Wrocław - spoty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może mi też się uda.

Pod warunkiem, że Marek obieca, że go nie będzie chwilę przedtem na A4 w pełnym rynsztunku
  
 
spoko prowoCleber już się przekonał..żę jak widzę mknącą omeśkę to mi się nogi uginają a łzy wzruszenia zalewają twarz))nic nie widzę nawet czytnika radaru))
  
 
23.04 spoko bede.....
pozdr tommas

p.s. widzisz robert pomysl sie przyjal
  
 
Jezeli mi nic nie wypadnie to tez sie pojawie.

Pozdrawiam

Krzysiek
  
 
No w mordę jak coś we Wrocku, czyli obok mijego obecnego miejsca zamieszkania to ja w piątek mykam na stare śmieci do Płocka
ale ze mnie gapa to chodzi oKwiecień a nie marzec a więc jestm


[ wiadomość edytowana przez: diro dnia 2005-03-17 15:57:51 ]
  
 
Pasuje wszystkim na 14?
  
 
mi pasujenajwyżej przyjadę kogutowcem
  
 
postaram sie dostosować do tej godziny.tak więc mi pasuje tylko co proponujecie za miejsce??
  
 
Czyli 23 kwiecień o 14 koło kfc.
  
 
a kfc jest na bielanach?? kurde ??????? po st5ronie office depot???
  
 
tak fomin
pozdr
  
 
bez komentarza!!! przyjęte do wiadomości i zakodowane.
  
 
a więcc 23 kwietnia,zbiórka pod kfc,godzina 14...sprawdzam obecność!!!dolnoślązaków)
  
 
mam nadzieje że nie tylko dolnoslązaków...zielone światło na A-4
  
 
siemanko. jak dadza mi wolne z pracy to bedzie moj pierwszy spocik. w koncu od czegos trzeba zaczac. pozdrawiam. jedzie ktos z glogowa dolnoslaskie.?
  
 
Niestety termin mi za bardzo nie pasuje, ale czas między 14.00 a 16.00 jakoś sobie wykombinuje. , więc już zaczynam odliczać
  
 
no i (cztery litery) jestem wyjęty od czwartku do niedzieli(niecierpie wyścigów kolarskich-szczególnie tych które musze zabezpieczać)...mam nadzieje że bedziecie bawić się dobrze... pozdrawiam
  
 
Zapraszamy wszystkich chętnych od samiutkich tater po fale bałtyku
przybywajcie 23 kwietnia na 14
  
 
7 dni pozostało
wolne w pracy brać o 13.30 oczywiscie ci co pracuja
kto w soboty peacuje
  
 
no ciekawy jestem ilu nas bedzie. zadeklarowalo sie nas troche i mam nadzieje ze wszystkim sie uda dojechac. zauwazylem ze w Bytomiu bedzie tez spotkanie. Moze cos nas natchnie i wpadniemy do chlopaków ze śląska
pozdr i do zobaczenia w sobote