RYZYKOWNY POMYSL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Doskonale wiem jak sie narazam wszystkim WETERANOM tym postem ale zaryzykuje.



Moze by tak zaprojektowac jakas LOBowska koszulke- projekty zamiescic na stronie LOB aby wszyscy mogli wybrac najlepszy (kolor bialy i czarny + rok wydania ), zapewne kazdy klubowicz chcialby ja miec.
Mogla by ona rowniez rozwiazac problem zwiazany z utrzymywaniem strony oraz innymi koniecznymi wydatkami.
Oczywiscie zeby nie bylo ich jak mrowek kazdy klubowicz mialby prawo do jednego kompletu na sezon ( trzeba by bylo je wykonac na porzadnym materiale i w odpowiedniej technologi zapewniajacej trwalosc )
-----------------------------------------------------------------------------
mysle ze pomysl jest godny uwagi
-----------------------------------------------------------------------------
  
 
No i tu się z kolegą muszę zgodzić pomysł niezły a i zdjęcie ze zlotu w takich koszulkach pierwszorzędne.
JESTEM ZA A NAWET PRZECIW

Pozdrawiam cmatt
  
 
prosze o opinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  
 
niebywale ryzykowny ....

  
 
Moim zdaniem idea jest pozytywna. Chętnie nabyłbym taką koszulkę.
  
 
Cytat:
2005-03-12 16:43:56, alicia pisze:
niebywale ryzykowny ....


Oj alicja juz ryzykowny zawsze mozna przedpłate zrobic tylko trzeba trafic producenta.
  
 
Cytat:
2005-03-12 16:43:56, alicia pisze:
niebywale ryzykowny ....



...temat poruszasz.
Patrz smycze,długopisy, czapeczki i tym podobne.....
  
 
Witam
producenta jeśli chcecie to znajdę dobrego w Łodz.
myślę jednak,że dużo leprzym pomysłem są naklejki na samochód(już wymyślone)niż koszulki,ale jeśli pomysł dotarł by do poziomu realizacji,to mam zaprzujaźnioną szwalnię i sitodruk więc zrobienie koszulek nie stanowi więkrzego problemu,kwestją jest tylko ile egzemplaży.
Pozdr.GrzegorS
  
 
GrzegorS odezwij sie na gg mam pytanie dotyczące islości i ceny oczywiście . Panowie jeśli coś takiego miałoby być zrobione to ktoś musiałby zrobić jakieś projekty na koszulki czy też naklejki na auta . Czekam z ciekawością na wasze propozycje i na wasze dzieła atrysztyczne .
  
 
Cytat:
2005-03-12 20:47:58, GrzegorS pisze:
mam zaprzujaźnioną szwalnię i sitodruk więc zrobienie koszulek nie stanowi więkrzego problemu,kwestją jest tylko ile egzemplaży.



Skoro tak, to bądźmy bardziej ambitni. Zróbmy sobie jakieś fajoskie kiecki. Koledzy z południa mają może znajomości w jakiejś hucie, to kaski byśmy sobie wyklepali nieliche. Wtedy to dopiero byłby zlot! Na bank w TV by nas pokazali, ale z wieczora, po 23
  
 
nie mogę tego słuchać, tfu, czytać


  
 
za herezje na zlocie bedziemy palic na stosie
  
 
No pomysl fajny ,ja bym taka koszulke b.chcial; najlepiej kolorystyka fioletowo zielona coby rozowy napis LOB pasowal, a z tylu na plecach np. plomienie albo jakiegos "diabła" no i koszulka ma byc koniecznie polo coby trendi byc na wiosne
  
 
a ja chcę białe pokrowce na zagłowki z "LOGO" ::
i o kubkach nie zapomnijmy ::


[ wiadomość edytowana przez: mega_3 dnia 2005-03-12 22:51:02 ]