Zapłon elektr.126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
poszukuję schematu zapłonu elektronicznego(tranzystorowy,tyrystorowy)lub fabrycznego modułu zaplonu do"maluszka" null
  
 
Mam gdzies takie schematy, jutro moglbym Ci podeslac (daj maila). Chcialem cos takiego zrobic, ale jak podsumowalem koszt wszystkich elementow, radiatora, plytki, itp. to taniej wyszlo kupienie gotowego w digitechu... Zobacz tutaj: http://www.republika.pl/digitech2/126p.html

Kupilem wersje za 36PLN (STU-11, czy jakos tak) i jestem naprawde zadowolony. Nie wiem, czy wersja za 70PLN moze byc zauwazalnie lepsza (patrzac na to z punktu widzenia uzytkownika samochodu, a nie elektronika).
  
 
ja mam STR-12 z regulacja kata wyprzedzenia zapłonnu i jest super

[ wiadomość edytowana przez: rosck dnia 2005-03-08 00:50:34 ]
  
 
Vir znalazłes może te schematy?? ja też potrzebowałbym cos takiego... a przy okazji czy ktos ma może schemat ideowy opis działania i wykresy charakterystyk Nanoplexa??? pilne ( w miare )
  
 
Cytat:
2005-03-09 21:37:13, wuszy pisze:
Vir znalazłes może te schematy?? ja też potrzebowałbym cos takiego... a przy okazji czy ktos ma może schemat ideowy opis działania i wykresy charakterystyk Nanoplexa??? pilne ( w miare )



hmm schematu nie ma ale wykresy są w żółtej książce o malcu Klimeckiego
  
 
Niestety poszly sie j....ć, znaczy skasowalem je. Ale znalazlem je w sieci, wiec jesli komus sie bardzo chce to tez da rade znalezc. Hasla do googla to cos w stylu "tranzystorowy zaplon", albo "tyrystorowy zaplon".
Nie jestem pewien, ale chyba jeden z tych schematow znalazlem na tym forum...

Edit: znalazlem! Jesli ktos ma dostep do jakiegos serwera, to dajcie maila. Podesle schematy i bedzie je mozna dac na serwer.

[ wiadomość edytowana przez: vir dnia 2005-03-10 09:50:11 ]
  
 
niestety nie mam tej książki
vir mógłbyś mi podesłać te schematy na maila ??? byłbym bardzo wdzięczny Ludzie! napewno ktoś wie coś o Nanoplexie!! pomocy!
  
 
wuszy daj adres
  
 
Adres to wuszy@interia.pl (jest zresztą w profilu )

dam je potem na serwer żeby był dostęp w razie czego...

Pozdro