Swiece - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
łoo to wyglada na to ze ja mam najtansze?? :|
  
 
Ja w trakcie ostatnich walk z iskrą (nie mylic z firmą!) a raczej jej brakiem tez kupilem NGK. Ale okazalo sie ze to kabelek wiec NGK leza sobie pod siedzeniem a ja zapodaje na strych Iskrach (teraz chodzi o firmę)
  
 
Podczepiam post tu, zeby nie zaczynac kolejnego watku. Szperajac na forum LPG trafilem na fajny link, ktory moze sie przydac do diagnostyki.
Diagnostyka uszkodzen na podstawie wygladu swiec zaplonowych


[ wiadomość edytowana przez: 83matys dnia 2005-04-18 11:20:29 ]
  
 
jak narazie jezdze na ruskach i nie narzekam
  
 
Ja bym musiał chyba swoje wymienić, bo jużleci im czwart rok i troche km chyba już przejechaly. Myśle, że jak zwykle bedą to najtańsze Iskry.
  
 
najtansze są orginalne
  
 
Ja swoją łąda jezdze na NGK (moze cena nie jest zbyt atrakcyjna bo 11zł za sztuke)ale polecam je wszystkim bo auto zaczeło pracowac lepiej i spisuje sie na nich bardzo dobrze,oraz spalanie troszeczke spadło.
  
 
Jednak zaqpiłem NGK V-line. Były w tej samej cenie co Iskry - 7 zł/szt.
  
 
Ja mam V-line drugi rok, zrobiłem na nich prawie 30tyś. na gazie i dobrze się trzymają. Ale za to przewody nie wytrzymały.
  
 
Witam
Ja właśnie zakupiłem NGK V-line, dałem tanio bo kumpel prowadzi salon wymiany oleju i opon i przy okazji świece. Dałem za nie niecałe 6zł, a za olej extra cena Shell Helix mineralny 12zł litr.
Jak powymieniam to wszystko to napiszę moje wrażenia czy coś się zmieniło w chrakterystyce silnika czy nic.
Pozdrawiam
  
 
Ja jeżdże na recznie modyfikowanych o obudowe windy w blokach z wielkiej płyty. Iskra z zielonym napisem z edyowaną przerwą sprawują się idealnie.
  
 
Ja mam w Ladnej NGK ,juz 25tys.km przejaechalem i nie narzekam.W miedzyczasie zmienilem przewody,nie wytrzymaly.Pozdro
  
 
jak to ceny poleciały w dół ja za v-liny dałem chyba z 50zł dwa lata temu około 70 tyś temu a iskry przepaliłem w miesiąc
  
 
ruskie swiece to szajs wytrzymaly mi 300km
  
 
odswiezam

jak bonie dydyd polecam osprzet NGK kable i swiece bo fajne sa i w ładzie miałem i do puga załorzylem i jest miło
  
 
A ja ostatnio zmieniłem NGK V-line nr 2 na NGK V-line nr 13 bo tak podpowiadała wyszukiwarka mam wrażenie że trochę lepiej ale przejechałem po zmianie dopiero 300 km
  
 
Cytat:
2005-11-28 10:14:21, AndrzejM pisze:
A ja ostatnio zmieniłem NGK V-line nr 2 na NGK V-line nr 13 bo tak podpowiadała wyszukiwarka mam wrażenie że trochę lepiej ale przejechałem po zmianie dopiero 300 km

dbierz dokładnie do silnika nie wyszukiwarki ...pojemnosc model sposób zasilania..
  
 
Nom to wazne. Do mojej samarki ida np inne niz do gaznikowej
  
 
Cytat:
2005-11-28 23:28:03, Jasio pisze:
Nom to wazne. Do mojej samarki ida np inne niz do gaznikowej

jasiu musze sie do ciebie pousmiechac i podjechac jesli nadal tam pracujesz
  
 
Wsumie to juz nie ale moze cos sie wykombinuje