Czyszczenia chromów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakim srodkiem lub czym mozna przywrócić dawny blask zderzaków chromowanych ?
  
 
Cytat:
2005-03-15 19:25:41, wrc126p pisze:
Jakim srodkiem lub czym mozna przywrócić dawny blask zderzaków chromowanych ?



tylko się nie śmiej ale bieżesz pastę do zębów i polerujesz (najlepiej elektryczną szczoteczką albo wolnobieżną wiertarką z końcówką do polerowania) potem wazelina na to (kilka warstw) i są ładne, błyszczące
  
 
O kurcze to juz takie metody są ?:> pierwsze słysze ale jak ma to pomuć to z przyjemnoscią zrobie to !! Moze jeszcze jakieś Ciekawe pomysły ? :>
  
 
Cytat:
2005-03-15 19:43:29, wrc126p pisze:
Moze jeszcze jakieś Ciekawe pomysły ? :>


Wyszukiwarka
  
 
Oprócz wyszukiwarki polecam jeszcze lekkościerną pastę do nadwozia " Auto-Max " , zrobiłem nią całą atrapę do klasyka i zderzaki ... świeciło się jak.... Zresztą Drag-on może potwierdzić , ma atrapę ode mnie
Pozdro. Piotrek.
  
 
Auto max dopry jest
A z pastą do zębów, to jeszcze nie testowałem na chromie...na srebrze owszem, ale na chromie dopiero spróbuje
Pzdr
  
 
Pasta do zebów czysci sie srebro... do chromow polecam latwo dostepne srodki do czyszczenia chromu (oby nie te najtansze) filc i ewentualnie przed - paste lekko scierna. Pamietaj tylko aby to wszystko robic z wyczuciem bo mozesz jeszcze bardziej im zaszkodzic
  
 
Filcem i preparatem pod nazwą "chrom" dostępnym na stacjach benzynowych.
  
 
Mój chromik ma takie odbarwienia jak np. po spawaniu !! powierzchnia jest gładziutka ale nie wiem co to jest kolor raki jak rdza moze troszke jasniejszy !! co to jest i jak to usunąć
próbowałem pastą do ząbków pusciło alenie tak dobrze teraz czyszcze Cifem ale nie ma tez efektu !!
  
 
Ja pastą własnie czyszcze jak jest rdza na chromie taka polska na C.. taka w sam raz do tego...
Potem wazelina i stoi 2 - 3 dni....
Na koniec polerka preparataem car planu crome polish - sprawdzone na wycieraczkach wygladały jak z fabryki.....
  
 
Hehehehe, jest jeszcze dość zabawna ale skuteczna i tania metoda ala" dziadek". Sięgnijcie po preparat "świeży skrzat", nasi dziadkowie i lakierniyc czyszczą i czyścili tym powierzchnie lakierowane auta, chromy i nikle.
  
 
Przebarwienia o ktorych wspomniales to moze byc warstwa miedzi-przed chromowaniem stal zawsze sie miedziuje (powloka miedzi) wiec jezeli wypolerowales te chromy za bardzo to mogles "Przebic" sie do miedzi. Jezeli nie to polecam paste polerska Farecla chyba francuska bardzo dobra, najlepiej o grubosci ziarna G3. Pozdrawiam, zycze powodzenia.
  
 
hehehe "świeży skrzat" ale fajna nazwa kurcze musze poszukać tego we Wrocławiu !!
a co do chromów ze Stalowej Woli to tam jest zdrowe powietrze i piękne Kobiety dlatego takie czyste jest..... Pozdrowienia dla Stalowej !!
  
 
No nie mam pojęcia co to moze być alemysle ze do Rdzy sie nie dokopałem Kupiłem je juz takie teraz dopiero nabierają blasku Tyli zderza jest prawie ze idealny dwie malutkie kropeczki a przedni ma juz wspomniane przebarwienia! ale mysle ze dam rade !
  
 
Farecla z ziarnem G3i jechana najleprza pasta polerska.
  
 
A ile takie cudo kosztuje ?:>
  
 
3 dychy
  
 
Kurde kupił bym ale nie wiem czy to pomorze moijm !! jaka jest skutecznosc tego preparatu ?:>
  
 
wiem ze troche poczesci nie na temat, ale jak mozna polepszyc wyglad czarnych plastikowych zderzakow nie malowanych zeby ladniej sie prezentowaly, [to samo tyczy sie bocznych listw i wlotow na masce]
  
 
Ja bym je pomalował czarna farbą - mozna pasta do butów - było o tym sporo keidys ale najlepszy efekt to pomalowanie ładnym czarnym wszystkiego.