ZDJĘCIA ze spociku Krakowskiego !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
błyskawicznie dzięki drvampire-owi

do oglądnięcia TUTAJ

Pozdrawiam


The Legendary Weber 40 DCOE

Amiga Rulez
  
 
Jeszcze nigdy chyba nie było tak szybko fotek ze spocików na naszej stronie
Dzieki drvampire!
 
 
Właśnie obejrzałem)rzeczywiście szybkośc zaskakujaca,chociaż zdjecia na fso ze spotu fso klubu na mazowszu były juz w trakcie zlotu(wysłane z tel komórkowego)ale moim zdaniem i tak jest super,a tamte zdjecia komórkowe były kiepskiej jakości
  
 
Zapomniałem jeszcze dodać,ze na dzisiejszy zlot najdłuzsza droge przebył (juz po raz drugi ) Misiek z Wadowic. Pierwszy raz był u nas na spocie "orkiestrowym"12 stycznia. Panowie a moze tak kiedyś my sie do niego wybierzemy?????Powiem szczerze,ze chętnie zjadłbym te słynne KREMÓWKI
Drugie wydarzenie to dzisiejszy debiut drvampire na naszych klubowych spotkaniach.Miło było Was poznać!
Paweł
 
 
A kto wpadnie do mnie?? Hahaha??Bo po d wzgedem odleglosci przebytych na spoty to chyba bije kogo moge
  
 
potwierdzam... 250km w jedną stronę


Panowie jestm pod wrażeniem szybkości zamieszczenia fotek
  
 
Ciebie nie pobił w Polsce pod tym wzgledem jeszcze nikt. jak to kto????Pamietasz ubiegłoroczne lato?????Co prawda nie ładą ale...fajnie było na Waszym rynku
Jeśłi natomiast chodzi o najwiekszą odległość jaką przebył ktos na zlot to jak na razie rekordzistą jest scorpio z Bytomia , który na zlot wegierskiego klubu przejechał w jedna stronę bodajze 560km.
Pozdr
Pawel
 
 
Góral,moj rekord jest jeszcze > .Do Mirowa pojechalem z Lublina via Kraków i dopiero potem Mirów,i przez Jedzrzejow,Staszow,Krasnik do Lublina.W sumie wyskoczylo mi dobrze ponad 700 w dzien
Paweł,mam nadzieje,ze znajdziesz 10 minut we wtorek coby se łapki usciskać
Scorpio-fakt,ale nie w ciagu 18 godzin

[ wiadomość edytowana przez: Andrzej_Zamosc dnia 2003-02-02 00:03:24 ]
  
 
Był jeszcze jeden osobnik, który przyjechał na Zlot w Sulejowie z Hrubieszowa , jakąś okręzna droga i wyszło mu 500km w jedna strone . Była to łada 110 16V.
Dostał zrezta za to dyplomik
Gwarantuję Ci Andrzej,ze Twoje zasługi bedą nagrodzone!
 
 
I filmiki ze wczorajszego spotu również made by drvampire

TUTAJ

Pozdrawiam
  
 
cholera... XXI wiek jeszcze dobrze nie wrócili do domu a już filmy, fotki. Niegługo, jak napisali na FSO, będziemy oglądali bezpośrednią trasmisje ze zlotu...
  
 
No do FSo jeszcze nam trochę brakuje - oni byli naprawdę szybcy
Pozdrawiam
  
 
Ale my na drodze jesteśmy szybsi...
Mimo to fakt jest faktem... jeszczed kompa nie odpaliłem, a tu już była fotorelacja ze spociku.... tylko pogratulować
  
 
Andrzej Zamość to do Wawki na każde spotkanko przyjeżdża !!!

To jest dopiero zapalony Ładziarz !!!
  
 
Nie tylko do Wawki . Był tez w Mirowie
Paweł
 
 
Cytat:
Panowie a moze tak kiedyś my sie do niego wybierzemy?????Powiem szczerze,ze chętnie zjadłbym te słynne KREMÓWKI


Serdecznie zapraszam. Tak się składa że mieszkam w malutkiej wiosce koło Wadowic więc trochę wiejskiego powietrza wam nie zaszkodzi. A co do kremówek to mam w Wadowicach znajomego, który prowadzi cukiernię i ma chyba najlepsze kremówki tylko (tu uważajcie) on je przywozi z Krakowa (upss chyba nie powinienem tego pisać).
Pozdr.