I Elblaski Zlot Syren 10-04-2005 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-03-18 11:40:40, Citoz pisze:
Wyjazd z Sopotu o 10.15. Ile sie tam jedzie? Mysle ze mozemy sie umowic tam o 10.45, a wyjazd ze stacji o 11.00.


Bardzo dobra koncepcja. Czyli ruszamy ze stacji o 11
  
 
na jakiej stacji ??
ja pewno bede wczesniej jak komus sie bendzie nudzic,

Tankujemy wszyscy naraz no i obsluga sie pogubi i w koncu nikogo nie skasuje bo bedzie :
a tu jeden duzy a tu polonez, a tu inny, a tu znowu, panie ja nie tankowalem - moze ten poldek itd
  
 
stacja Orlenu...wylot na 7... przed mostem wantowym....albo jak wolisz stacja za stadionem Gks wybrzeze....mijasz i walisz na warszawke....bede servicy opla chevroleta..saaba... bedziesz widzial pod warunkiem ze bedziesz jechal od strony centrum gdanska to po prawej...nie wiem moze zle tlumacze...moze ktos inny cos doda A 11 bedzie idealna....pozdr Krzysiek
  
 
A nie lepszy parking MACRO ?!?!?! tam tez jest stacja, duzo miejsca [znajdzie sie juz pierwsza ofiara ukręconej półośki ]

no i kazdy wie gdzie macro bo dlugo sa reklamy itd.

to jak

chyba macro parking lepiej
  
 
Cytat:
Mam nadzieje że od nas pojedziecie sporo aut, może KajTan wyciągnie w końcu z garażu Krispina ;) w końcu to już wiosna będzie pełną gębą :D



Mam nadzieje, ze jak podajde, to szczeki pogubicie na widok Kryspina, ktory zima ewoluowal z brzydkiego kaczatka do labedzia... ;)))

Mam nadzieje, ze jade. W koncu gdzies tens ilnik musze podocierac.
CB obowiazkowo!!!
  
 
znajdzie się miejsce dla mnie u kogoś?
bo ja się furgonem poza 3 city nie ruszam
  
 
Nie bylo by problemu jezeli podskoczysz do Gdanska glownego... do Gdyni to jednak mi za daleko jakby co spoko....
chyba ze ktos inny bedzie mial blizej...pzdr
  
 
no to jak,
kto jest inteligentny i mysli ze parking macro to lepszy pomysl ??
  
 
jeszcze jest czas i sie dogadamy...... ja i pewnie wiekszosc musi tanknac przed tem....a Orlen ma lepsza bene niz macro..syf!! nie tankujcie tam... a orlen...zawsze mozna skoczyc do wc i sklepu...pzdr
  
 
Na stronie umiescilem plan imprezy. Zapraszam do zapoznania sie!

Michal
Syrena Klub Pomorze
  
 
citoz,daj linka w poście-byc może są osoby zainteresowane a nie wiedzą gdzie szukać

zapodaje linka

[ wiadomość edytowana przez: daniel dnia 2005-04-01 23:05:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: Citoz dnia 2005-04-01 23:20:20 ]
  
 
od wczoraj powaliła mnie choroba nie wiem czy zdążę się wykurować sie do niedzieli i w tej sytuacji być na zlocie,

mam jeszcze pytanie czy zlot się odbędzie? czy moze są jakieś plany jego przełożenia w związku z żałobą ?
  
 
Zaloba trwa do pogrzebu, wiec w niedziele juz chyba nie ma przeszkod.

GDA:
Tez jestem chory, ale spoko damy rade - do niedzieli kupa czasu.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2005-04-05 12:06:31, adamus pisze:
Tez jestem chory, ale spoko damy rade - do niedzieli kupa czasu.


No to co - tabletki w dłoń też jestem dobrej myśli że się wykuruję
  
 
Zaloba jest do piatku. W niedziele nie ma przeszkod, impreza sie odbedzie. Kurowac sie tam, zdrowia zycze i do zobaczenia!
  
 
witam
osobiste pytanie do was chlopaki...czy dal by rade ktos przed zlotem..np na stacji orlenu zalozyc mi ploter na tylna szybe?? sam tego nie robilem i nie zamierzam spieprzyc sprawy... podobno GDA ma wparwe ale jezeli nie bedzie to moze ktos inny da rade byc przed 10.30...chyba ze GDA bedzie to moja osobista prosba
pozdrawiam
Krzysiek
  
 
jedzie ktoś ze mną-mam wolne miejsce
razem raźniej i taniej
  
 
Ja niestety nie jade Zalapalem robote na weekend i glupio by bylo z niej zrezygnowac
  
 
Cytat:
2005-04-08 13:53:13, Rawuk pisze:
Ja niestety nie jade Zalapalem robote na weekend i glupio by bylo z niej zrezygnowac


Czyli zarabiasz na wyjazd w maju
  
 
Cytat:
2005-04-09 08:57:58, Maras pisze:
Czyli zarabiasz na wyjazd w maju


Jakby to bylo cyklicznie to moze i cos by z tego bylo W kazdym badz razie mocno sie staram