Jak wstawic foty?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, porobilem kurcze blacha foty auta i kurde nie wiem jak je tu dac!!mam je na stronie ale nie moge ich wrzucic na forum aby byly widoczne!!pomocyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Ehh...jak masz je na stronie to poprostu kopiujesz adres obrazka i używasz jednego z magicznych przycisków oznaczonego tajemniczo brzmiącym napisem "OBRAZEK"...wtedy pokazuje ci sie okienko, w które wklejasz skopiowany adres i klikasz "OK"
Czy wytłumaczyłem w zrozumiały sposób???
Pzdr
  
 
  
 
robilem tak i pojawiaja mi sie krzyzyki takie ladne czerwone jak ten obok
wiec co mam zrobic??
  
 
Hmm....a może poprostu wklej tylko linki do tych zdjęć...przypominam Adres URL
  
 
niedziala z kliku powodow - moze zeby zobaczyc ta fotke trzeba sie zalogowac w serwisie, moze dlatego ze to jest adres wygenerowany w php i jak zauwazyles nie ma koncowki .jpg, a forum innych nie obsluguje lub tez ostatni pomysl taki - strona ma wlaczona blokade tzw hotlinkowania - obrazki wyswietlane sa tylko na stronach znajdujacych sie na tym serwerze - a nie na innych - w tym wypadku tylko na www.ofoto.com
  
 
wrzuc foty na https://imageshack.us
i skopiuj link nr 1.
potem wklej go do tekstu na forum i bedzie git
  
 
no dobra, to jeszcze jednoo. dlaczo nie moge zadnej fotki wsadzic do profilu??kurde, ytroche to deprymujace!!!!!!!!a moze ktos ma jakis serwe i on wrzuci??
  
 
Cytat:
2005-03-06 16:27:28, erzet_ef pisze:
no dobra, to jeszcze jednoo. dlaczo nie moge zadnej fotki wsadzic do profilu??kurde, ytroche to deprymujace!!!!!!!!a moze ktos ma jakis serwe i on wrzuci??


Moze chodzi o wielkosc fotki ???? w profilu nie moze przekroczyc 100kb na jedno zdjecie
  
 
a jak wstawic link zeby mozna bylo na niego kliknac a nie wpisywac w okno adresowe?
  
 
Cytat:
2005-03-07 22:43:05, Booguc pisze:
a jak wstawic link zeby mozna bylo na niego kliknac a nie wpisywac w okno adresowe?



piszesz posta i masz tam takie cus jak Adres URL no i klikasz to, wpisujesz adres potem nazwe i juz