KUPIĘ DFa 1967-72, max 74 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ile chcesz dać za kanciaka? Jeżeli poniżej 1000 zł to życzę powodzenia, bo ja nawet swojego w stanie totalnej rozsypki nie chciałem taniej sprzedać. Ten na przeciwko VIII L.O. to jest z silniczkiem 1600 lub 1800 - jakis klasyk morderca - nie polecam, ogladalismy go kiedyś z Koniem z bliska...
...miał kiedyś dzwonka co odbiło się a jego geometrii.

Pozdro
  
 
Yaro: zalezy wszystko od stanu. Jest teraz w Poznaniu 1971 1500 za 1300 do targowania, jest w lodzi 1968 z blachami nowymi MRa za 1000. Sek w tym, ze czasem mozna trafic okazje. ale to musi byc OKAZJA, bo jak ktos faktycznie wie co sprzedaje i sprzedaje nie zeby sie pozbyc zlomu, to faktycznie bedzie wolal sporo. ale czasem mozna trafic. co do ceny to jestem przygotowny na wydatek nieco wiekszy niz 1000, ale jednak bede szukal takich wlasnie OKAZJI
  
 
do tysiaka dodasz jedno 0 i moj jest twoj

pozdrawiam i zycze powodzenia w lowach
  
 
za 1000 to se rower kup co do tego kanta na grzegorzeckiej to on mial 2.0 pod macha. i wcale nie mial geometrii przestawionej.. no moze troszke ale zostal juz sprzedany


[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2005-03-05 14:30:14 ]
  
 
Kwadrat: 01000?? :]
  
 
Cytat:
2005-03-05 14:26:55, PG pisze:
za 1000 to se rower kup co do tego kanta na grzegorzeckiej to on mial 2.0 pod macha. i wcale nie mial geometrii przestawionej.. no moze troszke ale zostal juz sprzedany [ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2005-03-05 14:30:14 ]



Kiedy ?? widziałem go na Chodkiewicza jeszcze kilka dni temu (teraz ma niebieską maskę i założony grill)
  
 
Hehe to powodzenia w czekaniu na okazje :
  
 
Cytat:
2005-03-05 16:01:29, Julo_ pisze:
Kwadrat: 01000?? :]




marzenia
  
 
Cytat:
2005-03-05 19:09:51, Yaro pisze:
Kiedy ?? widziałem go na Chodkiewicza jeszcze kilka dni temu (teraz ma niebieską maskę i założony grill)


no z pewnych zrodel wiem ze zostal sprzedany. moze teraz czeka na dokonczenia tranzakcji??
  
 
Ja za to ciagle widze w miescie czerwonego klasyka kombi!
ale patrzac na stan i to ze ciagle jezdzi, chyba nie jest do sprzedania.... ale furka jest sliczna
  
 
Cytat:
2005-03-06 09:29:17, pterock pisze:
Ja za to ciagle widze w miescie czerwonego klasyka kombi! ale patrzac na stan i to ze ciagle jezdzi, chyba nie jest do sprzedania.... ale furka jest sliczna


przod mr???? jezeli tak to auto stoi niedaleko mnie, jezdzi nim dziadek i watpie zeby go chcial sprzedac. stan fajny ale przod mr:/ jezeli mowimy o tymsamym
  
 
ja mysle ze pertock mowi o tym ktory czasem stoi na brackiej...taki sliczny czerwony...autko wypasik z zewnatrz ale srodek strasznie zaniedbany...bo kolo go traktuje jako samochpd roboczy i wozi ciagle jakies brudne koce ..miotly..mopy jednym slowem smietnik
  
 
Tu masz jakiegoś fiata z 74 roku ciekawe jaką cene krzyczą za niego
  
 
Mze ja sie nie znam, ale tam chyab jest zastawa i fiat 128. to chyba DELIKATNIE inne wozidelka niz 125p
  
 
heh zonk linki mi sie pomieszały to o tego chodziło a tu macie drugiego z '68 troche zdekompletowany i jakoś poprzerabiany
  
 
Ten bialy jest paskudny i 1500, a ja chce 1300. A to drugie to chybaŁódź z blachami MR. Podejzrane i baaardzo niefajne. juz ze 2-3 tygodnie temu sie kntaktowalem z wlascicielem i nawet do 1000 cene stargowalem, ale nie biore bo to nie to. Za to znalazlem cos i za tydzien powinno byc u mnie.

ZATEM CHCIAŁBYM NIECO OGRANICZYĆ TEMAT!!
Kupie znaczek na atrape "polski fiat" i zaslepke na radio ze znaczkiem 1300. Znaczek oczywiscie z klasyka, a nie plastik
  
 
wydaje mi sie ze 1000zł za to auto to nie duzo
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=44369879

[ wiadomość edytowana przez: Pablo79 dnia 2005-03-06 22:24:21 ]
  
 
Strasznie poobijany, do roboty i lakierki, ale cena do akceptacji
  
 
Pablo: UPS!, chyab juz nieaktualne Dzieki stary
  
 
Cytat:
2005-03-06 23:41:21, Julo_ pisze:
Pablo: UPS!, chyab juz nieaktualne Dzieki stary


i tu wlasnie mamy przyklad kupowania kota w worku pod wplywem presji i ogolno dostepnej zajawki na polskiego klasyka....
niech ci sluzy