Swiece - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ja mam pytanko do osob znajacych sie troszke na swieczkach.
mam okazje kupic BKUR6ET NGK
i wszystko pieknie tylko ze oznaczenie K oznacza wysuniety izolator (to akurat dobrze) i wielkosc sruby (klucza do przykrecania swiecy) 16mm.
i wlasnie nie wiem czy to rozni sie tylko tym kluczem i bede musial odkrecac kluczem 16 czy oznacza to jeszcze jakis bajer.
albo moze juz ktos probowal zalozyc swieczki z innym kluczem do ladnej i podpowiedzialby czy bedzie dojscie pod ten klucz czy nie
z gory dzieki
  
 
Z tymi swiecami to jest roznie, kupilem ruskie oryginalne,wkrecilem je przed zalozeniem instalacji LPG i po przejechaniu ok 6000 km musialem wymienic jedna swiece bo najpierw zaczela przerywac a potem szlag ja trafil ( co za syf) zalozylem jedna iskre (jakas starą) a 3sa ruskie i jest dobrze jedzilem wczesniej na iskrach i wszystko bylo w porzadku, nie zdarzyla mi sie nigdy taka sytuacja zeby swiece iskry szlag trafil. juz nigdy nie kupie ruskich swiec, syf ze az strach!!
  
 
Dostalem ciekawe urządzonko do testowania kabli WN i czyszczenia swiec produkcji ZSRR, ponoc sprawdza sie w 100%

  
 
Co to jest? Wygląda jak wielofunkcyjny szwajscarski scyzoryk. Tam na dole może jakiś papier lub tkanina ścierna a wyże j jakiś szczelinomieswz ż 0.8 lub 1mm odstępem świec na samej górze jakiś pasek z miniodsteępem do regulacji nieiwemczego i jakiś ampul???