Www.raceman.prv.pl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam i zapraszam na stronke ,dział juz jakis czas.Ale nadal nie wszystkie dzxiały są dostępne ,wszystko wynika z braku czasu.Niemam go nawet za duzo na składanie mojej rajdówki.
Chętnie poddam sie ocenie mojej strony ,oraz mojej pracy.
Najwazniejsze działy to Galeria i O nas

WWW.RACEMAN.PRV.PL www.raceman.prv.pl
  
 
szkoda boba udanej pracy przy odbudowie...zjarania kątówek życze
  
 
Mam nadzieję, że stronka będzie się rozwijać. Szkoda maluszka, ale tak bywa. Życzę jak najszybszego zbudowania nowego potworka.
  
 
Cytat:
2004-12-04 10:50:58, moch pisze:
Mam nadzieję, że stronka będzie się rozwijać. Szkoda maluszka, ale tak bywa. Życzę jak najszybszego zbudowania nowego potworka.



Dzieki..No stronka napewno bedzie sie rozwijac ,ale niestety doskwiera mi chroniczny brak czasu ((.....Ale co tydzien są nowe fotki ,z postępów....moze kiedys komus sie przyda....
  
 
Heh, możemy się wymienić linkami, ja dam na swojej stronce do Twojej a Ty na swojej do mojej Ok?
  
 
Cytat:
2004-12-04 12:00:55, moch pisze:
Heh, możemy się wymienić linkami, ja dam na swojej stronce do Twojej a Ty na swojej do mojej Ok?



Jak bedzie dobra to spoko
  
 
Kliknij na button www w moim profilu .
  
 
Cytat:
2004-12-04 11:48:58, raceman pisze:
Dzieki..No stronka napewno bedzie sie rozwijac ,ale niestety doskwiera mi chroniczny brak czasu ((.....



To po co tyle chlasz ztymi Kunerami, Strongimi, Markusami i Rogasiami????
  
 
Cytat:
2004-12-04 11:48:58, raceman pisze:
chroniczny


przepraszam czy Ty mnjie czasem nie obrazasz?
  
 
Cytat:
2004-12-05 00:46:07, Kuner pisze:
przepraszam czy Ty mnjie czasem nie obrazasz?



Wy to zawsze rozruby szukacie jak pochlacie.hahahahaha
Wynocha z mojego wątku....
  
 
Cytat:
2004-12-05 00:47:36, Rejsmen pisze:
Wy to zawsze rozruby szukacie jak pochlacie.hahahahaha Wynocha z mojego wątku....


Ja przynajmniej pod rusztowaniem nie siedzialem ;P ehehehe
  
 
Cytat:
2004-12-05 15:45:14, Kuner pisze:
Ja przynajmniej pod rusztowaniem nie siedzialem ;P ehehehe



Ghehehe ale dobrze tak było ...tylko szkoda ze policja po nas przyszłą.hahahahah.A ta Panienka jeszcze dla nas zatanczy w stringach.......
LUUUUUUUDWIIIIKK
  
 
Chlanie po Barbórce
  
 
O kurde Rejsmen ... tośmy się poznali na warzywku ... kurde skojarzyłem dopiero jak zalukałem te zdjęcia, pewnie robione przez tego zwyrodnialca Kunera
  
 
Cytat:
2004-12-05 17:55:28, moch pisze:
O kurde Rejsmen ... tośmy się poznali na warzywku ... kurde skojarzyłem dopiero jak zalukałem te zdjęcia, pewnie robione przez tego zwyrodnialca Kunera



ghehehe no co ty nie kojarze ? A gdzie stałeś?
  
 
Cytat:
2004-12-05 18:21:22, raceman pisze:
ghehehe no co ty nie kojarze ? A gdzie stałeś?



Znaczy sie kiedy ? Bo napewno byłes razem z Rzórafff tjuning promotor ....
  
 
Cytat:
2004-12-05 15:53:25, Kuner pisze:
Chlanie po Barbórce



Standardowa procedura. Najpierw browary*n a potem na kebab

P.S. Coś mnie sporo kosztowała barbórka w tym roku
  
 
Cytat:
2004-12-05 18:41:04, Strongi pisze:
Standardowa procedura. Najpierw browary*n a potem na kebab P.S. Coś mnie sporo kosztowała barbórka w tym roku



Spoko Strongi wiesz ze ja zawsze reguluje długi....ghahahahaha
Nie wiem jak to bedzie z Kunerem ,moze wypusci jakies obligacje ghahahahah ,albo bony.
  
 
Cytat:
2004-12-05 21:01:02, raceman pisze:
Spoko Strongi wiesz ze ja zawsze reguluje długi....ghahahahaha Nie wiem jak to bedzie z Kunerem ,moze wypusci jakies obligacje ghahahahah ,albo bony.


Tez wsyztsko oddam chiba
  
 
Albo pod hipotekę rajdówki kredyt weźmie

P.S. Jakie długi, jakie długi??? Miałem gest to siedź cicho. Barbórka jest raz w roku