Zagadki- co to za samochód?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spodobała mi się zabawa przyuważona na forum VW Group Forum-sprawdźcie Postanowiłem więc rozpropagować ją na Naszym Forum tak by mogła dotyczyć także francuskich marek. Polecam więc zgadujcie co to za auta i wysyłajcie jakieś zagadki (tylko nie za proste )
Na początek na zachętę... coś trudnego
  
 
no i przyciagnal mnie tez tutaj

to jest oczywiscie Talbot Matra Murena z 1981 roku
  
 
Po raz kolejny brawo!
Teraz zapodam też cos nietrudnego co przy okazji pokazuje, że "tjunink" znany był już w latach '70, patrzcie do jakiego nieszczęścia może to prowadzić.
  
 
a teraz to mi cwieka zabiles - linie kojarze ale nie moge podpasowac pod konkretna marke....
  
 
Jak skojarzysz bardzo charakterystyczną linię okien to jesteś w domu
  
 
ja to auto (konkretne!) juz na foto widzialem... z podpisem.. tylko nie pamietam...
  
 
kombinujcie...Poszycie nadwozia jest trochę zmodyfikowane (poza dachem i drzwiami, charakterystyczna linia nadwozia pozostała). W tym samochodzie było to łatwe bo poszczególne elementy nadwozia możnabyło odkręcać tak jak w słynnym...
Więcej podpowiedzi nie będzie
  
 
to chyba ktos renault alpine pokrzywdzil...
  
 
niee nie jest to Alpine, ani nawet renówka. Choć alpinki z tamtych lat seryjnie wyglądały już troche dziwnie.
  
 
Skrzywdzony zostal Cytryn SM "Maserati"
  
 
I znowu brawo dla Quattro! A jednak dało się poznać w "tym czymś" piękną cytrynę
  
 
To spróbujcie odpowiedzieć na łatwiutką zagadkę. Jak sie uda to umieszczam kolejne...
  
 
Z tamtą zagadką idzie ciężko więc umieszczam tu nową- trochę współcześniejszą- połowa lat 90' więc powinniście wiedzieć. Podpowiedź jest taka, że to auto powinno się raczej znaleźć na forum VAG ponieważ...


[ wiadomość edytowana przez: k55 dnia 2005-02-25 12:53:13 ]
  
 
to jakies audi ale nie wiem jakie
  
 
To auto z audi ma płytę podłogową, klamki i silnik. Wszystkie te podzespoły są z A8. Ale z tym brzydkim nadwoziem niemcy nie mają nic wspólnego... zgadujcie więc dalej, bo firma która wypuściła ten samochód ma tradycję większą niż Audi, choć już de facto nie istnieje.
  
 
Isotta Fraschini T8...
  
 
No pewnie, że tak. Czy nie sądzicie, że było to szkaradne auto... Zresztą gdyby było ładne firma nie upadłaby po raz drugi...
  
 
To teraz taka kolejna mała zagadka...
nietrudna...
  
 
Podziwiam was chlopaki...
  
 
dwa w jednym.... dobre.