprezy mnie nie interesuja

Jak skonczysz z blotochronami, to daj znac!
  
 
A co to są "błotochrony"?
  
 
kawalek grubej gumy i fantazja...
  
 
A konkretniej? (Gdzie tę gumę się zakłada?)
  
 
To jest pewna odmian chlapczy, ale bardziej bajeranckie
  
 
Uzywane w samochodach rajdowych. Poza tym fajnie wygladaje i boki fury tak sie nie brudza, jak ma sie szeroki zawias i kola wystaja choc minimalnie poza obrys samochodu.
  
 
Poldki mają coś takiego, wiem że Caro ma na 100%, poszukaj, może przerób...
  
 
Właśnie porzuciłem temat z wiaderkiem .
Byłem wczoraj w firmie, która zajmuje się m.in. wycinaniem w plexi oraz PCV. Zwróciłem uwagę na bardzo ładną płytę o grubości 3mm, i różnych kolorach.
Jest bardzo miękka.
Generalnie kosztuje 40 zł za m2, ale za ścinki do wykorzystania, będzie się można dogadać.
Biorąc pod uwagę, że jeden faruch będzie miał wymiary około 20x30 cm, to razy cztery wychodzi około 0.25m2 co nie powinno przekroczyć ceny 10 zł.
Myślę, że to się opłaca.

Dziś mierzę wielkość fartuchów przód i tył i jadę kupować płytę.



C.D.N...



  
 
Co do tej stronki z gadzetami do subaru - to ceny mnie normalnie powalily.... Jak ktos uwaza ze do poldka jest drogo niech sobie przejrzy :) Fakt ze niby sportowe akcesoria ale ceeeeny......
  
 
mam nadzieje, ze cdn, bo czekam z niecierpliwoscia na efekty i adres tej firmy...
  
 
Wyrwizab, też zwróciłem uwagę... zobacz pierwszy spojler he 5000zł. Jak ma trzecie światło stopu wmontowane to biore
  
 
Hehe za taki spojler to kanta mozesz sobie kupic ze hej :)