12 MARCA ZLOT TRABANT-MALUCH

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W GLIWICACH ODBEDZIE SIE ZLOT POLACZONY MALUCHOW I TRABANTOW OSOBY CHETNE SPOTKANIA SIE ZAPRASZAM 12 MARCA O GODZINIE 15 POD RADIOSTACJE GLIWICKA PARKING ZNAJDUJE SIE NA ULICY LUBLINIECKIEJ.
SERDECZNIE ZAPRASZAM
  
 
W Bydgoszczy jest akurat 12 marca I Ruda Mistrzostw Okręgu KJS więc chyba na auta z kuj - pom nie licz
  
 
Gliwice niedaleko... ale szkoła nie wybiera... Niestety, kolosy i te sprawy... ale może późnym popołudniem
  
 
Cytat:
2005-02-28 11:43:59, KASIACZEK pisze:
W Bydgoszczy jest akurat 12 marca I Ruda Mistrzostw Okręgu KJS więc chyba na auta z kuj - pom nie licz



Tu bede
  
 
Cytat:
2005-02-27 22:33:00, WOLF_ADI pisze:
W GLIWICACH ODBEDZIE SIE ZLOT POLACZONY MALUCHOW I TRABANTOW OSOBY CHETNE SPOTKANIA SIE ZAPRASZAM 12 MARCA O GODZINIE 15 POD RADIOSTACJE GLIWICKA PARKING ZNAJDUJE SIE NA ULICY LUBLINIECKIEJ. SERDECZNIE ZAPRASZAM



ze tak spytam z innej beczki to ta slynna radiostacja?
  
 
Tak to ta radiostacja
  
 
Cytat:
2005-02-28 13:40:17, Sajmon pisze:
Tu bede


właściwy wybór
  
 
Ja mam qwa szkołę niestety, szkoda...


[ wiadomość edytowana przez: Simon_126 dnia 2005-03-01 08:54:44 ]
  
 
Coraz wiecej osob sie pisze z forum IQ, mam nadzieje ze zlot sie uda i znow bedzie duzo maluszkow.
komu sie niechce przyjechac niech zaluje,bo my sie spotykamy obojetnie jaka jest pogoda.
Zalaczl link do filmu http://bartek.siec2000.pl/movie.wmv z ostaniego zlotu.
Przyjezdzac kto moze a nie marudzic,nawet kto sie spozni mile widziany jest,tylko musze wiedziec czy ktos sie spozni czy nie bo wrazie przemieszczenia musze z ta osoba miec kontakt
  
 
Witam!
Ja się na to pisze !! miałem przyjechać jak robiłeś w rybniku na kręgielni ale były opuźnienia w wyrobieniu mojego prawka...
Teraz mam prawko , malacz na chodzie , więc jeśli będzie kasa na paliwo to pojawie się z miłą chęcią , może jeszcze Arcziego przytaszcze za sobą...